Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 25.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Червените в атака, ето и състава срещу Локо СФ  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.08.11 11:26



ЦСКА: М'Боли, Бандаловски, Попов, К. Стоянов, Трифонов, Галчев, Янчев, Нелсън, Зику, Делев, Платини.
==========================================================

С връщането на Бандаловски и М Боли на вратата, нещата вече изглеждат така, както трябва да бъдат. Харесва ми на мен този състав. Българската БАРСЕЛОНА, или дрийм тима на Радуканов :))) Има си изявени лидери на всяка зона. Това за което говедцата могат само да мечтаят. Жалко, играем с Локо Сф, а не с Подуене днес.

ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА



Редактирано от tonzosjustice на 07.08.11 11:27.



Тема Трудно, но най-накрая ги бихме като гостинови [re: tonzosjustice]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано08.08.11 02:02



НАЙ-НАКРАЯ ДА ГИ БИЕМ и тия като гости след пет години пауза!! Добре е, че стартираме с победа! ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО!

Победата, както каза и Радуканов, бе може би единствено положителното. Неслучайно Милен се хвана за главата по едно време... Защитата този път имаше често недобър синхрон. Според хората, които играят там, това може би не е случайно. Адемар титуляр за първи официален мач. Бандаловски също игра след дълга пауза. По-тромавичък е отпреди контузията. Изобщо не искам да се повтаря при него развитието на Виданов след контузията. Макар че Павел почива доста повече от Бандата.

Мболи можеше и по-добре да я избие при гола, но с него скочиха и други. При гола им Зику го гледаше отблизо стрелящия... Но с неговата скорост на придвижване май трябва да свикваме. За ЦСКА Е НЕПРОСТИМО при центриране в 90 и някоя минута да има ТОЛКОВА МНОГО НЕПОКРИТИ ИГРАЧИ В НАКАЗАТЕЛНОТО! В центъра на защита ставаха доста странни неща. А ще се повторя от мача с латекса, че Стоянов ТРЯБВА да внимава с влизанията си.

Двама играчи ми се набиха в очите, без да съм гледал и чул коментари за мача. Гaлчев и Платини направиха за един мач толкова глупости, колкото не направиха за целия пролетен полусезон...

При 0:1 и след 1:2 у мен се появи усещането, че не играем, за да бием. Странна работа беше... Не искам да се повтаря подобно нещо!! Макар че последните години сме ставали свидетели на подобно поведение на отбора. Разбира се, не можем да разберем веднага, на какво се дължи това. Подозрения може да има различни. Дано не се почват разните интриги вътре по добре познатите причини...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Трудно, но най-накрая ги бихме като гостинови [re: rotesfeuer]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано08.08.11 11:50



Доста точно мнение и почти напълно съвпада с моето...

Стана доста тегав мач по едно време... в общи линии добре че срещу нас бе един напълно посредствен тим, на който обаче му прави чест че не започна да се оправдава със 120-те минути в четвъртък.

Няколко хубави неща в мача - мисля не лошо включване на Адемар особено първото полувреме, добре е че Бандата се върна, макар да имаше опити по едно време да ги върнат обратно в лазарета, добре е че Мболи пак е под рамката и дано това е най-лошият му мач през сезона :)
Не лош мач за Спас - много добро отиграване при гола, а после преди втория гол направи серия от финтове, които не често се виждат по нашите терени. В определени моменти се губеше, но това се дължеше и на ротацията в предни позиции.

Много повече лоши неща видях от трибуната без да съм чел и аз отзиви след това. Зику - много добре пипаше топката, лепваше му на крака и правеше не лоши пасове, но .. много инертен и изолиран през доста голяма част от играта. В няколко ситуации, в които бе добре пласиран не получи пас, което показва че доста има да се работи там, за да пасне на вече поизграденият отбор на ЦСКА. В много голяма част от мача има една дупка в средата на терена.. преди там бе Маркиньос.
Малко ми се струваше и не съвсем добра ротацията на Спас, Зику, Платини и Нелсън. След ранният гол трябваше да натиснем за втори гол и в общи линии да отворим мача за подобни иначе не лоши решения.
Поредни глупаво изкарани жълти картони.

Изобщо за разлика от предния мач с Локо, когато тотално ги бяхме натиснали и отборът се забавляваше, сега мачът мина под мотото 'важни са трите точки". Дано причината е че все пак е първи мач и тепърва този отбор ще прави познатите ни от пролетта хореографии след гол.

И нещо странично.. Малката групичка фенове на Локо на няколко пъти се обърна да вика "Искаме в Надежда"... един щрих, който просто е част от родната картинка, която мисля че безмилостно показва че ни чака поредният сезон бележещ затъването на родния ни футбол...



Тема Re: Трудно, но най-накрая ги бихме като гостинови [re: rotesfeuer]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано08.08.11 12:03



Явно ще са нужни още 2-3 мача, за да се вдигне качеството. Не очаквах толкова труден мач с Локо Сф. След гол в 3 минута, да треперим в 90 минута е недопустимо. И то срещу някакъв си Локо Сф. Не искам да ги обиждам, но този отбор от Надежда е просто много слаб и едва ли ще влезе сред първите осем тази година.

Не знам Радуканов какво им е казал след мача, но трябва едно профилактично конско за всеки, който се мисли за голяма звезда в отбора. А определено доста хора почнаха да се правят на звезди. Лошо няма в това, ако е подплътено с професионализъм във всеки мач.



Тема Re: Трудно, но най-накрая ги бихме като гостинови [re: tonzosjustice]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано08.08.11 12:05



Не ги знам какво мислят, но време няма! Ей ги мачовете идат... тях чакат, не баба ми - да се стягат, че....




Подаряват се!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.