Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 23.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 10 000 армейци в Бургас  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.07.11 23:27



Това се вижда много рядко. Близо 10 000 армейци в Бургас



Харесаха ми много наште. Това 3:1 срещу Ловеч бе по-скоро съжаление да не ги отнесем на поне петица. Заслужена рекордна суперкупа във витрината ни. Спас много ми хареса. Галчев голям прогрес. Платини много мощен, Зику много техничен, Нелсън страхотни пробиви...Янчев голямо сърце....

В защита е нужно да се работи...Като цяло оптимист съм. Да не забравяме и кой ни е треньор! ВИВА РАДУКАНОВ



Тема Re: 10 000 армейци в Бургаснови [re: tonzosjustice]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано30.07.11 23:30



невероятно скучен мач - по едно време превключих на жребия на Океания, че беше доста по-напрегнато



Тема Re: 10 000 армейци в Бургаснови [re: Шишapkи]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.07.11 23:35



Ти след Търнава си свикнал да стоиш на бодли пред телевизора





Тема Re: 10 000 армейци в Бургаснови [re: tonzosjustice]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано31.07.11 00:50



друго си е като има малко адреналин, а





Тема Re: 10 000 армейци в Бургаснови [re: tonzosjustice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.07.11 10:04



На Латека титулярите къде бяха?



Тема Re: 10 000 армейци в Бургаснови [re: Vendome]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано31.07.11 14:10



Това си е проблем на Пенев. Факт е, че за Ловеч много малко титуляри играха. Явно ги пази. Кога най-накрая тези страхливи тактики ще изчезнат? Вместо Ловеч да играе на пълна пара с титулярите и да трупат игрова практика, то какво.....И за кво не играят, да не би да се изморят нещо???



Тема Re: 10 000 армейци в Бургаснови [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано31.07.11 14:16



ако беха с титулярите отиваха на разгром



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема ЧЕСТИТА СУПЕРКУПА НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ!нови [re: tonzosjustice]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано31.07.11 17:24



Успехът над латекса е сладък, независимо че те не са пуснал Янев, вратаря и може би и някой друг титуляр! ЧЕСТИТА КУПА НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ!

Новият в отбора Зику имаше добри идеи, ТОВА БЕШЕ ВИДНО. Но за всички спецове, които се намериха да го критукуват, трябва да е ясно, ЧЕ ТОВА МУ БЕШЕ ПЪРВИЯТ ОФИЦИАЛЕН МАЧ В ЦСКА. Това в нормалните държави означава нещо. В ненормалните - може би нищо. Но те и затова са ненормални...

Дечев е нормално да не е стабилен, или поне не толкова стабилен, какъвто беше Бандата при дебюта си за ЦСКА. Все пак Бандаловски имаше и повече опит. На мен ми се иска Бандата да остане за сезона. Така ще бъде много по-затовoренo отзад. Дечев да се учи и да прави по-малко грешки. Ние така и така трябва да го подкрепяме!

За старите в отбора:

Караджов днес биеше на очи, че излизаше по-често да боксира и лови. Ако това го беше правил ПО-ЧЕСТО ОТ 2009 НАСАМ, нивото му сега щеше да бъде съвсем друго!

Румбата, както изказах едно предположение пpеди сезона, може от главен кандидат за напускане, да направи много силен сезон при конкуренцията с Адемар и да бъде непоклатим титуляр. Аз оставам с впечатление, че се старае все повече и повече! Дори повече от пролетта! Това за българската тиня значи МНОГО! ДОРИ ТОВА ти помага да изпъкваш и да демонстрираш стабилност, най-малкото. На мен ми стана още по-симпатичен, като играч. Като човек и преди това ми беше!

В средата Попов и Стоянов МНОГО ДОБРЕ взаимодействат от пролетта насам. Стоянов има рискови влизания и трябва в европейските мачове да внимава още повече с тях! Стоянов е МНОГО добър за български отбор (засега за български!)! Маневрен е. Проявява твърдост. Матеус, кaтпитaн на световен шампион и носител на Златната Топка, играл последните години като централен защитник, избра СТОЯНОВ за централен защитник на националния. Попов показа стабилност вчера. Прави ми впечатление, че имаме влизания на границата на твърдостта. Дано Радуканов като защитник помогне за уцелване на дозата, за да не се пресоли манджата. Дано и лицето, наричано каубой, помогне в случая!

В средата браво на Боби! Казал съм си мнението за него! Знае къде е бил преди 2-3 години и се бори със зъби и нокти за себе си, за ЦСКА! РЕСПЕКТ пред един такъв човек, че не се дава на никoй! Нито на конкуренцията в отбора си, нито на противника в мача! Тошко ми направи също много добро впечатление. Направи няколко ключови тактически фаула. Подаде СУПЕР за гола на Спас.

Нелсън може би е имал и по-добри дни. Поуплаши ги с някой финт, но и посбърка някъде. Не беше фатално. Мишел ми хареса МНОГО! Бори се, много здраво захапваше. Техника, излъчване, елегантност, мощ. Тук е мястото да кажа, че като го видях за първи път, беше на мач на Църноморец срещу говедорес, и по движението си и фигурата си ми напомни за Аспарухов, поне по това, което съм гледал за него. Той все пак не е бил лош играч. Неочаквано Мишел може да се превърне в нашия централен Нападател с главно Н! Имаше възможност да подаде в едни ситуации, но избра да стреля. Нападател е, егоизмът понякога е от полза.

За Спас какво да кажа... Да е жив и здрав, да се учи и да се подобрява! Ако всеки БЕШЕ ТОЛКОВА УСПЕШЕН ПО ВРЕМЕ НА УЧЕНИЕТО СИ КАТО НЕГО, то аз нямам нищо против да имаме още няколко толкова "недодялани" (според някои спецове) играчи в ЦСКА! Темата за някаква си "звездомания" на Спас е доста смешна и може би някога ще разберем, от коя точно част на тялото на пишещия е изсмукана:-)))) На мен ВИНАГИ ми прави впечатление, как Спас СЕ РАДВА НА ГОЛОВЕТЕ НА КОЛЕГИТЕ СИ!!!! Това всеки би трябвало да се замисли, какво означава, ако може разбира се. И какво общо има това със звездоманията. И дали може да има звездомания, ако има такава ЯВНО НЕПОДПРАВЕНА РАДОСТ!?!?!

Иначе от резервите Виданов е за резерва, и дори и за там трябва ДОООСТА да се помъчи, за да си заслужи минутите. Сашата и Слави показах, че имат какво да покажат, но за малкото време, няма как да очакваме чудеса. Няма смисъл да критикуваме Радуканов за някакви си закъснели смени. Аз се радвам, че Костов ВЕЧЕ Е на опашката за титулярни места, което значи, че момчето се е развило доста за тази половин година в ЦСКА. УСПЕХ И ЗАНАПРЕД!

БРАВО НА ФЕНОВЕТЕ!

CAMO ЦСКА!



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: ЧЕСТИТА СУПЕРКУПА НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ!нови [re: red_fire]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано31.07.11 17:55



Сто пъти поне съм казвал, че едно от основните качества на СПАС е кухата му кратуна. Това+таланта му ще го изстрелят в космоса. Той ще стане световна звезда. Помни ми думата, Фирев



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: ЧЕСТИТА СУПЕРКУПА НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ!нови [re: petkuvoevoda]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано31.07.11 19:16



Баце Петку, знаеш

Много световни и български/армейски звезди са имали и имат подобни луксозни проблеми със северната 4аст на тялото си. Явно помага много във футбола, ако си перде и нямаш много желание и потенциал за размисли по теми, които нямат директни допирни то4ки с футбола.

От Спаско си зависи. Ако продължава да е упорит и да се у4и, ще полу4и шансовете си. Само да е жив и здрав и дано с него вземем титлата тоя сезон!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.