Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 16.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Райс М'Боли се връща  
Автор alessandron ()
Публикувано27.07.11 21:03



За една година под наем, екстра. Мисля, че с него вече ще имаме сериозна база и можем отново да се класираме в групите на Лига Европа и да вземем нещо там. Дано този сезон се борим и реално за титлата в България.




Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.07.11 22:34



Аз съм доволен. Този вратар е с доказани качества и вдъхва увереност. За високите ни цели ще бъде много важен





Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: alessandron]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано28.07.11 00:33



Всичко под 1/4 финал в европа и дубъл в България за мен ще е провал. Просто сме на светлинни години пред всички други. Гледай какво ще направим латекса в бургас като за начало.



Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: alessandron]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано28.07.11 04:37



браво - сега може и да не ви надупчат още първия домакински мач





Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: alessandron]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано28.07.11 10:58



Абе, тоз МБоли го помня, че един приятел - журналист казваше за него, че бил кьорав нещо с очите ( в смисъл наистина, не като обида). Дано е било преувеличение, ма нещо ми се въртят едни смешни изпълнения от не толкова отдавна... Дано се е пооправил и да е бетон, че имаме нужда от наистина стабилен вратар, ако искаме нещо да постигнем този сезон.




Подаряват се!!!

Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: Alabao13]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано28.07.11 12:33



Аз за Беконо бях 4увал за това, а и като знам как играеше, нищо 4удно да е вярно. За Мболи, ако така пази и има проблеми с о4ите, как ли ще пази, ако ги няма тези проблеми?

Дано си е в ред 4овека, все пак!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано28.07.11 12:38



Гледам, че огромната част от феновете ни се радват, че Мболи ще застане на вратата ни. И това е обяснимо. Разбира се, че е по-добре да имаш на вратата опитен, добър и черен, отколкото неопитен, ненаучил се все още кога и как да излиза млад армеец с бял цвят на кожата. В Германия, страната на дЕдо ви Адолф, има доста черни национали, А ПОЛОВИНАТА ИМ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР до 17 години, който стана трети на световното преди няколко седмици, е съставен от ...турци. С този пример искам да кажа, че ще играе, който заслужава. НИЩО ПРОТИВ ЧОВЕКА, но само с целувки по темето на треньора и свален някой и друг излишен килограм, едва ли ще станеш безспорен титуляр на гранд. И никoй да не трепери, да не би противникът да се осмели да центрира повече към наказателното...
Ако изхождаме от това, че Мболи остава до следващото лято поне, то това значи, че ще имаме цяла година време да предприемем НЕЩО по въпроса за вратарския пост от 2012 нататък. НЕ МОЖЕ, HE CTABA да усещаме само незначителна или НИКАКВА перспектива за тоя пост, както е сега с Караджов, Чавдаров и който там се води трети вратар!!!!!
Нямам АБСОЛЮТНО НИЩО против човека, но за да си вратар на гранд, ТРЯБВА ДА ПОКАЗВАШ СТАБИЛНОСТ!! Точно на вратата на гранд, където грешките най-много личат и тежат на отбора, прекалено дълго да чакаш някой да се развива, би било комично. Пресен пример от последните години - Байерн Мюнхен. След Кан даваха последователно шанс на юношите си Рензинг и на Крафт, но след като изпонаправиха грешки, след няколко месеца или година си заминаха, след като не искат и да са втори вратари дори.

Айде, пролетта се борехме за някакво придвижване по-напред и стабилизиране на третото място, т.е. нямаше го огромното напрежение за титла. Така че можеше "да се учи" на спокойствие. Обаче сега подготовката пак голове след центрирания, за които и защитата имa вина, да. Плюс асистенция за гола от центъра. Е, и на Макенджиев му вкараха такъв, но нали него не го броим за титуляр.

Това е неблагодарното на вратарския пост. Има разлика не само в цените на нападателите и вратарите, но и в последствията след направени грешки. Делев може да е пропуснал срещу Бешикташ и сега с Де Граафшап, примерно, но за него към момента се намират клубове, които искат да го вземат, че и дават над милион евро за него. Караджов не ми е известно да го иска някой и дали дават пари за него. Ако не прави номера и не трови атмосферата в отбора, ако иска само да си взема заплатата, да стои в ЦСКА. Но аз мисля, че ще е по-добре да пази някъде, където ще му се наложи да се намесва по-често, да излиза по-често. Тая пролет защитата ни почти не му даде възможност да се изяви положително. А когато имаше нещо напечено, винаги трябваше да треперим. Сорка, точно така в гранда ЦСКА не става. Момчето има почти същите проблеми, които си ги имаше и 2009 година, т.е. има прекалено малко развитие от 2009 до 2011.

Мболи трябва да ce след под лупа, а ако има някакви дисциплинарни отклонения или трайни клатушкания във формата - делегация и за него! И той може да прави грешки, знаем. Но важни са принципните му умения! А те, както знаем, са много добри! Мача във Виена, ако беше Караджата на вратата, трябваше сигурно на целия сектор да ни раздадат един вагон успокоителни по време на срещата...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: Alabao13]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано28.07.11 12:49



Кви готини котета





Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: tonzosjustice]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано28.07.11 14:24



Подарявам ги! Искаш ли едно?! Много са добрички.


Подаряват се!!!

Тема Re: Райс М'Боли се връщанови [re: red_fire]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано28.07.11 14:27



За Беконо верно, че се говореше, че бил направо късоглед... Бе, МБоли стига да не приближава твърде често до Студ. град, мисля, че ще е ОК....




Подаряват се!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.