Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 20.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Милен Радукановнови  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.05.11 21:49



По време на финала с бялата лавина :), Радуканов получи заслуженото признание за работата си от феновете. Точно такъв човек ни трябва в тази сложна ситуация в момента като цяло. Маса време изгубихме със сръбски, македонски и български посредствени тренери от типа Ферарио Спасов. Милен гори в работата си, отличен мотиватор, което плюс таланта му ще го направи един от най-добрите български треньори. При Милен няма мрънкания, няма прекалена гордост като тази на Любо Пенев, няма лабилност като при Стоичков и т.н.

Редактирано от tonzosjustice на 27.05.11 21:49.



Тема Re: Милен Радукановнови [re: tonzosjustice]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано28.05.11 13:12



Съгласен съм, че за момента той ни е точният човек и трябва да му се гласува доверие. Но е още зелен в занаята, а и от следващия сезон ще му натоварят огромен товар от очаквания, ще се чака да стане шампион и тогава ще се видят истинските му качества.
Мисля, че ако успее да стане сега шампион, значи наистина има класа.
Имай предвид, че няма да сме поставени и е много вероятно да не играем в групите, което допълнително ще изнерви обстановката около него - т.е. следващия сезон ще се видят истинските му качества като треньор, мотиватор и т.н.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Милен Радукановнови [re: tonzosjustice]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано28.05.11 21:22



Милен много ме кефи. Стискам палци другия сезон да издържи на напрежението, да не стане като с Любо - много приказки, ама без покритие... Има потенциал - вижда се, какво ще стане обаче никога не се знае - то с нашите кратуни от началството човек наистина никога не знае...


Айде, и честита купа със закъснение!!!





Тема Re: Милен Радукановнови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 10:46



Дано остане и да не забравяме, че дори догодина нищо да не направят момчетата, не трябва веднага да се тръгва с рогата напред, ами да му се даде време - искам да видя треньор на ЦСКА като него, който да остане поне 4-5 години.




Тема Re: Милен Радукановнови [re: desto-110011]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано30.05.11 00:08



АбсолЮтно, брудер! Както изглежда, ще сме непоставени при жребия. Следователно има сериозна вероятност да не влезем в групите. Тогава какво правим? Пак ли ще се вайкаме и ще гоним треньора? Зависи и от играта ни в на4алото на сезона, все пак. Ве4е накрая, ако го оставят, и ако не стане Шампион, трудно ще му се гласува ново доверие.
Но е ФАКТ, това го каза и Пената днес, 4е отборзт ни ИГРАЕ футбол, за разлика от други отбори, които я ритат напред. Всъщност и ние до скоро я млатехме мераклийската напред. Ние се опитваме да играем без някаква особена селекция. Ако вземем 1-2 по-добри в средата, би трябвало да задобреем още.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Милен Радукановнови [re: Alabao13]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано30.05.11 00:12



С нашите на4алници наистина нищо не се знае. Ама Милен все пак не е такъв лафаджия като ЛЮбо, май

На Милен може и да му помага това, 4е е работил с Паро, бил е и при говедата, а сега контактува 4есто и с Пената. Андоне също не е лош тренер. Стилът му на поведение и на4ина, по който кара отборът да играе, ми харесва.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Милен Радуканов [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано30.05.11 00:15



И на мен ми се иска тренер да остане пове4е години, но ако титлата ни се размине и 2012, хи4 не съм сигурен, 4е ще остане. Вси4ко си зависи от на4ина на игра също така.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Милен Радукановнови [re: tonzosjustice]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано30.05.11 00:16



Милен в моите о4и е пи4 и затова му желая успех!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Милен Радукановнови [re: red_fire]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано30.05.11 11:06



Да, верно е, че с него има различна игра - с опит да се контролира топката, да е на земята, да се мисли преди да се рита напред. Все неща, които от доста време не личаха при нас. Очевидно е че се работи с отбора, учат се на нещо, физическата подготовка също не е толкова зле. Но за да имаме класа Милен требва да покаже че може да се ъпгрейдва - да се развива, а не да разчита на това досега, щото то нема да му е достатъчно следващия сезон, когато ще сме фаворит.

Бе накратко: да му се гласува доверие за няколко години независимо от резултатите. това е. Но ако не е шампион другата година и ако не е в групите на лигата мисля че ще му скроят шапка, сто про.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Милен Радукановнови [re: desto-110011]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.05.11 12:11



Абсолютно, време е един треньор да изкара ерата от типа " Пеп- БАРСА" при нас, за да работи с отбора много време!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.