Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спасчо да почерпи !нови [re: tonzosjustice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано03.06.11 18:05



с дела ама виртуални





Тема Ти се бъзикаш за космоса, ама 4увал ли си за КЛЮ4нови [re: tonzosjustice]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано03.06.11 20:35



И колко 4есто извънземните наминават оттам, през Спасковото село? Делев им е гепил поне една кофа косми4еска енергия. Аз друго обяснение за това мом4е нямам.



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема матеус е заложил пари на черна горанови [re: petkuvoevoda]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано04.06.11 22:37



Затова не пуска Спас. Но хер лотар не знае, че спас делев може да влияе психически на играта и само да поиска отнасяме черногорците. въпроса е дали свети спас ще поиска.



Тема Re: матеус е заложил пари на черна горанови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано04.06.11 22:53



Без Спас дори и надежда няма в този мач. Матеус трябва да бъде изгонен завинаги от България!Толкова неориентиран треньор няма просто!



Тема Re: Спаснови [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано06.06.11 12:48



Цял ден не е писано за свръхзвуковия Спас

Отварям дискусия за това природно явление



Тема Спас Делев прибира награда след награданови [re: petkuvoevoda]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано08.06.11 10:27



Нападателят на ЦСКА Спас Делев бе избран за футболист на месец май, в традиционната анкета на Пресклуб България. При триньорите победител стана Милен Радуканов.

Награждаването ще се сътои на 24.06 ( петък) от 13:30 часа в Пресклуб България.

Това ще е втора награда за Делев през тази седмица, след като само ден по-рано, в четвъртък от 13-00 часа нападателят ще получи наградата си за най-добър футболист във финала за Купата на България. Тя е доста по-ценна, тъй като Спас бе определен за №1 от футболните фенове в България, които гласуваха в анкетата на Sportal.bg. Зад него останаха капитанът на червените Тодор Янчев и вратарят на Славия Емил Петров.



Тема Re: Спас Делев прибира награда след награданови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано08.06.11 11:47



Това е повече от естествено и е крайно време тази награда да бъде дадена на Спас пожизнено.



Ако имат поне малко акъл в тимбериците световните футболни функционери е абсолютно нормално да изпратят на СПАС всички възможни европейски, световни индивидуални, клубни и национални отличия предварително!!!!
Ако не им се дават кинти за диейчел - нема проблем - СПАС ДЕЛЕВ ше си ги събере със спринт от съответните централи за неколко минути



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Спаснови [re: petkuvoevoda]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано10.06.11 11:19



Липсата на новини днес около Спас има едно единствано обяснение - развил е скорост, при която няма как да бъде сниман



Редно е за следващия сезон ФИФА и УЕФА да увеличат размерите на стадионите/ поне на онези, където се очаква Спас да играе/
Да се консултират ако трябва с по-големите военни и граждански летища...колко хиляди метра трябват да кацне и спре АН 225 или поне А380

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Спаснови [re: petkuvoevoda]  
Автор Аристокрит (ентусиаст)
Публикувано25.06.11 17:27




"Шефе, какъв Газиантеп? Я че ши­ем Литекс през ново­то първенство"




Тема Re: Спаснови [re: Аристокрит]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано28.06.11 16:34



СПАС-манията днес: интересът на Спортинг е сериозен, твърди журналист

Медийните спекулации около бъдещето на звездата на ЦСКА Спас Делев продължават с пълна сила и изглежда скоро няма да стихнат.

Още вчера португалският журналист Нуно Мигел Симаш даде повече информация на Гонг за интереса на Спортинг Лисабон към Делев. Ето как отговори португалецът на българските въпроси:

- Нуно, сериозен ли е интересът на Спортинг към Спас Делев?

- Доколкото аз знам, интересът е сериозен. Има предложение за него към сегашния му клуб на стойност 2 милиона евро. Спортинг го следи от доста време. Той игра срещу Порто и дори му вкара гол в Лига Европа. Той е талантлив и млад футболист, а Спортинг търси точно такива играчи. Не знам дали ще се стигне до договор между Спортинг и ЦСКА за Делев, но зная със сигурност за интерес към българина от страна на португалския тим. Знам също, че и други европейски клубове проявяват интерес към Делев. Мениджърът на Спортинг Карлуш Фрейташ е говорил с неговия агент за възможността Делев да отиде в Лисабон. Той знае, че българинът може да играе еднакво добре по крилата, а също и като втори нападател. Точно такъв тип футболист търси Спортинг. Пак повтарям – не знам дали ще се стигне до договор, но Спортинг наистина проявява интерес към него.

- Знаеш ли дали треньорът на Спортинг Лисабон Домингош Пасиенсия е искал Делев, още докато бе начело на бившия си тим Спортинг Брага?

- Не знам за това. Това, което ми е известно, е че Карлуш Фрейташ харесва играча. Това, което чух е също, че Домингош признава качествата му. А също, че той е един от най-добрите млади футболисти в Европа. Той може да доразвие качествата си в тим като Спортинг. Не знам дали Домингош го е искал в Брага, но съм сигурен, че Спортинг го иска сега.

- Мислиш ли, че присъствието преди години в Спортинг на български футболисти като Красимир Балъков и Ивайло Йорданов може да помогне при осъществяването на трансфера?

- Да, още щом чух за интереса на Спортинг към него, бях обнадежден, тъй като Балъков и Йорданов имаха много успешна кариера в лисабонския клуб преди години. Също смятам, че и Делев може да има подобна кариера в Спортинг, а после и в други големи европейски клубове, подобно на Балъков.

- Точното желание е на спортния директор на Спортинг Карлуш Фрейташ да привлече Делев в отбора, нали така?

- Фрейташ го познава много добре, както и много други на трансферния пазар. Но Спас Делев е различен играч и имам информация, че цената, която предлагат за него, е 2 милиона евро.

- Има ли Спортинг и други опции за играчи на тази позиция като конкуренти на Спас Делев?

- Спортинг следи футболисти на латиноамериканския пазар, а също така и в Холандия. Не знам за другите,, но за Спас Делев съм сигурен, че възможността да дойде в Спортинг е сериозна. Не знам какво мисли ЦСКА по въпроса, но от страна на Спортинг интересът към Делев е сериозен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.