Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 26.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кажете за мача бре...нови  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано30.10.10 21:37



Пътувах и освен 3 точки ... друго не знам ...

Нека да е на късмет ...



Тема Re: Кажете за мача бре...нови [re: лахудзи.]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано31.10.10 03:50



Жалко играхме... 2 добри атаки и един вратарски гол от техните..

маркиньош вкара страхотен фал иначе мача си беше хикс ..

КОСМОС


Тема Re: Кажете за мача бре... [re: Kocмoc]  
Автор alessandron ()
Публикувано31.10.10 08:41



Мда, пък нека не го искат Маркиньош някои хора - единственият ни халф, дето не е дървосекач.




Тема Re: Кажете за мача бре...нови [re: alessandron]  
Автор roughtrade ()
Публикувано31.10.10 12:32



Да-а-а, Маркиньос тоя сезон вкара неколко важни гола, за което си взимам част от думите назад. Нещо повече, вкара два гола от фал, което е нечувано, щото преди всеки удар от фал му беше 10 метра над вратата или в стената.
Това е положителното при него.
Другото си е същото. Все така зле като халф. Бавен, мачка много топката, пада за фал при почти всяко съприкосновение, а в повечето случаи фал няма. Такъв тип игра става като за мачове в Истанбул, като играем за 0-0.
Гледам го всеки мач, как прецаква по няколко идеални възможности за контра или добра атака, щото не дава навреме точния пас или въобще губи топката.
Добре че поне вкара, та му се дигна и при мене рейтинга.
След като нема как да вземеме Пабло Ернандес примерно, ще се задоволим с Маркиньос.





Тема Re: Кажете за мача бре...нови [re: roughtrade]  
Автор alessandron ()
Публикувано31.10.10 15:44



Абе така е, ама по-добър нямаме, затова е по-добре да гледаме да го използваме максимално.




Тема Re: Кажете за мача бре...нови [re: alessandron]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано31.10.10 19:51



Мъчно ми е като гледам състава и най добрия играч ни е Маркиньос :)))

КОСМОС


Тема Re: Кажете за мача бре...нови [re: Kocмoc]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано01.11.10 06:36



съгласен напълно и не само това - гледай Ицо Янев как играе например



Тема Re: Кажете за мача бре...нови [re: roughtrade]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано01.11.10 11:08



абсолютно съгласен съм с теб. супер е че вкарва важни голове! а и два фала при положение че от години пробва и прескача стадиона - евала. Но иначе е същия нефелник като преди - падане, ръкомахане, държане, мачкане на топката..

Иначе за мача второто полувреме ми харесаха как играят наште, след техния пръв гол направиха доста сносни атаки с подавания и извеждания, тичане, преса, поглед напред - е така ако играят през целия мач ще сме с класи по-добро ама нейсе. Играят ганкиното докато им поведат, после гонят дивото и най-много хикс. тоя път инахме късмет с тоя гол накрая, да не се заблуждаваме. но си личи че ако искат могат да играят, просто не си дават зор. това е извода според мен.

колко хора имаше на стадиона, че бех в провинцията? 100, 200?

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Ицонови [re: ramlid]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано01.11.10 13:19



Ицо ми беше лубимия играч преди и бях толко щастлив като видях , че е свободен агент бях сигурен , че ще го вземем..

Ебаси иидотите копеле

КОСМОС


Тема нещо ми минава през главатанови [re: Kocмoc]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано01.11.10 14:46



дали не се гради ЦСКА-2 там някъде под люляците ?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.