Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 23.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Титан>Томов>Божковнови  
Автор Kocмoc ()
Публикувано24.10.10 22:05



Според мен при третия бяхме най зле:)

Погледнато обективно :)

Мен ме кефи , че хората от Титан се взеха в ръце и почнаха да действат срещу феновете от Г.Има надежда в тунела

КОСМОС

Редактирано от Kocмoc на 24.10.10 22:22.



Тема Re: Титан>Томов>Божковнови [re: Kocмoc]  
Автор bluefan (нат. БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.10.10 10:27



Още от първия ден като дойдоха на стадиона ви с 2 Г класи стана ясно,че могат да ми се издигнат в очите и това става все повече и повече със всеки изминал ден.



Тема Re: Титан>Томов>Божковнови [re: Kocмoc]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано25.10.10 19:09



Това 4е никой не те подкрепя в тоето мнение за 4и4о ти Васил, говори достатъ4но. А от това, 4е от един плащащ трън попадаме на неплащащ глог, едва ли трябва да изпадаме в неистова радост.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Това, че си идиот е също факт:)нови [re: red_fire]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано25.10.10 19:53



Българина просто не иска да си признае кога е бил грешен.

Светлина в тунела няма и скоро няма да има Титан ще останат поне още година на власт и дори някой друг да ни купи докато оправи милиони дългове и се изгради нов отбор ще мине години.

Бъдещето за отбора не е светлно и сам го виждаш стигнахме до най големите си позори тази година и ти пак продължаваш да говориш как при Божков едва ли не сме ибли по зле


П.С Статуса ти няма да е актуален след 2/3 години като говедата ни изравнят по титли и едва ли златната топка на ицо ще ни топли.

За жалост успява да станем новите евро идиоти последните 2 години защото да си последен 2 години поред в УЕФА си е постижение

КОСМОС


Тема Re: Това, че си идиот е също факт:) [re: Kocмoc]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано25.10.10 20:08



Аз пък мисля 4е хи4 няма да са година на власт още!

Нашето зле, не е като зле-то на Берое или Калиакра. Да, зле бяхме при Божков, защото имахме финансов ресурс, а не се взимаха правилните решения за спортен успех. А тия решения не ги взима Петкан или Драган от сектор Г. И е нормално да са недоволни феновете на отбор, който е рекордьор по титли.

Евроидиоти казваш ТИ.., Ама това за говедата идва от неутрална Европа, така 4е поспри, липсва тежест при твоето мнение.

А след 2-3 години няма как говедата да ни изравнят, ако не знаеш. Освен ако бай Васил не е решил да си признае, 4е сме ги купили тия титли при него и да ни ги вземат, пу пепел ми на устата...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Това, че си идиот е също факт:)нови [re: red_fire]  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.10.10 20:51



Правилно, вие вървите по пътя, утъпкан от Митьо Селския - а той, както помним, бе десетина години на власт в Ботев Пд.
Рано или късно всеки си изплаща вересиите; това да не плащате на никой и нищо, няма как да е!
Назаем завинаги няма!
И да, няма да стане след 2-3 години, но за 10 - твърде вероятно, стига Борат да е вденал вече!!! И ако ви опукаме на прощаване както ПСФ - Фейенорд дали ще ги броиш титлите и 1/2 финалите?



Тема Re: Това, че си идиот е също факт:)нови [re: red_fire]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.10.10 20:57



Само Дучето и ти не вярвате, че ще ви задминем по титли. А това е нещо неизбежно.



Тема не познанови [re: Vendome]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.10.10 23:34



и аз не вярвам





Тема Re: Това, че си идиот е също факт:)нови [re: red_fire]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано26.10.10 01:51



Добре и да не са 3/4 години ще са 5/6

Колко имат Левски 26 в момента?
Имат сериозен шанс за 27 и става 4 разлика

С темпото което се развиваме ние и те нали се сещаш , че няма какво да направим по въпроса . Ако не стане чудо близките 2/3 години няма да имаме титла просто сме несъстоятелни и освен името друго нямаме

При Божков не беше всичко розово но се опитвахме човека даваше пари и сигурно имаше лоши съветници .

Накрая вдяна от нещата и феновете се дигнаха след изгубената титла и 7 те точки преднина които в днешно време са смешни дори.

Ако се сещаш ако беше останал в момента щехме да сме на години пред Левски с олгед на тяханта криза от миналата и по миналата година никой нямаше да ги брои за нищо .

За европа , че са евро идиоти е безспорен факт ма брат ние сме се засилили към тяхната участ . Щото 6 загуби в групата не е гот и като ги сложиш и 5те миналата година.. Трудно се става 2 пъти последен в УЕФА а за трети път може и да нямаме шанс просто защото ще пропуснем участието..

Мен не ме блазни като губи Левски . Да окей весело е ма ако се сещаш аз на техни мачове не хода и не съм и фен . Некси е глупаво като ти остава само злобата към противника

КОСМОС


Тема Re: не познанови [re: ramlid]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.10.10 09:19



ОК, таман ставате тримата глупаци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.