Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 20.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема кой от футболистите на ЦСКА ..нови  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.10.10 07:24



бихте оставили в отбора след Нова година?
М'Боли не го броим,той не е от българското първенство...
Та кой,кой,кой питам аз?



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано05.10.10 08:01



всички са много добри и трябва да останат





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано05.10.10 11:56



Ами то ако не остане М'Боли съвсем нищо не остава. Иначе от няма и къде Янчев, Трифонов, Делев, Тонев, Т. Костадинов, М. Дечев... Трикаричи и Шеридън може да се пробват защото са млади и ако се създаде спокойна обстановка в отбора може и да се разиграят. Радулович и Нелсън също така. Акуаро, Грило, Минев и Галчев на първо време защото няма как да се изгонят всички наведнъж, тримата са много далеко като възможности от претенциите на ЦСКА, а Грило хронично контузен макар и да притежава футболни качества. Така 15 човека и към тях трябват още 1 вратар, 3 централни защитника, дефанзивен халф, офанзивен халф и може Д. Илиев също така да остане и да му се даде още шанс. Мисля си че в тази ненормална обстановка и напрежение в клуба някои като него не могат да покажат истинските си качества.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ivi4-cska]  
Автор roughtrade ()
Публикувано05.10.10 12:27



Задължително да се разкарат Виданов и Маркиньос или поне да им се забрани да играят.
Другите нема смисъл да бъдат гонени, щото ми писна да сменяме по цел отбор на всеки 6 месеца.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.10.10 12:30



стига бе виж каква дузпа изработиха





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано05.10.10 13:14



Виданов, К. Янев, Платини, Маркиньос, Попов и там няколко още фигуранта изобщо не трябва да са в ЦСКА.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ramlid]  
Автор roughtrade ()
Публикувано05.10.10 14:20



Батко, тоя Виданов иначе е добро момче, даже интелигентно за футболист. Обаче е изключително некадърен. Невероятен футболен инвалид!
Поне да го държаха бек, за да не изпъква с целия си блясък. Вместо това го слагат в центъра на отбраната и той не спира да сере мач, след мач. Снощи и при двата гола, неясно защо, липсваше в зоната си.
Тоя или има яки връзки, или в ЦСКА всички са некадърни.
Във всеки случай аз се чувствам лично обиден, когато Павката Виданов е на терена!



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.10.10 14:24



Поне 6-7 човека ще смените през зимата. Това е вашият стил.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.10.10 15:40



шегувах се бе





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: Vendome]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.10.10 17:28



на първо място ,според мен , Коща е пътник, тренера също до следващата загуба в нашто първенство.С такъв некадърен отбор едва ли ще се хване някой друг.
Все пак ако трябва да заложа на някой (който вероятно има качества но не ги показва ) бих оставил Трифонов (в мачовете му тоя сезон КПД-то му е под 20%), Трекаричи (не играл много ама си мисля че има хляб в него) и....Платини (проблемите му са по-скоро психически).
Сичкуто друго - в кофата.Много безидейни, некадърни полузащитници, нападатели неможещи да си спрат или поведат топката и безкрайно бавни защитници.
Виданов ако не е връзкар ,то сигурно опъва на някой бос щерката - по друг начин не мога си обясня титулярното му място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.