Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 13.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема кой от футболистите на ЦСКА ..  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.10.10 07:24



бихте оставили в отбора след Нова година?
М'Боли не го броим,той не е от българското първенство...
Та кой,кой,кой питам аз?



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано05.10.10 08:01



всички са много добри и трябва да останат





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано05.10.10 11:56



Ами то ако не остане М'Боли съвсем нищо не остава. Иначе от няма и къде Янчев, Трифонов, Делев, Тонев, Т. Костадинов, М. Дечев... Трикаричи и Шеридън може да се пробват защото са млади и ако се създаде спокойна обстановка в отбора може и да се разиграят. Радулович и Нелсън също така. Акуаро, Грило, Минев и Галчев на първо време защото няма как да се изгонят всички наведнъж, тримата са много далеко като възможности от претенциите на ЦСКА, а Грило хронично контузен макар и да притежава футболни качества. Така 15 човека и към тях трябват още 1 вратар, 3 централни защитника, дефанзивен халф, офанзивен халф и може Д. Илиев също така да остане и да му се даде още шанс. Мисля си че в тази ненормална обстановка и напрежение в клуба някои като него не могат да покажат истинските си качества.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ivi4-cska]  
Автор roughtrade ()
Публикувано05.10.10 12:27



Задължително да се разкарат Виданов и Маркиньос или поне да им се забрани да играят.
Другите нема смисъл да бъдат гонени, щото ми писна да сменяме по цел отбор на всеки 6 месеца.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.10.10 12:30



стига бе виж каква дузпа изработиха





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано05.10.10 13:14



Виданов, К. Янев, Платини, Маркиньос, Попов и там няколко още фигуранта изобщо не трябва да са в ЦСКА.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ramlid]  
Автор roughtrade ()
Публикувано05.10.10 14:20



Батко, тоя Виданов иначе е добро момче, даже интелигентно за футболист. Обаче е изключително некадърен. Невероятен футболен инвалид!
Поне да го държаха бек, за да не изпъква с целия си блясък. Вместо това го слагат в центъра на отбраната и той не спира да сере мач, след мач. Снощи и при двата гола, неясно защо, липсваше в зоната си.
Тоя или има яки връзки, или в ЦСКА всички са некадърни.
Във всеки случай аз се чувствам лично обиден, когато Павката Виданов е на терена!



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.10.10 14:24



Поне 6-7 човека ще смените през зимата. Това е вашият стил.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.10.10 15:40



шегувах се бе





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: Vendome]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.10.10 17:28



на първо място ,според мен , Коща е пътник, тренера също до следващата загуба в нашто първенство.С такъв некадърен отбор едва ли ще се хване някой друг.
Все пак ако трябва да заложа на някой (който вероятно има качества но не ги показва ) бих оставил Трифонов (в мачовете му тоя сезон КПД-то му е под 20%), Трекаричи (не играл много ама си мисля че има хляб в него) и....Платини (проблемите му са по-скоро психически).
Сичкуто друго - в кофата.Много безидейни, некадърни полузащитници, нападатели неможещи да си спрат или поведат топката и безкрайно бавни защитници.
Виданов ако не е връзкар ,то сигурно опъва на някой бос щерката - по друг начин не мога си обясня титулярното му място.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано05.10.10 18:47



Платини е на 27 години и за 8-9 години е обиколил над 10 клуба. Никъде не е заблестял. В Бразилия ни в долните дивизии ни никъде. Пипа я и се подлъгват след проби да го вземат тук и там, навсякъде провал. До 5 гола максимум на сезон. Единствено в Черноморец, ЦСКА и нашата смешна А-група има около 40 мача и едва 8 гола(над 5 все пак но за над един сезон), което е по нисък коефицент от Ходжата даже.
Проблемът на Платини е единствено характера и възпитанието му. Никакъв стремеж за кариера и развитие, възползва се само и единствено от таланта доколкото го има и съдбата. Избяга от ЦСКА и се прави на интересен 5-6 месеца, плащаха му заплата без да си мръдне пръста. Набутаха се половин милион да го купят от Черноморец и му плащат 15 000 лева на месец без да играе. Наказаха го УЕФА 18 месеца да е собственост на ЦСКА и да не получава заплата за самоотлъчката си и като видя зора се върна. А глупавите собственици се надяват да намерят някой будала по голем от тях. Да го шитнат поне за 200-300 хиляди че Черноморец си търсят парите от трансфера. Но единственото до тук е че именно благодарение на Платини не взехме нищо и нямахме шанс да вземем от Порто. Единствено благодарение на Платини паднахме от Славия и се пречкаше в полза на Славия цял мач.
В нормален клуб даже от нашата Б-група тоя щеше да си стои 18 месеца на пост и молитва без заплата да му дойде акъла в главата. А след това да си търси работа някъде или да мре от глад. ЦСКА с връщането на Платини само доказаха че са по зле в организацията и професионализма си от Ботев Криводол. Жалко...



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ivi4-cska]  
Автор TCNQ ()
Публикувано05.10.10 19:01



брех, прасе, ти не си толко кухо!





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ramlid]  
Автор roughtrade ()
Публикувано05.10.10 19:08



Верно ли бе





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано05.10.10 21:03



Предпочитам 10 български момчета на по 19 години титуляри+ Мболи на вратата.




Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: tonzos_justice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.10.10 21:07



И ще изпаднете :)))



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: tonzos_justice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.10.10 22:03



ея дет се пишат юноши на клуба за никъв уй не стават,ма никъв



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано06.10.10 01:36



спас делев, акуаро, тошко янчев. за друг честно не се сещам.

шеридън се оказа голямо разочарование.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано06.10.10 01:37



ти явно не знаеш кой е мениджъра му?

(лъчо танев)

Редактирано от ALEX_D_GREAT на 06.10.10 01:46.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: tonzos_justice]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано06.10.10 01:39



Кондом е прав - изпадаме на 100 процента. Виждаме дъ бест ъф юношите колко струват в лицето на тонев, виданов,дечев, а пък преди това тошев, заков, и т.н. -- стават само за средняшки отбори в БГ. Даже някои и затова не стават.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: roughtrade]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано06.10.10 06:01



малко бе





Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ramlid]  
Автор roughtrade ()
Публикувано06.10.10 07:53



Абе не се сдържах, щото Павката ми е "любимец". Баси дървото! И верно, че Лъчо Танев му беше мениджър, както убаво ме подсети Алекс, бех забравил.
Това обяснява нещата.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.10.10 09:44



Селски, въздържай се от оригиналничене, че да не те сполети някоя реивизйка, като те знам, какъв си спец по ДДС, няма да си щастлив.

И свирките на бате ти Боко няма да ти помогнат.

Редактирано от Vendome на 06.10.10 09:45.



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: Vendome]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано06.10.10 12:42



Що се мъчиш да разсъждаваш върху моята личност, като не ме познаваш? Разбира се, че не съм спец нито по ДДС, нито по счетоводство - аз съм спец по други работи, но ти не ги разбираш и никога няма да ги разбереш.






Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.10.10 13:32



Не се прави на по-анонимен, отколкото си.





Тема Чета как Маркиньоснови [re: bobojusty]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.10.10 16:11



никой го не ще. Само да ви светна, че ако не е бразилецът, нема да видим гол мнооого време. Сега поне в "А" група виждаме чат-пат.




Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано07.10.10 21:35



стига бе - Спас баничката за нищо не става,баси трибоеца



Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано08.10.10 12:51



В момента само Тошко Янчев въпреки годините си има някаква класа и хъс за игра. Другото май е плява,но все пак би трябвало да се даде още един шанс на :
Адмирал Нелсън, Лукас Трекаричи, Джузепе Акуаро,Сашко Тонев,Мартин Дечев,Томи Костадинов, Коце Стоянов /ако иска да играе както може/ и ...май другото наистина е плява...да не говорим за поредния идиотизъм на пернишката титанична глупост - Бандаловски

. Бил свободен агент и идвал без трансферна сума.Много важно,той ако е бил много свестен няма в средата на полусезона да е без отбор.Ами подобни рожби на Гейарена трябва да си плащат за да идват да играят на Армията.Титаните не ме отказаха да ходя на мачове,ама ако подобни некадърници плюли по ЦСКА продължават да попълват списъка на отбора май със сигурност няма да има смисъл да се ходи до стадиона. Кво общо има това говеждо леке с отбор като ЦСКА,аз лично не намирам приемлив отговор

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: кой от футболистите на ЦСКА ..нови [re: bobojusty]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано10.10.10 15:02



Един много сложен въпрос, понеже аз не мога да знам, кой не играе наро4но и кой не. Зависи и от това, дали ще имаме нов собственик по Нова Година. Мболи изглежда няма как да го задържим. Не трябва да се подценява и факта, 4е Матеус май ще вика наши игра4и като Виданов, Тонев, дори Трифонов (!), а по-нататък сигурно и Стоянов. Така 4е 4аст от тези е добре да не ги продаваме сега, а най-добре по-нататък като национали, ако ни трябват пари. Колкото и да съм против те4а, на нас ни трябват нови хора в ръководството (спортен директор и тренер). А дойде ли една такава силна фигура, неиуменуемо ще иска нови игра4и. Като гледаме как се играе в средата на терена и как не се вкарва отпред, те4а от 6-ти номер нагоре изглежда предопределен. И разбира се подходящ заместник на Райс!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.