Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 13.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Коментари ениуан?  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано04.10.10 23:30



Какво става, тоя форум съвсем ли умря? Мач се игра днеска, ако не знаете... пак бехме гола вода, а Платини да си оправи мерника, че ми писна от него!!!





Тема Re: Коментари ениуан?нови [re: Alabao13]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано04.10.10 23:44



Платини няма какво да оправя. Той сам се отказа от футбола те насила го върнаха. Сега да му ядат лайната с извинение. Самият факт че опряха да връщат Платини и че изобщо го имат за футболист с потенцял говори колко сбъркани са всички в ЦСКА от собствениците до помощник треньорите. Дори някои да виждат и да си мълчат и те са виновни.

Редактирано от ivi4-cska на 04.10.10 23:44.



Тема Re: Коментари ениуан?нови [re: Alabao13]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.10.10 23:59



палете свещи за Мболи, че иначе много ще ви боли!
Иначе просто перфектен мач, на Кр. Добрев му ставам фен с тази тъпанарска дузпа!



Тема немаме думи бе алабалкенови [re: Alabao13]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.10.10 09:10







Тема Re: Коментари ениуан?нови [re: Alabao13]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано05.10.10 09:58



амо то какво да коментираме..последните месеци всичко свързано с ЦСКА е под всякаква критика. то направо да му се отще на човек и да помисли по тая тема.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Коментари ениуан?нови [re: Alabao13]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.10.10 13:56



Гледах волейбол. Коментирал съм в другия клуб






Тема Кво да коментирам?нови [re: alessandron]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано05.10.10 20:59



Всяка седмица си гледам футбол на високо ниво. За ЦСКА всеки ден ми минават мисли, най-вече спомени. Сегашните "футболисти" не ме вълнуват в ЦСКА. Нито пък Титан. В чест на тези спомени ще отида скоро да зяпам поредната трагикомична игра. Резултатът от този мач с Пуф Паф го разбрах преди 3 часа и останах изненадан



Редактирано от tonzos_justice на 05.10.10 21:00.



Тема Re: Коментари ениуан?нови [re: Alabao13]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано06.10.10 01:40



форума не знам, но сектор Г натам е тръгнал. Даже е стигнал, ако се сещате за кои жилетки и каква липса на свобода на словото става реч.



Тема Re: Коментари ениуан?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано06.10.10 10:59



Кой щеше да повярва преди година, ако ни бяха казали, че ще сме по-зле при Титан отколкото при Митал и негоавия наместник на Земята ЛУпи?!?





Тема Re: Коментари ениуан?нови [re: Alabao13]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано10.10.10 14:20



3а теб кое е по-малкото зло? Да сме шампиони и да не можем да у4астваме в ЕКТ или да изкретаме НЯКАК до у4астие в ЕКТ с трето място? Аз нямам отговор за себе си на тоя въпрос.
Явно блестящите алтернативи, които ни се предлагат последните две години, задоволяват феновете или поне ги оставят равнодушни, и не можем да се организираме за някаква масова акция.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.