Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 21.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема С оглед на ситуацията нормалнонови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.10.10 01:43



Жалко само, 4е пропускаме да направим едно малко 4удо за втори път поред, но това е спортът, колеги



Като резултат мисля, че с оглед на разликата в класите и организираността на Порто като клуб, като обиграност на играчите, това 0:1 на фона на нашата трагедия като клуб е логично. Дори малко. Жалко, че гола е от засада. Но пък те изпуснаха други. Който не знае -> Порто в последните 20 години е 14 (четиринадесет!) пъти шампион и май всяка година е в шампионската лига. Него И инерцията го носи напред от години! Срещу такъв отбор само С МНОГО КЪСМЕТ можем да вземем нещо. Още по-малко, когато не си вкараме ПОНЕ ЕДНО от 3-4 положения, които създадохме.

Гьорето не знам на кой и за какво е виновен? За тия играчи по-добра тактика от изчакване и търсене на шанс при статични и редки контри аз не виждам. С кой да градим бързи и чести атаки? Халфовете ли са ни халфове? Обиграни ли са като хората? Крилата ли ни ги бива за цял мач? Айде нема нужда от изхвърляне! Изредиха се всички да изпускат. Не съм сигурен, 4е Тибони, Илиев или някой друг щеше да вкара. Отделно че нямат опит на такова ниво, ами допреди няколко дни има сбивания, скандалчета и неплатени пари. Еми тия филми не стават така лесно, както ни се иска на нас. Положение и гол. Може, ама не всеки път.

На фона на целия боклук, който перничаните призвеждат в клуба, засега се представяме НЕтрагично. Чудеса няма как да се чакат. Не ми стана ясно само, защо не игра Нелсън. На мен не ми беше ясно и защо не се пусна Спас в мача с турците, но това не е причина да "свалям доверие от Гьоре". Просто защото от допълнителни глупости няма нужда.

От това че говедата паднаха с 0:5 днес подобрява ли се нещо в нашия клуб? НЕ! Както не станахме по зле и когато говедата биха. А ако Спортинг е клуб в криза, то Порто май днес играха срещу духове

САМО ЦСКА!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: С оглед на ситуацията нормалнонови [re: red_fire]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.10.10 10:30



Абсолютно си прав. Обаче ме е супер яд за тия пропуски на Платини и Шеридън - един гол трябваше да влезе. Дано измъкнем точки от Рапид, но според мен тактиката трябва да ни е точно тази във всеки един мач до края на груповата фаза, независимо с кого играем и къде.




Тема Re: С оглед на ситуацията нормалнонови [re: alessandron]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано01.10.10 13:22



Ах, Платини, Платини, онова положение просто го виждах как влиза





Тема Re: С оглед на ситуацията нормалнонови [re: red_fire]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано01.10.10 13:24



Мда, бате, мене продължава да ме изумява факта как отбор, който не може 2 подавания верни да си направи, пада само с по 1 гол и създава положения на отбори от Португалия и Турция с традиции... Докато едни други хора, дето поне показват някаква мисъл в игра, снощи ги опаткаха много яко.. Явно и късмет имаме - поне от резил ни пази. Дет` се вика, падаме прави.



Тема Re: С оглед на ситуацията нормалнонови [re: Alabao13]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.10.10 14:08



Е що не го побутна и ти малко, дееба. Мъжа ти ли ти направи фал, та ти после му го върне по португалски?






Тема Re: С оглед на ситуацията нормалнонови [re: Alabao13]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано01.10.10 15:44



за съжаление е така, вчера Порто в определени моменти се подиграваха, то не бяха петички



Тема Re: С оглед на ситуацията нормалнонови [re: Alabao13]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.10.10 18:36



Кака, явно действаме по схемата "Нахрани пуя4ето и го изяж"

Засега само го храним и успиваме, но когато дойде време да му клъцнем гръцмуля, все нещо не целим. Бахти и касапите неопитни имаме, смятай

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: С оглед на ситуацията нормалнонови [re: ramlid]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.10.10 18:38



Така е. Като видяха какво предлагаме ние, т.е. нищо, и заспаха от кеф. Жалкото е, 4е нашите нападатели нямат инстинкт на килъри в наказателното



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: С оглед на ситуацията нормално [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.10.10 18:44



Това на Платини го видях вътре. Затваряш о4ите и със сила. Така бих го направил аз в тая ситуация, ама сега и да философстваме, все тая.

За тактиката съм твърдо ЗА да се залага на то4но тази в ЕКТ. Дано успим и австрийците някакси. Макар 4е то4но тия едва ли ще са аристократи4ни като Порто, и ще се напъват постоянно. Нищо 4е нямат класата на Порто. Нямаме гаранции 4е няма да регистрираме по-лош резултат срещу тях.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.