Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 27.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дано загубата да е 4аст от намалянето на цената  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано19.09.10 18:06



бих си казал аз, ако мисля позитивно. Ама засега самите индикации за продажба на клуба са твърде бледи. Може и да е била само 4аст от сделката за Мболи. С пернишката гешефтарска напаст и това не е изклЮ4ено. "Какво толкова?", би казал някой глупав армейски фен. "Игра4ите играят, а треньора прави тактиката. Титан не играе на терена!"

Не видях игра4ите ни много да се напъват. Нито вратарят им да трябва да отбива опасни наши удари, или наши удари да минават в опасна близоат до вратата. Бяхме горе долу ПЪЛЕН ПАС! Това говори достатъ4но, дали сме искали да бием.

НО ПРОБЛЕМЪТ СИ ОСТАВА СТАДИОНА И ИЗМИТАНЕТО НА титан. За това трябва да се борим и настояваме!

САМО ЦСКА!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: red_fire]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.09.10 18:25



Баце, трагедия сме. И не защо "не искаме да играем", а защото в общият случай "толкоз си можем". Че висшето управление на клуба ни докара дотук, така е, но в крайна сметка и тия на терена са си виновни. Текучеството винаги си ни е било проблем, но ако в момента аз съм собственик, гаранция че най-малкото половината от тоя отбор отма го отсвирвам. Друг е въпросът, че тая загуба я очаквах.




Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: red_fire]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано19.09.10 18:29



Значи боклуджиите нарочно карат отбора да пада за да го продадат за по-малко, а?







Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано19.09.10 18:34



Баце, от слабото ръководство идва злото. Така се полу4ава винаги, когато някъде то е слабо. В който и бранш да е.
От тоя ма4 можеше вси4ко да се о4аква. И обръща4ка 2то полувреме, и загуба заради сделката с Мболи. И загуба на то4ки, понеже с турците им се наложи доста да се поозорят. Но това ако вследствие на нормални спортни колебания във формата, ОК. Боли, но ще го приема. Мене днес дори глвата не ме заболя, като паднахме. Ето сега се кефя дори на головете на Бебатов. Това не е нормално. Говеждата сган също падаше серийно миналата година по това време. И онова не беше нормално и едва ли се дължеше на слаб треньор или неподготвени футболета. А при нас на вси4ко отгоре идват и новите рожби на ве4ният те4!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: RlCHARDLONG]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано19.09.10 18:36



Говедата защо падаха миналата есен така серийно, вие разбрахте ли?

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: red_fire]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано19.09.10 18:40



Сигурно щото Батков е искал да ни продава за по-малко пари





Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: RlCHARDLONG]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано19.09.10 18:43



Не, искал е и да изкара малко пари. А за продажбата не се знае. Както за вашата, така и за нашата. Щото си спомням, 4е миналата година пускаше спрециално тема тука в армейския клуб, как искаш да ви бием с много, та да ви продадат.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: red_fire]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано19.09.10 18:49



Представям си как ще иска да ни продаде сега като мачкаме навсякъде и догодина сме в ШЛ отново:)))

А че Титан са заповядали да падате е вън от съмнение хахаха то така се правят пари, щото букмейкърите са прости парчета и не проверяват залозите за да не се набутат при съмнителни такива, а и щото знаят че маймунската ви агитка я ще нахлуе, я ще изпочупи седалките, и сички пари от големата печалба ще идат за глоби. Лекувай се, конспирациите са ти ебали майката на мозъка:)

П.П. Не разбирам залозите кво общо имат с малоумната ти творба че загубата била част от намаляването на цената, нещо се опитваш да извъртиш малоумието които си написал?:)))

Редактирано от RlCHARDLONG на 19.09.10 18:50.



Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано19.09.10 19:13



само че те станаха с кански мъки все пак 3ти и играят за ЕКТ,а ние отиваме някъде 8 място



Тема Re: Дано загубата да е 4аст от намалянето на ценатанови [re: RlCHARDLONG]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано19.09.10 19:16



Защо ти пиша не знам, като ми е ясно каква тиква си и как неслу4айно тук вси4ки те имат за едно злобно и изперкулясало говедо.... Ама айде за последно, 4е с твоите кашонерски приказки ми припомняш колко малко смисъл има да се комуницира с теб.

Ти агента на Държавна Сигурност с клетви го засипа миналата есен и се МОЛЕШЕ да паднете с много ОТ НАС, за да ви продаде. За това говоря аз. Сега явно си обърнал пала4инката, няма лошо. Ама не каза все пак защо записахте такава истори4еска серия от загуби в на4алото на минали сезон.

Догодина може да сте в ШЛ, но може и пак да ви ебе някой преди ШЛ, не се знае. Но се изхвърляй, не ми пре4иш

Само да не се молиш пак да паднете, за да ви продаде мустакатият доносник и да има нова пала4инка?

Разбира се, 4е конспирациите са нещо прекалено 4уждо на футбола в БГ и аз на място си взимам бележка и се покайвам немедленнннно! И все пак: ако не можеш да го смяташ, да ти го опиша леко. Слу4ай, по който и миналата есен, когато ВИЕ падахте под път и над път, се дискутираше. Някой иска да купи клуб и предлага примерно 10 милиона. Продава4ът иска 14. Купува4ът не ги дава. Актуалният собственик решава да си набави докато може разликата или 4аст от нея с пари от уговорени ма4ове. На това му се казва намаляване на цената. Цените са примерни.

Ако можеше да 4етеш какво съм писал, нямаше да пишеш и ПП-то. "Дано загубата да е 4аст от намалянето на цената, бих си казал аз, ако мисля позитивно " Това съм писал. Писал съм и " Може и да е била само 4аст от сделката за Мболи." Ама дотука. Понеже и отговорът ти не ме интересува, пък и нямам намерение дори да го 4ета

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.