Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 16.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.09.10 00:12



Имахме доста шансове и шанс4ета тая ве4ер, да не повярва 4овек.

Едната то4ка беше нужна, за да има отборът едно положително преживяване заедно на високо ниво. Ми не стана. Накрая поиздишвахме, но като цяло отборът се държа КАТО ЕДНО ЦЯЛО и това ми хареса много.
Айде да не задълбаваме сега, 4е ако днес бяхме играли с НОРМАЛНО селектирана и обиграна средна линия, щяхме да задържаме топката пове4е и нямаше да има толкова 4истене. Айде сега да видим Спас ли беше виновен днеска?
И все пак по-добрите игра4и, по-добре организираният и по-спокоен за работа клуб си полу4и шанса накрая. Разбира се, 4е ние като хаоти4ен клуб винаги можем да надхитрим някой през 90-100те минути. Но 4удеса рядко стават.

СЕГА ДА ВИДИМ КОЛКО "ФЕНА" ЩЕ СЕ РА3СЪРДЯТ, 4Е СМЕ ИНКАСИРАЛИ ГОЛ в 90та МИНУТА, 4Е ТУРСКО ПОДУЕНЕ СЕ РАДВА ДВОЙНО, И НЯМА ДА ИДАТ НА МА4А СЪС СЛАВИЯ?!?!?

3А МЕНЕ МОМ4ЕТАТА 3АСЛУЖАВАТ МНОГО ГОЛЯМА ПОДКРЕПА ИДНИЯ УИКЕНД!!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: red_fire]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано17.09.10 00:15



липсата на сашко пролича. атаките по тъча имаха идея. е друг е проблема, че нямаше кой да я прочете...



Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: red_fire]  
Автор white r ()
Публикувано17.09.10 00:27



да , беше над очакваното , добре , че взехме Мболи , не ми се мисли , ако беше Караджов ,
Шеридън е разочарование обаче и трябва да го освободим , няма да стане с него , и
трябваше да пусне Спас накрая , вместо Муши .



Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: white r]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано17.09.10 00:29



Аз по-голяма пръчка на футболен терен не съм виждал от този Шеридън. Абе говедото Жоро Христов е класа пред него бе. Няма никаква техника и е толкова тромав и бавен, че не знам срещу каква класа защитници има шансове.




Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: лахудзи.]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.09.10 00:30



ти говедо ли си бе бастун

?

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: tonzos_justice]  
Автор white r ()
Публикувано17.09.10 00:33



въобще не трябваше да го взимаме ,
първо чака до последно , за да дойде , явно се надяваше на други оферти , почна сезона , и от няма накъде дойде с Майка и и Баща си !?!?
още тогава трябваше да го върнем



Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано17.09.10 00:35



За мен резултата е само над предварителните очаквания. Очаквах да ни бият с 2-3 гола (заради разликата в класите), но се видя в хода на мача, че турците не са нищо особено. Ако имахме средна линия, която да задържа топката щехме да успеем в този мач. Всъщност ние успяхме, защото да те бият с 1:0 в 90 минута е прокоба. Браво на Мболи. Вдъхва сигурност това момче и му имам пълно доверие на вратата. КЗЛ!




Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: red_fire]  
Автор white r ()
Публикувано17.09.10 00:35



това е гара-та с друг ник ...



Тема Re: Играхме много над о4акванията и имахме шансовенови [re: white r]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.09.10 00:36



Аз се у4удих доста, 4е не пусна Спас към края. Все един път щеше да стигне с топката до/около вратата. Шеридън се напъва момъка, ама май е лимитиран сериозно... Него го взеха - ако не се лъжа - за около два пъти пове4е пари, отколкото кенефски взе 4ерния. Мисля 4е се досещам за аргументите на нашите ръководители.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема ще бъда директеннови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.09.10 00:46



САМО ГЛУПАВИТЕ ФЕНОВЕ МОГАТ ИДАТ НА МАЧ И ДА СИ ОСВИРКВАТ ИГРАЧИТЕ, КОИТО СА ИГРАЛИ ПРИНЦИПНО НАД ОЧАКВАНИЯТА В ЕКТ! КОЙТО ИДЕ И ОСВИРКВА ШЕРИДЪН, ЗА МЕНЕ Е ГЛУПАК! ХОДЕТЕ ДА ОСВИРКВАТЕ БФС, НЕЙКОВ И РЪКОВОДСТВОТО НА ЦСКА ЗА СТАДИОНА, А НЕ ИГРАЧИТЕ, ГЛУПЦИ...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.