Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 26.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано14.09.10 17:48



Гьоринг го дава нещо много офанзивно в моабетите. За него било по-добре да играем офанзивно, ако ще да паднем с 0 на 5, отколкото дефанзивно и да паднем с 0 на 1. Това ми прили4а малко на приказките на Мурко и не ме обнадеждава. Още пове4е, 4е нашата сила в офанзивата засега хи4 я няма. И тя не се е проявила досега, НЕ 3АЩОТО сме залагали пове4е на дефанза. Просто напред няма добър синхрон, а и няма халфове които да креират ситуации.

Според мен трябва задължително да излезем с достатъ4но дефанзивни халфове, които да прахосму4ат и да подсигуряват. 3ащото ако заложим на офанзивни Юруши ту към нашата врата ту към тяхната, то те могат да ни прегазят с публиката и с класата на отделните си игра4и. Друг е въпроса, 4е редовен Юруш от наша страна към тяхната врата не виждам кой е в състояние да организира

Все пак миналата година ДО мача с московските говеда бяхме също доста зле, а там се показахме като отбор, в който играчите си помагат един на друг и се раздават. Да видим сега какво ще стане в първия СЕРИОЗЕН евромач.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано15.09.10 11:12



be nito gluha zashtita she ni pravi nito totalno napadenie:) istinata e v neshto sredno - vidq li snoshti rangers s man u kakvo sutvoriha:)!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртък [re: red_fire]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано15.09.10 21:03



Ще е много тежък мач според мен. Много сме зле отзад, нямам доверие на нито един от защитниците ни в момента, всичките са паники, затова най-добре ще е да играем по-прибрано, с двама дефанзивни халфове, да се надяваме, че количеството ще компенсира качеството и да разчитаме на контри. И Нелсън, и Тонев са бързи и може и да стане нещо. Ако Сержанта тръгне да се надиграва с тях обаче, резилът ни е почти в кърпа вързан, защото аз съм убеден, че те ще излязат с идеята да ни премажат и ако не се помага достатъчно на защитата, като нищо точно това ще се случи. Другото важно нещо е да не гълтат бастуна нашите - знаем каква им е публиката на фесовете...



Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: red_fire]  
Автор TCNQ ()
Публикувано15.09.10 22:33



темата е ценна, досега в 2 мнения се накефих на терминология - отзад, гълтане на бастуни, яко!





Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: Henman]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано16.09.10 00:28



Споко, каквото сте се уплашили... :)))
Първо Бешикташ не са толкова страшен отбор, второ в тези мачове от ЛЕ Шеридън и останалите дето ги взеха ще изядат тревата ако не искат да векуват в България или да си останат нереализирани футболни надежди които никой не е забелязал. Лошото е че ще се пестят винаги в България, още повече като няма публика която да ги събужда ли напрежене както в хода на мача с Литекс. Напрегнат мач, публиката макар и малко се скъса да вика и в хода на мача се посабудиха, но без нужната атмосфера толкова. Но за ЕКТ не съм чак такъв песимист. Пък и няма какво да губим, особенно след резила ни миналата година с една точица и без шанс дори да сме равностойни в повечето мачове. Просто реалностите са такива, че в последните 15-на години назад и вероятно поне още 15-на години напред(ако не завинаги) благодарене на подуенските животни в България футбол няма да има. Ни световни чакайте, ни нови Бербатовци и Стоичковци, а само олигофрени селски от рода на Гонзооглу, Сираков паша, Алекс кривия ефенди или Попето. При това положение няма как да има нещо друго освен резили(за нас резили, за други славни епопеи от рода на 1-17, но всичко е въпрос на възпитание и манталитет).



Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: Oлимпия]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.09.10 00:48



Вторник гледах Барса, та не съм ги гледал Рейнджърс какво са сътворили, брудер. Но две редици 4етворки за разбиване на башибозука няма да ни се отразят зле. Ако тръгнем да умираме геройски с атаки ще ни посмажат яко. Дано не стане така и дано и на Гьоринг му е ясно това. Яко хора в центъра да дъв4ат топката, ако ще и да я спукат и бързи топки към Делев, Нелсън а по-късно и към Тонев, като може. Ако може и някое стати4но да изкрънкаме... Ама защитата ни е... Абе дано имаме ден и да се справим някак с достойнство.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: Henman]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.09.10 00:54



Само двама дефанзивни халфа? Защо да се ограни4аваме? Аз виждам нужда от поне трима

Тия наистина май няма да искат цял ма4 да са под напрежение и да 4акат докрая за да бият. Опасявам се 4е ще нагънат още в на4алото, за да се щадят след това за дербито им в лигата. Това прави нуждата от хора в центъра да пукат топката още по-голяма. Както беше в първия ни ма4 с московските говеда лани в София. Дано ги успим някак.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: red_fire]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано16.09.10 02:21



А аз викам що ние да ги чакаме и не да ги нагънем още в началото. Хем няма да очакват и ще ги изненадаме, хем няма да натискат слабата ни защита която поставена под натиск и 10 да ги наредиш, все бройки и все така слаба и смешна ще е. А къде ги виждаш тия дефанзивни халфове всъщност дето ще удържат топката и натиска? Аз освен Янчев друг що годе дефанзивен да става за нещо не виждам. Освен Маркиньос да върнат, той и без това освен да руши и да лежи по терена за друго не става. А Янчев даже няма да е дефанзивен. Ние маме крила и офанзивни футболисти с тази селекция, все едно са имали на идея Костадинов и Дочев да правят нова Барса, но на ниво В-група на Италия или за долните дивизии на Испания където да помитат всичко живо с от 5:0 нагоре.



Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: ivi4-cska]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.09.10 11:28



Лошото е, 4е миналата година с московските говеда на линия бяха и Янев и Мороз. Сега е само Тошко, и той май ще остане в защита.
Това да ги напънем ние в на4алото е една добре зву4аща идея, ама дали ще ни доведе до сносен резултат? Да нагънем ние в на4алото не ни се е удавало тоя сезон при отбори С КЛАСИ по-слаби от турците, така 4е как да си мисля 4е ще успеем така? Хубаво е да ме4таем, но още по-хубаво е да мислим прагмати4но. Нали се сещаш какво стана на ма4а със Славия Прага, когато се редяха атаки насам-натам. Или когато на моменти нагъвахме рома. В момента, в който те имат ПОВЕ4Е пространства нахлуват БЪРЗИ (КАКТО Е ПРИ ЕДИН НОРМАЛЕН СПОРТИСТ ФУТБОЛИСТ И КАКВИТО НАШИТЕ НЕ СА!) и полу4ават пове4е шансове за гол. Просто не виждам потенциал да се правим на много мощна нападаща селекция. Трябва да по4нем стабилно ма4а и да 4акаме някой бърз пас или стати4но в наша полза. Кои да пусне за дефанзивни халфове, трябва да знае Гьоринг. Тошко и за мен е по-полезен в средата, но ако той е отзад, тогава може да пробва и с някой нов разбива4 в средата, който може да ти4а. Дори Стоянов може да сложи, макар 4е нормално той трябва да е в защита, а Тошко в центъра.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Гьоринг и ма4а в ЕКТ в 4етвъртъкнови [re: red_fire]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано16.09.10 11:48



Ами на фона на сегашната ни селекция и апокалиптичните картини, които се рисуват и очакваме, резултатите от мачовете със Славия Пр и Рома не изглеждат лоши като вариант:)- 2:4(с цели два гола за нас) и 0:2.
Ако се дръпнем със слаби дефанзивни играчи просто се оставяме на милостта на Бешикташ да не ни вкара много голове. Защитната тактика не се прилага защото си слаб а защото имаш подходящите играчи да търсиш по този начин победата. Примера със Мауриньо, разпиля с трима централни нападатели Барса и имаха късмет да се оттърват само с 3 гола във вратата си. На реванша ги чакаше нова сигурна загуба Барса и резил ако не бе малоумният Мота. Просто Интер щеше да ги доубие с 1-2 контри вече със защитна тактика защото имат преднина от първия мач и добри дефанзивни играчи от световна класа. Ние в защита сме умрели. Заиграем ли така просто нямаме шанс за друго освен почетна загуба с 2-3:0 и то ако Бешикташ реши да не се напъва за разгром. Единственият ни шанс за резултат различен от загуба е ако успеем да ги изненадаме, вземем инициативата но не да разиграваме а да ги напънем първите минути и задължително да им вкараме поне един гол. После дръпваме и удържаме до края на полувремето и второто ако се изнервят може и да не паднем. Така ги виждам аз нещата.
Иначе аутсайдерите по принцип излизат да не паднат много, това е вярно, а фаворита до първи гол и след като се успокои, лесно вкарва още 2-3. При това положение ще трябва да се надяваме да не пуснем гол първо полувреме иначе просто отиваме минимум на 5-ца ако Бешикташ решат и ние с тази тактика и тази смешна защита...
Боже до къде стигнахме да си говорим как може да удържим някакви си Бешикташ които са футболният еквивалент на подуенци в ЕКТ за Турция и ги бият който ги хване и където ги хване независимо кой им е тренер и каква милионна селекция са имали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.