Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 25.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема започват да ми харесват  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано11.09.10 23:13



ебаго у равния. еба го у съдията.

каквото било било. но момчета започват да се запознават един с друг и да ми вдъхват надежда.

еба го у германския специалист.



Редактирано от лахудзи. на 11.09.10 23:19.



Тема Re: започват да ми харесватнови [re: лахудзи.]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано11.09.10 23:43



Аха, таман това си мислех. Ще стане отбор от пичовете. Трябва малко в средата някой да играе и ще тръгне работата.
Дано само макето наистина успеят да го задържат поне две години, че за смях станахме.
Пък и днес като ги гледах, май за първи път играят заедно в този вид :-)



Тема Re: започват да ми харесватнови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано12.09.10 11:49



без Спас отбора ще изглежда по-добре



Тема Re: започват да ми харесватнови [re: bobojusty]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано13.09.10 08:57



Категорично съм на твоето мнение. Спасчо да го пускат да се надбягва по
Е-79 в посока село Ключ...

Всеки народ заслужава царя си



Тема Re: започват да ми харесватнови [re: лахудзи.]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано13.09.10 14:26



Не гледах целия мач, само отделни моменти и после репортажи. Не знам как са играли наште - имало ли е прогрес от предишни мачове, отделните играчи как са били - не знам.
Но от това, което видях, а и по принцип с оглед последните ни мачове мисля, че последното нещо, което ни пречи, е тенденциозно съдийство. Цялото пискане и нагнетяване на напрежение сега ми се струва излишно и пак ставаме за смях. Заплахи че ще се вади отбора са СРАМНИ - това не е наш патент и не виждам обективни причини да го правим. Напротив - само това липсва на целия ни зор! Може би искат така да отпишат официално шампионата, така както миналата година го направиха като се извиниха с нахлуването в мездра, а всеки знае, че просто бяхме слаби!
Че има съдийски грешки - има. ОК. Но 1) това го има навсякъде и по всички форуми и 2) играем ужасно и най-малкият ни проблем е съдийството. Ок, съгласен съм, че оня ден можеше да се свири дузпа срещу Тибони - извади го от равновесие и нямаше да е незаслужено. Но може и да не се свири - ако срещу нас свирнат такава ще опищим света! А преди техния гол онва положение на Нелсон не беше дузпа - поне така видях по ТВ. игра се за топката според мен. Тяхната дузпа е чиста, червеният картон също го дадоха. За останали отсъждания не знам, но не вярвам да са били чак толкова решаващи.
Отделно от това можеше да се свири фала на гарата в мача с лески, но и това е на кантар - кой ни е виновен че ги изпуснахме като цял мача играхме по-добре?!

Така че сега или наще се опитват да приложат много плоския метод на симулиране на некаква дейност/съпротива, показване на "истинския" проблем - БФС - а не на действителния - ужасно управление на клуба, или просто са безпомощни и само това им остава, токувиж така яхнали общественото недоволство и спечелили някакъв кредит или най-малко отлагане на по-важните теми - а именно как ще я караме напред.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: започват да ми харесватнови [re: btr]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано13.09.10 16:48



Този дребния при всяко центриране хваща топките на някой.




Тема Re: започват да ми харесватнови [re: Oлимпия]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано13.09.10 18:46



Това, което отличава тоя мач от предишните е, че играхме трагино, а не потресаващо трагично


Литекс колко са отбор си пролича у евротурнирите пак, така че да ми говорат за некво дерби с тая циркова трупа е смешно. Всъщност като се съберат две трупи - цирка е пълен.
За останалото е точно така.


Най-важното е сега да размажем Бешикташ насред Иньоню, че да ни помнат дълго време

КУР ЗА ТИТАН
КУР ЗА ЛЕФСКИ

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: започват да ми харесватнови [re: Oлимпия]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано13.09.10 20:03



Респект за обективното мнение, колкото повече чурбари прогледнат като теб, толко по-добре за футбола ни, съдията бе некадърен и ощети и двата отбора, например с факта че неволно ви удари рамо като не даде пребиване на дузпата за влизане на червен в наказателното преди удара...

Колкото по-бързо се отървете от отрепката Костадинов (който досега си правеше далаверките тихомълком, и като виде транспарантите "КостадинOFF" изведнъж скочи на съдии, БФС, и путки майни да се мазни на малоумници като дебелата свиня в агитката) толкова по-добре за вас!



Тема Re: започват да ми харесватнови [re: Oлимпия]  
Автор TCP/lPМодератор (скромен)
Публикувано13.09.10 22:05



Баце, не си го гледал мача и коментираш. Говедата сега те дават за пример по другите форуми.
Никой не говори за играта, квото играли-играли. Става дума за това, че Пастата свири тенденциозно за Латекса, това се видя от 100км. Накъса здраво играта, подпираше ги лекичко, а поне една дузпа трябваше да ни даде.....може би тази в началото.

Кур за говедата!!!



Тема Re: започват да ми харесватнови [re: bobojusty]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано13.09.10 23:19



Бе да не бързаме викам аз. Очакванията към момчето бяха прекалено големи, сега на другата крайност. А аз си мисля че ако има кой да комбинира около него добре точно Спас може да разнообразе нападението със своята находчивост, острота и силен плътен удар с двата крака. А досега все отбор дървари без грам качества и Спас дървар, но все пак си има някакви качества.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.