Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 24.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сериозна глътка въздух за армейската общност!нови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано19.08.10 23:38



Мимолетна. Само за тази ве4ер. Но сериозно облек4ение, поне за мен.

Въпреки нали4ието на боклуци в нашия клуб!
Не можах да го гледам никъде тоя път за мой ужас и усещането да не е гледаш, а само да 4етеш за ситуации, е мегамизерно. Но 3 на 0 е прили4но. Дано се обърнат нещата и се стабилизираме!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Сериозна глътка въздух за армейската общност!нови [re: red_fire]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано20.08.10 00:47



Бате, не беше за гледане.... От всичкото хубаво е само резултата. Хм и този ирландец тича. Останалото бяха мухи без глави. Целия мач беше ... все едно гледам "Стрела" Самоводене. А макето ще си има доста разправии докато успее да ги подреди по някакъв начин, та да заприлича на отбор. Ама мегдан за напред има. Да видим как ще стане





Тема Re: Сериозна глътка въздух за армейската общност!нови [re: red_fire]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.08.10 09:40



Мда, отървахме уникален резил. Ясно е, че в групите ще сме огромен кръводарител, поне може да се залага здраво срещу ЦСКА и да се печели ...




Тема Re: Сериозна глътка въздух за армейската общност!нови [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано20.08.10 09:41



По ТВ+ (канала на Булсатком) гледах мача. До 80 минута нямаше никаква идея за играта ни. Не се виждаше как ще вкараме гол. При всяко нахлуване в наказателното поле Стойко Сакалиев викаше "Гол...гол", което леко ме изнерви още повече. От 80-тата минута до края все едно имаше друг ЦСКА.

Няма кво да се заблуждаваме от тази победа. Много зле сме. В лига Европа квото ще да става, само да не търпим някакви срамни загуби. От друга страна ако не влезем там, все едно да закриваме сезона още от август.

Надявам се ЛЕ да подейства мотивиращо на отбора. От друга страна с тези собственици нищо добро не ни чака. Много е объркано положението.

пс Нямаме защитници дами и господа, а нападатели колкото искаш (но на тях няма кой да подава)






Тема Re: Сериозна глътка въздух за армейската общност!нови [re: alessandron]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано20.08.10 09:47



Коефициентите ще бъдат малки. Трябва да заложиш хиляди, за да вземеш добри пари. Отделно не знам кой луд фен на ЦСКА ще залага луди пари срещу любимият си отбор. А за някакви залози от по 5 лв. няма смисъл изобщо да се разкарва човек.






Тема С две думинови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано20.08.10 11:03



страшна мъка, слаба игра и 3 много красиви гола. това е за мен синтезирано за мача.
Харесаха ми Нелсон и Шеридън, според мен трябва да играят! Саидходжа е безобразно слаб и няма място като титуляр. Митко Илиев се старае, просто може малко, но става за алтернатива на Шеридън.
В средата нямахме никой, просто само Галчев не стига, той много се старае, играе на 100% момчето, но е сам, онва лайно Маркиньос ЗА КОЙ ЛИ ПЪТ се лигави цял мач, не ми хареса и за това в средата нямахме сили иза това и положенията не бяха много. Спас и той не ми хареса но и той много се старае и вкара супер гол.
Бе като цяло резултата е супер, играта просто е зле - трябва да се отпуснат още. Но един малко по-добър отбор ще ни убие с разлика!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: С две думинови [re: Oлимпия]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано20.08.10 11:14



що не земат да платят от Титан заплатите поне да видим африканчето,че само там ми е надеждата да оправим халфовата линия



Тема Re: С две думинови [re: Oлимпия]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.08.10 11:58



Мда, с Маркиньос нещата са кофти - той може, ама не го показва твърде често - ей това е най-дразнещото. Да знаеш, че е некво дърво и че толкова може, хубаво, ама не е така. Иначе Нелсън още срещу Видима загатна, че има хляб в него - верно направи няколко елементарни грешки, но и на няколко пъти един на един със защитник минаваше с лекота. Но с тази разградена защита и липсата на хора в халфовата линия, които да могат да владеят топката и да я подават просто си оставаме зле ...

п.п. И на мен ми се ще Тиеро да го видя като халф, ама и той май втори Маркиньос ще е - един мач играе, пет не ще заради не знам ти какво си ...




Тема Re: Сериозна глътка въздух за армейската общност!нови [re: red_fire]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано20.08.10 18:17



Абе хора, вие защо не идвате на стадиона? Един по радиото, друг в сайтове, трети пред телевизора..





Тема Re: Сериозна глътка въздух за армейската общност!нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано20.08.10 18:44



На линия ще съм на 1 домакинство в ЛЕ.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.