Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 25.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тежък стартнови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано09.08.10 18:50



С псувни по титаните и Костадинов всеки може. Те са о4евадно уместни. Те оба4е едва ли ще помогнат на отбора сега, макар 4е аз съм фен и на по-крайни мерки спрямо персони, вредящи на клуба ни с бездействие или с глупави решение или с откровено конраЦСКАмерки.

Сега трябва спокойствие, хладнокръвие и хъс. Не знам само как и кой ще успее да го предаде на отбора... За Костадинов ми е ясно, 4е не може да работи с хора. Няма никаква идея кое и как да прави като 4овек на неговата позиция. Тъпото е, 4е Павката До4ев ще трябва да опира пешкира пред медиите (то и Пената мрънка, ама!), макар да се вижда, 4е се опитва да ги у4и да си я подават МНОГО пове4е в сравнение с последните 2-3 години. Колкто и странно да зву4и на фона на нулата то4ки, това ми харесва и трябва да се върви в тая насока като игра.
Сега и да си кажем, 4е "ако беше влязла гредата, ма4а щеше да е друг при 2:0" смисъл няма. Няма обиграност в защитата, понеже там хем нови, хем контузени. А напред на фона на кадровия недостиг, Боби Гал4ев ми изглежда ве4е втори ма4 - въпреки загубите - като перфектно попъление! Трябва да го похвалим! Спас е гола вода засега! Твърдо малко или много пейка му трябва! Тонев поти4а малко в на4алото и после е дупка. а за тараните няма какво да кажем, понеже единия нито сме го видели как играе, пък от другия да 4акаме да обърне ма4 в първото му излизане, може би е прекалено оптимисти4но. Отбора е твърде несигурен и се вижда. Това се дължи не на последно място на малкото публика, за която главни виновници се явяват пернишките пълководци, колкото и аз да имам свое мнение за 10те лева или за картата за сезон.
Ако взмемем за пример тоя клуб, ревльовци е имало винаги, като известни перосни се открояват с перманентния рев. Явно това могат най-добре. Само да припомним, 4е те ревяха едно време, 4е при Младенов сме играли зле, биейки с 1 гол. После се рева и при Пената, и при ЛЮбо и при Андоне. Дано си вземем НЯКАК двата следващи ма4а в Агрупа и тия с ТНС и да се успокоят нещата!

САМО ЦСКА



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Тежък стартнови [re: red_fire]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано10.08.10 00:39



Ти бате ми звучиш някак си хем много ентусиазирано хем мазохистично


Липсата на публика на стадиона според тебе пречи на перфектната селекция на пернишките тарикати да покаже възможностите си Айде де, ела ме ритни Значи всичко друго им е наред и виновни сме ние дето искаме ЦСКА да играе мачовете си на Армията? Тук не отварям дума за цените на билетите,защото според мен истинския фен е готов да начеше футболна си краста и за далеч по-голяма сума от исканата за "блестящите спектакли" на националния ни стадион.Истинския фен е готов да плати и билет за самолета,и да прешляпа с таратйката си през цяла Европа и освен разходите за храна и напитки да плати билет с написани върху него 2-3 цифри в евро за да се радва на играта на любимия си отбор...и плаща тоя масраф с кеф когато има на какво да се радва разбира се

Та ако искаш пиши ме и мене в ревльовците или при напълно неразбиращите от футбол но аз ще ти кажа,че вече почти съм склонен да приема думите на бате Жоро Атанасов,че пернишките дюс тарикати са купили ЦСКА за да го ликвидират
Да,защо пък не след като видни и авторитетни държавни мъже с циганско-комунистически произход като Бъки Бомбата, Перуката и сие плюс разни Педерасковци, интернационални мафиоти балабар с лижещите задниците им Боратовци,Черепи разни и Лупита алчни и мазни не успяха...защо пък не точно пернишката алчна и гладна за слава боклучарска мисъл да не затрие ЦСКА
Няма да се връщам дори и година назад и да споменавам допуснатите грешки от пернишките титани /според мен пернишките тюфлеци би им приличало повече/.Ако бяха нормални хора те сами щяха да се учат от грешките които са направилии.Дъвкали сме ги тия неща много пъти тук ,на стадиона и на по чаша бира,затова ще започна от края на миналия и началото на този сезон
1.Връщаш за спортно-технически директор един доказан НЕКАДЪРНИК и ШАРЛАТАНИН-личен приятел с говедата от Перуки и сие,човек доказал личната си алчност и некадърност при няколкократните си появявания като шев на Армията.Според мене дори и полуграмотния мангал Гьонзо е по -добър и по-коректен в пъти на този пост от нашето лайно
2. Махаш треньорския дует съставен от чичо Митко и Зафето,или иначе казано махаш нещо което даваше надежда за добри резултати и докарваш световно неизвестния германски възпитаник на 2-3 или четвърта германска дивизия с нула мача в ЕКТ като треньор и някъде около нулата като играч
та той видите ли вкарал отбора Х от С в В дивизия и затова е точния човек да направи ЦСКА шампион...айде де,че той ако е тоя месия швабите ще го изтърват да дойде да прави шампиони в Абсурдистан..Тцъ нещо не се връзва
3.Селекция
Никаква или по-точно от глупава - по-глупава
- при налични трима млади централни защитници / Виданов,Попов и Коце Стоянов/ всеки един от които би правил прилични мачове в А групата ни,купуваш две куци италиански примадони които за два мача с некадърноста си правят два гола и единия си излиза коцукайки/ явно поради блестящата си форма/ а другия заебава отбора заради некадърно заработен червен картон
- другите новозакупени халфове и защитници аз лично не съм гледал още дори и в контролен мач,но не вярвам да са поне с класа над тия които видяхме
- купуваш таран при положение ,че от това което видяхме от въпросния юнак за 45 минути ще се окаже,че в ЦСКА има 4 или 5 подобни тюфлека, а други 3-4 бивши юноши на ЦСКА играят не по-зле в други отбори в т.н. ни елитна група
- очакваме някъде към 5-6 кръг да се появи и някакъв ирландски месия който още от самолета да започне да вкарва по 3-4 гола на мач...само дето не е ясно кои ще му подават за да вкарва ... дали световно известните звезди от Пирин, циганетата от Сливен или тези купени на килограм от пловдивския гранд Ботяф...
И ако ни е ясно защо Емо Костадинов купува тюфлеци на килограм то къде е този велик по немски възпитан тренер дето позволява да му натрапват куци балерини-или няма нюх към качествата на играчите или като първа мижитурка мълчи за да не се кара с пернишките тюфлеци или с Костадинов
Което и да е от двете би трябвало да го заведе извън Армията,защото тренерите - мижитурки нищо добро не са оставили след себе си на Армията
Та като т.4 нека да си кажа и мнението за тренера
Някъде след мача с Кенефски бях писал,че на Дочев трябва да му се даде време да работи на спокойствие.Да,звучи добре и цивилизовано...но мача с Черноморец ме накара да си променя мнението тотално.Защо ли?
Първо - мижитурка или некадърник по отношение на селекцията ,причините за което посочих по - горе
Второ - освен че е казал на играчите по-често да си подават топката,май на нищо друго не е научил тези които пуска в игра като титуляри и резерви.
Трето - не знам какъв треньор трябва да си за да извадиш отбор чиято лятна подготовка си направил сам без някой да ти се бърка и този отбор да има сили да играе приличен футбол някъде по около 7-8 минути на мач
Четвърто- не знам кой идиот би пуснал в основния състав играч които е видял на живо преди седмица без да го е пробвал поне в един цял контролен мач.Може би това го има само в германските футболни наръчници,и за това е чуждо за нешпрехащи дойча като мен
Пето- не знам кой ти е дал дипломата за тренер,след като вече в 3-4 мача Спас Баничката и други селски звезделинчовци доказват по категоричен начин че са в отвратително слаба форма и вместо да играят футбол се надвикват със съдиите по игрището,ти да продължаваш да ги налагаш като титуляри
Шесто - какво е това дебелоочие да заявяваш пред медиите,че ти не си виновен за нищо защото видите ли ти не си разрушил нищо в ЦСКА,а само дето искаш да изградиш силен отбор...ами за явно некадърно проведената лятна подготовка да не би да е виновен светия синод ? Ами да не би аз да съм си мълчал когато са ти докарвали тия италианските балеринчовци? Ами истинския разбиращ играта тренер би ударил по масата и би казал че в А групата има поне 10 по-добри момчета от тях за всеки пост които искаш да ти докарат за далеч по-дребни суми в отбора?
Хората казват,че да искаш е едно, да можеш е друго, да го постигнеш - трето.
А вие хер Развален бАЪлгаЪски явно с другото и третото сте скаран
5.Ако на следващата година въпреки всичките до тук изброени и бъдещи[image][/image] "гениални " управленски решения на лисицата Костадинов и пернишките тюфлеци ЦСКА е все още в елита на българския футбол,и пернишките преуспяли събирачи на боклук за по-евтинко решат домакинските мачове на ЦСКА да се играят в родният им Перник или в Горна Диканя,ние които сме израснали с ЦСКА ще трябва ли да бием път до там за да ги гледаме на живо? Аз едва ли ,защото явно нямам нужното ниво на футболна интАлигентност и не разбирам гениалните замисли и решения на елитната титанична пернишка мисАл

Всеки народ заслужава царя си

Редактирано от btr на 10.08.10 01:22.



Тема Re: Тежък стартнови [re: red_fire]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано10.08.10 07:29



повече лубрикант е решението





Тема Re: Тежък стартнови [re: btr]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано10.08.10 09:08



Подкрепям те абселютно - май не съм бил само аз и Тонзи дето се нервят на простотията дето се вихри в любимия клуб.



Тема Re: Тежък стартнови [re: btr]  
Автор roughtrade ()
Публикувано10.08.10 11:18



Като цяло съм съгласен, макар че не бих се изразил тъй крайно


За едно, обаче не съм! Ако некой е недоволен, требва да доде на мач и да протестира. Не знам как, чрез транспаранти и плакати, чрез скандирания /пцувни/ или по некъв друг начин, но требва хората да се върнат на стадиона. Щото перник това искат - да нема никой, да нема кой да ги храни и те да си прават квото си искат. Мисля, че го постигнаха.
Иначе да, основния проблем, и от там иде всичко, е меганекадърното управление. За съжаление се убеждавам, че Дочев е безгласна буква и ако има грам достойнство, просто ще им тегли една майна и ще си ходи. Както впрочем направиха Любо Пенев и Андоне /колкото и да го плюем, човека разбра твърде бързо за кво става въпрос/.
Лошото е, че просто не виждам полезния ход от тук нататък.



Тема Re: Тежък стартнови [re: roughtrade]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано10.08.10 19:28



Не,не съм казал,че одобрявам бойкота на сектор Г , най-малкото защото не съм от феновете на вожда Дудучев. Дори спрях да ходя там точно когато той започна да надува бузи и корем и да се мъчи да дирижира настроението на всички останали.От доста време се преместих в сектор А ,където човек може да види и повече от играта. Сигурен съм за себе си ,че дори и в зоните да играе ЦСКА аз пак ще си остана фен на тоя отбор.Много е лично за да ви занимавам защо е така,но съм сигурен че е така.
Но не мога да приема ,че ние феновете също трябва да се нагъзим на пернишките тюфлеци и да им ръкопляскаме на всяка очевадна простотия,най-малкото защото за разлика от мижитурките на щат в ЦСКА мене не ме хранят / и дай Боже никога да не опирам да ме хранят/ подобни селски тарикати като тях


Да,сектор Г може да бъде празен,но това не значи ,че от другите сектори не трябва да има фенове които да кажат на тия самозабравили се титани на пернишката мисъл,че ЦСКА е на феновете ,а не на община Перник или на Титан.
Лично моето мнение е че име-реликва каквото е ЦСКА трябва рано или късно и де юре да стане собственост на феновете.Примери за подобен модел в света има много,но аз ще спомена само едно име Барселона,за да разбереш какво искам да кажа.Всъщност аз това си го говоря и пиша из форумите от години,но явно хубавите неща у нас стават бавно и затова на нас феновете ни се налага да търпим простотиите на разни новоизлюпени богаташи,забогатели било със събирането на боклука,било с невърнати кредити към банки,било с лизане на мафиотски задници,било с покупко-продажби и онождане на фолк певачки,било с получените на готово куфарчета с парички от чичко Карлович или чисто и просто с бой с бухалки по главите на мирни хора.
Та с една дума искам да кажа,че феновете никога не трябва да оставят любимия си отбор без подкрепа,но никога не трябва да забравят да изпратят много поздрави на родителите на разни самозабравили се новобогаташи ,решили да тренират спортен мениджмънт за сметка на авторитета на един отбор,още по-вече ако тоя отбор е име реликва,име история за много поколения фенове В нашия случай аз съм си казал мнението ясно:
Костадинов - вън от ЦСКА.Да върви да си гукат и духат с Педерасков
Титаничните тюфлеци - или да намерят футболен човек който да поеме изцяло нещата в негови ръце или да търсят начин да продадат отбора на по-умни от тях. Може да имаш талант да събираш боклука и да управляваш няколко хиляди мангала ,но това не значи че можеш да управляваш и футболен отбор.Пернишките футболни корифей да спрат да се правят на футболни менаджери,и да си гледат боклука.
Треньори - недоказани имена в тоя бизнес да търсят изява най-напред в селските отбори и едва след това в ЦСКА.ЦСКА не трябва да е училище за талантливи ,но недоучени треньори или разни други недоразумения
Феновете - на стадиона

Всеки народ заслужава царя си<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от btr на 10.08.10 19:50.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от btr на 10.08.10 19:57.</EM></FONT></P>

Редактирано от btr на 10.08.10 20:07.



Тема Re: Тежък старт [re: btr]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано10.08.10 19:58



4екай, 4екай баце.. ти нещо си се объркАл



Не знам дали някой е пускал тука пове4е мнения от мене СРЕЩУ пернишките пълководци и СРЕЩУ Костадинов. Може и да има, ама не съм сигурен. Когато по4наха слуховете 4е ще идва До4ев, си пуснах и тема за скепти4ните ми о4аквания относно шансовете за успех на До4ев (в комбинация с Костадинов!), с оглед на неговия имидж на по-скоро тих 4овек, а не алармадажия като Стой4о или Йеши4. Аз там каквото имах да го казвам, съм го казал. Не съм 4акал да тръгне каруцата да се обръща и тогава.

Празният стадион пре4и на отбора ЦСКА. Ако перни4аните са искали празен стадион, за да си правят каквото си поискат, то аз не съм съгласен феновете да помагат за това, титаните да постигат една такава цел.

Ревльовци има тук и ние вси4ки ги знаем, но ти засега не си от тях Ина4е аз съм писал доста по евентуалната роля на тия фантоми в ЦСКА и никъде не съм бил обнадежден особено, а дори напротив. След присъствието на 4ерепа в ЦСКА ВСЕКИ НОРМАЛЕН 4ервен фен си има сто и едно на ум по отношение на собственика на ЦСКА. Неслу4айно казах в на4алото на тая тема "С псувни по титаните и Костадинов всеки може. Те са о4евадно уместни. Те оба4е едва ли ще помогнат на отбора сега, макар 4е аз съм фен и на по-крайни мерки спрямо персони, вредящи на клуба ни с бездействие или с глупави решение или с откровено конраЦСКАмерки. "

Мен ме интересува на първо място отборът да се стабилизира, а 4е ми се иска да псувам титаните и Костадинов, няма нужда от споменаване. Писал съм ве4е, 4е псостите са заслужени. Целта "стабилизиране на отбора" в краткосро4ен план оба4е за мен не минава пре3 неходене на ма4 и псуване на титаните, Костадинов, още по-малко пък на Павката До4ев. Сега, ако загубим още 1-2 ма4а бързо, друг изход от ПОВЕ4Е псуване и искане на оставка на Костадинов няма. За До4ев съм на друго мнение. Имам претенциите да съм един от първите тук, който е бил ЗА присъствието на ПОНЕ ЕДНА силна фигура на постовете треньор и спортен директор. Поради тая при4ина аз съм толкова 3А Стой4о и Йеши4, а в бъдеще и 3А Фи4о! Оба4е на някои не им харесваше стила преди 2-3 години...
Самият факт, 4е перни4аните в края на миналия сезон само се обадили по един път на Стой4о и Йеши4, САМО 3А ДА МОГАТ ДА КАЖАТ СЛЕД ТОВА 4Е СА "ПРЕГОВАРЯЛИ", трябва да ни изпълва със сериозно недоверие относно намеренията им спрямо ЦСКА. В последните 10 години ЦСКА стана шампион само с Йеши4 и Стой4о. ФАКТ! До4ев просто няма как да е слаб треньор, след като КАТО БЪЛГАРИН са го пуснали да тренира във Втора Бундеслига. Оба4е в комбинация със спортен директор Шматка, който гледа да прибере пари от трансфери на нови игра4и, БЕ3 ДА СЕ ИНТЕРЕСУВА от склонността им към или нали4ието на контузии, шансовете му за успех падат ГЛАВОЛОМНО. За съжаление тия опасения се потвърждават. До4ев едва ли е виновникът, 4е е по-тих и 4е трябва да се оправя с група хора, на които не се плаща редовно и които не знаят кога ще дойде на техния пост нов игра4 и които прекалено 4есто се питат, дали на 4ужденците се плаща пове4е и редовно. Както се слу4ва 4есто в ЦСКА, треньорът се използва като изтривалка и се по4ва нов проект. Ами ако искат, да по4ват. Ама със Стой4о или Йеши4! Макар 4е ми се струва 4е Йеши4 по-лесно ще го прецакат, отколкото Стой4о. Лошото е 4е няма бърза рецепта...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Тежък стартнови [re: btr]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано10.08.10 19:59



ами а де



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.