Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4ки  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.08.10 23:27



Тука нали си има щатни ревящи фенове, но аз не искам да съм от тях, а просто да споделя няколко впе4атления



В интерес на истината о4аквах говедата да имат голямо игрово превъзходство над нас, което не се слу4и, въпреки 4е е ясно на всеки, 4е имат по-техни4ни, по-добре разиграващи и по-сработени от нас игра4и. Говедата бяха близо до определението "траги4ни", но лошото е, 4е ние бяхме по-зле от тях днес...
Айде, нямаме добри халфове и не о4акваме сносни офанзивни ходове, ама при толкова възможности за сносни центрирания, как не можа едно като хората да стане... Аз понеже бг-коментар не слушам, се 4удех защо изкараха Гал4ев. Надявам се да не е, понеже е бил "слаб"... Той игра доста прили4но до смяната си.

Двама нови в защита не е малко като за ве4ното дерби и затова се допуснаха и доста грешки отзад, но нали и говедата беха гола вода, та само едно влезе...
При гола на Дембеле нашият беше прекалено културен, макар 4е някой съдия може и да го свири фаул. Но е лекомислено да се надяваш на това.

Спас бе дупка. Илиев имаше 2-3 сносни прояви, но това е прекалено малко за да има влияние като таран върху развоя на ма4а.

Ако трябва да обобщим постиженията на спортното ръководство (разбирай Костадинов) по отношение на трансферите в на4алото на сезона, то думата провал се явява доста то4на. Игра САМО ЕДИН. Двама са контузени, двама са без картотеки, един МОЖЕ БИ ще подпише и ще дойде на 11ти август (!?), а с Тиеро не знам какво става всъщност. Както и да е, с оглед на тоя хаос, не о4аквах да бием, пък като разбрах и за двамата нови в защита, хептен се разделих с о4акванията за победа. И на тоя фен говедата цяло второ полувреме се бяха окопали срещу нашата страшно мощна офанзивна формация

ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ НЕЩА:

Най-хубавото е, 4е това се слу4ва в на4алото на сезона и може да се навакса. 1996 есента пак по4нахме със загуба в първия кръг и накрая станахме шампиони.
Говедата принципно имат нелоша селекция и добри предпоставки за добра игра, но тяхното ритане на топката днес не може да ни уплаши кой знае колко. Е, верно 4е може и да са се пазели за ма4а след някой ден, ама знае ли се. Ще видим...
Двамата италианци са пълна загадка за мен. Те не са и халфове, така 4е пак ще раз4итаме на копвания, удари, центрирания, но не и комбинации като на средно добри футболета.
Шеридън дали ще дойде при нас след като видя, за какво иде ре4? Макар 4е той май ще пасне на нашия интересен стил на игра
Както и да е... Какво ни остава друго, освен да се надяваме да си вземем максималните то4ки в следващите 2-3 ма4а и да се успокоят нещата

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано01.08.10 23:34



Ти си пичага брат. Интересно как успя да напишеш такава дълга тема след този мач. Явно си имал 6 по литература на времето и 6 по математика, защото на добра аритметика залагаш в поглед напред






Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано02.08.10 07:47



възхищавам ти се на литературния талант - как въобще ти идва вдъхновението след тая боза от наш'те пумпали снощи (Говедата въобще не ги коментирам,щото са ми под нивото).
Направо ме изумяваш (за което евала) ,че виждаш въобще нещо положително в целия мач от снощи.
За мен глобалната некадърност на тези които управляват клуба може да доведе до още по-голямо затъване на клуба (и като резултати,и като финанси).Погледни какви трансфери правят тея - от две години отбора "плаче" за разиграващ халф и нападател,тея ми копуват защитници на килограм.Къде им е мозъка,или си мислят че с препродажба ще изкарат някой лев.Да ама единствените чужденци ,от които се изкараха някакви пари бяха от времето на Томов.То затова Маркиньос ще си е вечно наш.
За тактиката не ми се говори - Спас изпълняваше корнерите,щото на практика няма какво друго да го правят, а не защото е добър изпълнител?!?
Тея момченца не направиха едно свястно центриране ,нито бековете ,нито крилата,поне на карамбол да разчитаме.Въобще какво правят на тренировките?
Мислех си ,че след като говедата ни направиха с оня отбор Х с гол на Кръстовчев,няма да има по-голям резил.Е,снощи беше по-голям - трябва да си ебаати смачкания отбор да паднеш от отбор ,който ти е направил 2-3 атаки.
И Дочев тръгнал да ми се оправдава като путка - ае мълчи там ,педал нещастен,дето опищя света че футболистите му са много ,а накрая допря до СаидОджа , Апостола и някакви дебютанти там.Траджеди!

Все пак ,за да завърша позитивно,ще споделя къде го видях

.
След като се "насладих" на спектакъла Клифтънвил,реших че няма да е зле за пръв път в живота си да заложа срещу любимия клуб на еврофутбол.Е, много се надавах да загубя залога,ама не стана. ВСе пак има надежда - смятам да вдигам залога в следващите мачове

Редактирано от bobojusty на 02.08.10 07:49.



Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано02.08.10 09:14



Аз очаквах да сме доста по-зле в интерес на истината. Колкото и странно да звучи хареса ми как се пробват да разиграват и да пресират..НО сме беззъби отпред, тва е. Гранден докато беше свеж беше най-адекватен, после се умори и почна да греши. Левски бяха супер зле - аман от мачове, в които те са зле а не можем да ги бием..поредния такъв, че чак и 3 точки им дадохме.

Според мен Дочев требва да бъде оставен спокойно да работи, стига с тия оставки и тва хулене - така няма да има успехи.

Намирам и за срамно сектор Г да не е пълен - как можеш да бойкотираш подобен мач???!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано02.08.10 09:51



Лошото снощи беше,че за пореден път не успяхме да бием смешния подуенски футболен евроидиот съставен предимно от местни и вносни куци говеда


При един нормален съдия ,а не тоя миризлив,продажен шуменски турчин и това можеше да се случи. Аз не си спомням тоя да ни е свирил мач и да не ни е порязвал,но снощи направо се насра в стремежа си да подпира гейаренските крави Ако всичко това което направи снощи е от некадърност - да го пратят да свири в селските групи,ако е заради броени от Борат пари - да го изхвърлят от футбола до живот.Бахти и дебила турски.
Хубавото е че макар и в доста необичаен състав се видя някаква промяна към по-добро в оранизацията на играта.
Мисля си,че Дочев трябва да бъде оставен да работи на спокойствие а ако трябва някой да си тръгне от ЦСКА това е Емо Костадинов...и колкото по-скоро - толкова по - добре за ЦСКА,не може първенството да е почнало а той да не е осигурил поне един класен нападател - голаджия за който Дочев му плаче от идването си в ЦСКА.Скъпи били ,не искали да идват в ЦСКА,пари нямало ,и нам си още какви простотии А пари за пишман футболери като Руи Мигел,Муши, Пане Баничката и разни други световно анонимни чупливи вносни полуаматьори се намират Или верен на продажния си печелбарски стил т.н.спортен директор пазарува само това от което пада комисион
ЦСКА е религия и дори и т.н. му легенди не трябва да лапат до живот от клубната каса.

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.08.10 09:55



Напълно съгласен - очаквах да загубим и Левски да покаже повече игра, а вместо това в повечето време ние владеехме инициативата. От друга страна, обаче, те имаха по-чисти положения - но нормално, като играеш на контра, по-чисти ситуации ще изкарваш. Според мен голямата разлика в тоя "мач" беше, че сините имаха централен нападател, а ние нямахме - Дембеле ако беше играл за нас, ние бихме 1:0. Ама така е - да не се спирам сега на трансферите, знаем си ги. Само искам да добавя, че Апостол Попов си е много правилно да го налагат, въпросът е че за пореден път цяла подготвка не играе, а после в редовните мачове поредния ни треньорски гений се сети, че имаме добър централен защитник и го пуска, ама като няма грам сработка с другия централен, ясно че ще има грешки.




Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор roughtrade ()
Публикувано02.08.10 10:31



Играхме зле, но не по-различно от последното такова дерби. Мислех, че говедата ще покажат нещо, но явно писанията по техен адрес напоследък са си редовните сини журналистически балони. Единствената разлика при тях е, че маймуната им се ръга и бута добре в стил Гонзо.
При нас както казах - трагедия, но и никаква изненада, просто продължение на играта от пролетта. На всичко отгоре имаше редица говняни стечения на обстоятелствата. Защитата никога не е играла в тоя вариант и грешките бяха очаквани. Две промени в защита са много за такъв мач, очаквано немаше никъв синхрон. Наказанието на Трифонов също дойде в много лош момент. Гранден дълго време не тренира, беше контузен и също нормално второто полувреме го немаше никъв.
При това положение и опциите за смени пред Дочев да обръща мача беха никакви, близо до нулата. Имаме 6 нови, а игра само един Поне от тук може да очакваме некво развитие за в бъдеще
Както често се случва напоследък, бихме се сами, без никва игра на говедата
Колкото до треньора, много ми се иска да го оставят да работи поне година и половина на спокойствие, ама не ми се верва да стане


Все пак оставам умерен оптимист.



Тема Е така ми харесвате групатанови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано02.08.10 19:08



Пове4е аналити4но напрягане, а не издуване на бузките и отделяне на слЮнка, както оби4ат някои други



Нито съм слушал коментара на ма4а снощи, нито 4ета преса и реакции.Нямам и намерение. Просто е нормално да се остави тренера да работи и да се види как ще се наваксат трите то4ки. Между другото един от на4ините това пусто дерби да се нормализира, е да се играе първия кръг. Напълно съм съгласен, 4е нашите се ОПИТВАХА пове4е да си я подават от друг път, но просто не я могат така. Явно До4ев го иска това. Самият опит оба4е е похвален. Ина4е Костадинов ако не пробва ВСИ4КИ на4ини да се стане шампион С ЦСКА, просто не трябва пове4е да бъде допускан до НЯКАКЪВ пост в клуба. Може би за съдията трябва да се каже, 4е се опитваше да не накъсва играта, но се осра с няколко фаула на говедата, които за пореден път ритаха като катъри. Както и да е, ще изгубим само време, ако се занимаваме с тоя тъпанар. Трябва да си гледаме нашата игра. Дано атаката ни полу4и скоро някаква острота, защото имаме крещяща нужда от това!

САМО ЦСКА

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано02.08.10 20:45



На мнение съм, че Дочев наистина трябва да бъде оставен на спокойствие. Според мен има на какво да ги научи.
Голът на гара Горна Оряховица не някой съдия може да го свири фаул, а всички съдии на запад от Калотина го свирят фаул. Блъскаш човека в гръб, когато скача за топката. После телюгите се чудят що им отменяли голове в странство и що царят им Гонзо на гурбет става само да връзва обувките на титулярите.
Вчерашният мач беше нещо като с Хайдук (Кула) на Армията. Тотално окопаване на еврокалмара в половината му, а прехвалената му средна линия не може да посрещне една първа. Тия с голямото евромучене и фукните не ги броя за играчи в това първенство въобще - тепърва ще почне ежегодния сълзлив сериал "Говедопад" и нещата ще си дойдат на мястото.
Кофти е, че не ги бихме тия палячовци, но нямаше кой да вкара. Като игра обаче ЦСКА не беше зле и има накъде повече. Само спокойствие трябва, а то е по дифолт е кът при нас.



Тема Re: Няколко забележки след първия кръг и минус 3 то4кинови [re: red_fire]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано03.08.10 15:45



Аз няма да ревЪ, само да попитам, че не разбрах - ние изобщо играхме ли с нападатели или Немецо си ги беше спестил?



п.п. Делев - ГОЛЯМО разочарование за мен!!! Когато това момче дойде в отбора имах големи очаквания към него!!! Гледаше скромно, изглеждаше, че е дошъл да играе футбол. Сега, година по-късно виждам, че единственото, което е направил по време на престоя си в София е, да се "обзаведе" с така модерните и вече банални татуировки по ръцете.... Това е положението, бало си майката...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.