Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 01.07.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано01.08.10 23:01



Айде не се хабете. Няма такава пародия на футбол. Цяла 2 полувреме едно футболно положение да няма. Такова дерби е за Ш група. Тва не е дерби. ЦСКА не е отбор, а е сбирщина. По-законно 0:0 няма за този мач, но шибаното негро изигра добре положението с ръце.

И да питам сега 10 лв за билет ли бе? Кво да гледам за 10 лв. а? Малоумна история.....




Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: tonzos_justice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано01.08.10 23:05



аз съм се зарекъл докато пернишките са на власт,на стадион няма да стъпя - кур приходи от мен



Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: bobojusty]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано01.08.10 23:13



Футбола му ебаха мамата. Почти изгубих тръпка от ЦСКА-Левски. Остана само навика да пишем по някой ред тук.




Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: tonzos_justice]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.08.10 23:28



Ейййй, пак се събрахте вие двамата да си поревете на воля, а



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано01.08.10 23:30



Баце, чакам с нетърпение твоят коментар






Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: tonzos_justice]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.08.10 23:32



Ама той дойде ве4е, пък и аз с нищо не исках да пре4а на вашия рев. Така 4е ако с нещо съм ви притеснил двамата, то се извинявам в аванс. Стискам палци да сте във форма и да не пожалите никой

Айде

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано01.08.10 23:38



Всичко е ОК. Хубаво е повече гласове да се чуват.






Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: bobojusty]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.08.10 00:34



Бай Миле не се крий имаш да ми даваш шише уиски







Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: tonzos_justice]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано02.08.10 01:33



Бате, връщайте ни Коста Янев, Коцето Стоянов и Чавдаров. Само ги хабите в ЦСКА, ебем ти месомелачката. При нас играха 100 пъти по-добре.





Тема Re: Абе кви анализи ще ми пишете за тези бе???нови [re: tonzos_justice]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано02.08.10 11:17



Мдам...
Изобщо не съм съгласна с темата за билетите.
Близо 100 000 телета са си цакали по 10 лв за да гледат в интернет мача им с Калмар.
Ние - Великите Армейци сме такива бедняци и лузери, че за нас 5 евро да сме на стадиона са непостижима цена.
Близо 100 000 телета са дали с лекота и без хрън и мрън половин милион евро на някакви калмари, за да видят своя отбор... и вчера техния отбор знаеше едно... "наистина България ни гледа - не е фолклор"
Колко ли биха дали за любимия си отбор тези същите добитъци, за да са на стадиона?
Дотук със сравнението.
Има и друга гледна точка...
Мач в Турция, Италия, Англия,Германия... Не-знам-си-къде - гостувания на които все се дуем и биям в гърдите колко много хора са отишли.
Питам се.. нима на тези екскурзии билета ви излиза 2 евро? С все пътя, храната, транспорта и такси всевъзможни... И се чудя за какво ги давате тези пари при гостуванията. Хайде да не е в чужбина.. нека е в Перник примерно, че е най-близо. Нима не ви излиза пак 10 лева билета..
Но с готовност ги давате на телевизии, туроператори, чужди клубове... а за ЦСКА ви се свиди с аргумента "Ама те няма за отбора да ги похарчат"
Уникално... все едно управата на Миньор, Литекс, Рома някой там туроператор, ОМВ и Шелл ще ги похарчат за ЦСКА, та на тях ги даваме...а за ЦСКА ни се свиди...
Някъде другаде ще да е заровено кучето, във връзка с тези пусти 10 лева...
Верно ли сме бедняцитена София? Верно ли не можем една двайсетачка месечно да заделим за да гледаме ЦСКА на стадиона? Дали на следващото дерби не е добре от сектор Б вместо да ни псуват да ни хвърлят по някое левче милостиня? Като на супер крайно нуждаещи се фенове...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.