Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 27.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема УСПЕХ В ЕКТ АРМЕЙЦИ!нови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.07.10 20:41



Идва ма4а с ирландците, а при нас настроението е меко казано сдържано, с оглед на хаоса, който лЮбимият ни клуб напоследък ПАК ни предлага. А 4е тия ирландци, на които ХъРВАТСКИ отбор два ма4а не можа да им вкара гол, не са баш като ония ирландци, на които ЛЮКСЕМБУРГСКИ отбор им вкара в два ма4а 4етири гола, е ясно на всеки...

Освен един репортаж за правен в момента ремонт на базата (което в интерес на истината си е колосално събитие на фона на дългогодишната повсеместна пасивност), други положителни новини липсват. 4акаме си мон шерИ с месеци. (Кой отбор може да си позволи такова нещо?!) Сръбската мениджърка си искала парите все още. (Тогава за какво го взехме Костадинов?!) Пускат се някакви негативни новини срещу Коце Стоянов и Делев, които са цесекари и принципно се напрягат доста, за разлика от някои герои на нощния живот...

Да преси4а тоя ве4но излизащ на показ хаос, едва ли е зада4а на треньора. Още по-малко пък то4но До4ев може да се справи с подобна зада4а... То да си спортен директор не зна4и само да се дуеш и лезиш от ложата като тиква. Важното е върху какво можеш да влияеш в отбора и извън него, и какъв успех имаш в тая насока. То Пената му намекна на Костадинов, 4е е хубаво игра4ите
да не го намразват след няколко дена на4алстване, ама откъде толкова акъл при Емил...

3а утре според мене трябва да заложим на здравата защита и да видим как ще влезем в ма4а. Без рискове! 3дравата защита му е майката в такава изнервена ситуация! Надявам се на някоя индивидуална проява на някои от нашите напред - разбирай шут - защото на вси4ки ни е ясно 4е нашия отбор няма обиграни и добре ра3играващи халфове.

УСПЕХ УТРЕ АРМЕЙЦИ!



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: УСПЕХ В ЕКТ АРМЕЙЦИ!нови [re: red_fire]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано27.07.10 00:36



Мухахаха а на вас кипърци от Б група ви вкараха 5 гола:) Дълдолк поне са профешънъли, а кои са Клифтънвил? Нощен пазач (бил на смяна, не могъл да играе с хърватите мухаха), капитанът им зъболекар щел да пропусне зъболекарски семинар да играе с вас





Тема Re: УСПЕХ В ЕКТ АРМЕЙЦИ!нови [re: red_fire]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.07.10 09:51



Баце, ако ще се страхуваме и пазим от тия британски дърводелци, значи по-добре да се разформироваме. Стигнем ли до ниво да излизаме в такива мачове с идеята да се боричкаме и лъжем, значи е по-добре да закриваме клуба и толкова. Зле сме, ясно е, но ако ще ти и аз да излезем, длъжни сме да играем с мисъл "мачкаме". ЕбаФ ги в мизерниците, ако ще вкарваме сложни тактики срещу това отборче ...




Тема Re: УСПЕХ В ЕКТ АРМЕЙЦИ!нови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.07.10 14:49



Ти да не мислиш, 4е аз не искам да излезем с мисълта да ма4каме? Искам, ама нещо предпоставките за това липсват. Така 4е ако излезат с тая мисъл да ма4кат и се оголят отзад и се спекат 4е не мога да ма4кат, тогава?!?! 3атова за мен правилната мисъл, с която да излязат, е да искат да ги отстранят. Дали ще стане с ма4кане или не, на мен ми е все тая в ТА3И изнервена ситуация. Трябва просто да се види как ще тръгне ма4а и дано да тръгне добре за нас! Нямаме обиграни игра4и в центъра, нямаме такива в нападение, имаме нов централен защитник... Как да искаме да ма4каме в тая ситуация... Това от само себе си трудно ще стане, макар 4е не е изклЮено и ми се иска



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: УСПЕХ В ЕКТ АРМЕЙЦИ! [re: red_fire]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.07.10 16:02



Аз говорех като мислене на терена как трябва да е - иначе ние с теб имаме доста свъпадение на позициите по отношение на ЦСКА. Но на всеки играч, който излезе с червения екип днес, трябва да е ясно, че излиза на терена не просто за победа, ами за изразителна - да се напъва и да играе за такава, да дава всичко - това имах предвид. Нагласата т.е., докато как ще бъде постигнат желаният резултат вече е работа на тренера да мисли и да казва, за това взима пари.




Тема Re: УСПЕХ В ЕКТ АРМЕЙЦИ!нови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.07.10 17:54



3а нагласата няма и как да имаме две мнения с теб


Имайки предвид изходната позиция, се мъ4им да измислим с кой подход ще имаме пове4е шансове за краен успех. Миналото лято с ЛЮбо и толкова много нови игра4и също не знаехме къде сме то4но като форма и ниво на в3аимодействие и играхме един много крив ма4 с Дери в София. Един гол влезе, а можеше и друго да стане. А сега 2 на 5 в последния ма4... Нагласата е и работа на треньора, да, ама ако не са им плащали, то тогава ве4е не можем по никакъв на4ин да виним треньора, според мене. Или просто трябва да ангажираме за треньори САМО хора мотиватори със силни характери, нищо 4е могат да имат дефицити в 4исто тренерски план. Абе сложно е... Дано да имаме късмет и успех тази ве4ер и този сезон в Европа!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема 3:0нови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.07.10 21:11



Глътка въздух за изтерзания армейски фен и нелош резултат



Старание от вси4ки, с и3клЮ4ение на Руи Мигел, ра3бира се... С него пак играхме с 4овек по-малко. А тоя пропуск го вкара в световната история. Самият факт, 4е носи НОМЕР 10 НА ЦСКА е достатъ4но скандален...

Румен Трифонов имаше желание, но много припряност и много брак при него. Вкара оба4е хубав гол.
Минев сбърка много топки. Тонев има само4увствие, има и ка4ества. Но си е млади4ък и и му ли4и по решенията, които взима...
Митко Илиев се вклЮ4и добре и е много по-добро решение от Мигел. Акуаро беше спокоен и убедителен. Жалко 4е на Томи не му се удаде въможност за нещо запомнящо се.

Ясно е, 4е няма да изпадаме в излишни възторзи. Но победата беше нужна. Приятна ве4ер, армейци!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: 3:0нови [re: red_fire]  
Автор roughtrade ()
Публикувано28.07.10 10:25



Що бе, Мигел винаги има желание, но не му се получава.

Последното, за което бих го упрекнал е, че не се старае.
При него проблемът е в ограничения му потенциал, но за това той е най-малко виновен. Виновни са тия дето го държат в отбора.
И друго, което от известно време яко ме дразни. В нашата публика са се навъдили некви мега олигофрени. Десетина минути кофти игра, неколко сгрешени паса и се почва некво хранене по собствените футболисти и безумни възгласи от сорта на "Айде играйте бе!". Немам думи просто! Ми изчакай мача да свърши или съответния играч да бъде сменен и псувай, щом това ти е на сърцето. Абсолютно съгласен съм с Дочев, който каза, че Руи Мигел не е играл много добре, но и публиката никак не му помага, даже напротив.
Както и да е, важното е че бихме с приличен резултат, макар че такива дърводелци трябва да ги качваме поне на петица. На тоя етап съм доволен, с оглед многото проблеми.



Тема Re: 3:0нови [re: roughtrade]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано28.07.10 16:51



Аз Бате определено не съм от тези дето псуват при първия сгрешен пас и ако изобщо трябва да псувам ,псувам след мача ...ама снощи и мойте нерви не издържаха и упоменах по списък цялата фамилия на Руй Мигел


Е кво да му помагам на това дърво ?!? Та може ли нападател който поне мъъъничко уважава себе си да не знае,че трябва да вкарва топката във вратата на противника ,а не да я избива от голлинията
Ми за далеч по-скромни резили от снощния на Руй хората в някой футболни държави вадят пищовите и стрелят на месо

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: 3:0нови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано29.07.10 10:48



Слаба ни е халфовата линия брудер, оттам ще имаме много проблеми. Защото говедата в средата имат по добри изпълнители ако наситят тая линия ще ни натискат доста масирано - няма да можем да изнасяме като хората, бековете ще блъскат напред 30 метрови пасове, които няма кой да овладее; отделно от това говедата ще изнасят по-бързо, на всичкото отгоре имат и бързи нападатели, които ще бъдат захранват с доста топки..

бе не изглеждат добре нещата при нас честно казано, не съм оптимист...но все пак надеждата остава!! важното е неделя да дойдат фенове, тва с бойкота е тъпо - не че нямат право да са недоволни феновете, ама най-малко така виждам аз едни протестни действия - контрапродуктивно е отвсекъде!!:(

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.