Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 01.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Тема тъкмо да пиша как хубаво стана тотото с тия Х-овенови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано21.04.10 21:32



3А НЯКОИ и Тошко реши да иде да вкара гол. Голям цесекар! Мом4ето винаги се старае. 3атова и армейците трудно могат да му се сърдят 4е техни4ески не е перфектен, меко ка3ано.

С това гол4е имаме някакви по-големи шансове 3а ивропата.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема през цялото време баце очаквах така да станенови [re: red_fire]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано21.04.10 22:25



в последния момент да го нафърфорим на тия селяци и най-вече на най-селската пръчка ивелинката





Тема Re: през цялото време баце очаквах така да стане [re: ramlid]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано21.04.10 23:51



позволи да те поправя:
говеждата пръчка

....



Тема Re: тъкмо да пиша как хубаво стана тотото с тия Х-овенови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано22.04.10 10:39



брудер виж до къде изпаднахме да сме щастливи че бием някакво отборче от ловеч на армията в последната минута..
НО факт - отдавна не бях се кефил на наш мач така, направо забравено усещане. И то след цял мач определено некачествен футбол, НО ангажимент, себераздаване, хъс, желание за победа. Излиза, че това ако го има всеки мач, шансовете ни са поне двойно по-големи. Но трябва професионализъм и амбиция - ако ги нямаш няма как да стане.ю
Точно за това харесвам и Тошко - може да е вскакъв, да е дръвце, да не може пас да даде, удар да не може да нанесе, но в 95% от мачовете подхожда с максимално желание, хъс, себераздаване. СТАРАЕ СЕ и на своя пост върши нелоша работа.

Като цяло ми хареса, че нападахме, бързахме, подавхме си я, опитвахме да победим до края. Това е важното. Иначе качеството беше ужасно..А и литекс изпуснаха в началото да решат мача - те просто са си селски отбор, ако те бяха в нашите екипи щяха и в лигата д влезнат, но това е друга тема...

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: тъкмо да пиша как хубаво стана тотото с тия Х-овенови [re: red_fire]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано22.04.10 17:23



Тошко е голям!!! Истински цесекар!





Тема Re: през цялото време баце очаквах така да станенови [re: ramlid]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано22.04.10 18:19



няма какво да си кривя душата - това 3а мен беше един от най-нео4акваните голове, които сме вкарвали. А 3а бастуня Попов всеки аграрен епитет би бил обида 3а селското стопанство

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: тъкмо да пиша как хубаво стана тотото с тия Х-овенови [re: Oлимпия]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано22.04.10 18:29



Дотам я докарахме брудер, факт.
А3 требва да ти кажа, 4е се и3кефих на гола серио3но, но о4аквах ония да го върнат, 3ащото много добре щеше се да се върже в целия тираж. Абе общо в3ето си мислех, 4е е станала някаква грешка



Тоя ма4 ПО И3КЛЮ4ЕНИЕ го гледах и със 3вук и коментар, нещо което много последователно и3бягвам, когато насреще се 3адава български коментатор. Оба4е едно ми ти бу4ене. Едни ми ти скандирания. Имах 4увството, 4е микрофоните са прикрепени на левото 3ърно на ду4ето и на десното на главата Та нищо 4е имаше малко хорица на стАдиона в4ера. А3 ве4е бях 3ареден от така предадената ми атмосфера. А пък когато и уле3на, 3а миг светът ми се стори по-добър

Като и3клЮ4им първите минути, след това и3глеждахме прили4но като 3а моментното ни кри3еене.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема от село подхуене бе баценови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано23.04.10 09:24



нема грешка






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.