Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle!  
Автор Kocмoc ()
Публикувано24.03.10 17:55



Tova losho i po6lo upravlenie na Bojkov ne moje da se zabravi!!!

Nishto ne moje da se sravni s grandioznite uspehi na Mitalovata i TITANICHNATA Era :-D!

КОСМОС


Тема Re: Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle!нови [re: Kocмoc]  
Автор roughtrade ()
Публикувано24.03.10 19:02



Беше незабравимо управление!
Всички тъгуваме по него!



Тема Re: Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle!нови [re: roughtrade]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано24.03.10 20:11



i az tyguvam ujasno za baj Vasil. Ako sega kajat 4e idva, vednaga shte izpadna vyv vyztorg, kakto vsi4ki ostanali tuk.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle!нови [re: red_fire]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано25.03.10 14:33



Вие сте слабоумни нема кво да ес говори

КОСМОС


Тема Re: Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle!нови [re: Kocмoc]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано25.03.10 18:21



e mnogo qsno 4e nie sme, a ti ne si



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle!нови [re: Kocмoc]  
Автор roughtrade ()
Публикувано25.03.10 21:41



Благодаря за оценката!
Развълнуван съм и отивам да построя триумфална арка на Черепа с трофеите спечелени по негово време. Дано да ми стигнат.



Тема Верно много зле бяхме при Черепа :)нови [re: Kocмoc]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 14:36



Чувствам , че тази дема заслужава да я издигна отново.

Ех колко години повтарях как ще се молим са собственик като Черепа , но не Митал/Титан бяха по добри варианти:)

Мис



Тема Re: Верно много зле бяхме при Черепа :)нови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:00



Ти нали беше сумти време с ник Д. Борисов и беше фен на Гърнето.



Тема Охх ти си скандален човекнови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 15:15



Никога не съм бил фен на гърнето беше ми забавен , защото говореше пиян по интервюта и ръсеше глупости и съм го правил на ташак.

Винаги съм бил на страната на Божков и съм обяснявал много пъти , че ще плачем за него някой ден. 5 години по късно думите се превръщат във факт

Едва ли има фен на ЦСКА който да симпатизира на гърнето: )



Тема Re: Охх ти си скандален човекнови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:23



Има, тези които ги храни.



Тема Re: Охх ти си скандален човекнови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 15:28



Е да има кръг от 10/12 човека с които тупа и пие .

Щом стигнахме Калоян Стойчев или както му беше името който е един виден наркоман да е в щаба да говори с медийте и да се бърка в селекцията а пресаташето обижда треньора хахаха .. Не знам



Тема Re: Охх ти си скандален човекнови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:29



Оня малоумник Ченчев ли е още пресаташе? Абсурд е при титаните интелигентен и ерудиран човек като Владо Рупов да е пресаташе, там вървят само идиоти.



Тема Re: Верно много зле бяхме при Черепа :)нови [re: HYanev]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано01.07.12 16:48



Айде пак се връщаме назад :) Кур 7 точки преднина, кур Беласица насред Армията, айде сега радвай се!



Тема Хаха тая година май 8 точки преднина?нови [re: tonzosjustice]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 22:07



Колко изгубихме 8 точки

Верно за 6 години при Черепа взесхме 2 титли само при най силния тЛевски в историята ми


При Титаните и Митал кво стана?
Изгонени от европа? ЦСКА 0:3 Миньор ? Миньор 2:0 ЦСКА по пернишка линия от гърнето :) . 2 титли губиме от Миньор ей тва е класен отбор . Да не мислиш , че са договорили.

Много фенове на ЦСКА осъзнаха , че Черепа беше най доброто което имахме и като изпаднем във В група ще ви питам ще викате ли куршум за черепа



Тема Re: Хаха тая година май 8 точки преднина?нови [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано02.07.12 14:18



Не че нещо, но май-май точно натам отиват нещата - при фалит банките пият по 1 студена вода, и после с много по-малко пари отбора се връща в елита за 2-3 години.



Тема Re: Хаха тая година май 8 точки преднина?нови [re: HYanev]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано02.07.12 15:26



Най-смешното е,че дори и при Лупи взехте шампионска титла поне един път =)



Тема Хаха еми то докато ни хванат лъжите:)нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор HYanev ()
Публикувано02.07.12 18:44



Успяхме нещо да сглобим. Лупи беше мошеник , но отбор за един сезон направи .

Аз съм сигурен , че скоро време ще стигнем до В група. Феновете си викат , че ние сме светило и ще ни се размине , но след този сезон не виждам какво може да ни спре.

С всеки ден клуба става все по "апетитна" хапка за някой инвеститор. Дълговете и делата се размножават докато футболният капацитет ни намалява .



Тема Re: Хаха тая година май 8 точки преднина?нови [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано02.07.12 18:46



Еми няма друг вариант.

Като цяло виждам може би шанс ако обявим банкрут с някаква врътка да почнем от Б група , защото и там има бая отбори с висящи лицензи . Един такъв път не е толко лошо ако ще се върнем без дългове и на нула.

Сегашният ни отбор и без товюа е на ниво Б група и легендата Янчев ще може да играе на прилично ниво там заедно с други страхотни футболисти като Грънчов и Дюлгеров.

Ейй даже Томаш беше класа сравнение с това недоразумение Грънчов



Тема Re: Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle!нови [re: Kocмoc]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 00:49



Нито мултигруп,нито Божков,нито Минетал,нито Титан са достойни за ЦСКА.

Разликата е там че при Черепа нямахме такива проблеми като сега.Нямаше рев за пари,нямаше отнет лиценз,нямаше неплатени банкети и тем подобни мизерии.За сметка на това при Божков изпуснахме да направим отбор който да играе в ШЛ и да стане поне 3х подред шампион на България :) и това го казвам съвсем отговорно!

След Анфийл като че ли съдбата ни удари рамо и ни подсказа че ако сега изпуснем влака,всичко си отива.Е,насладихме се и на Байер но след това всичко тръгна надолу и бездействието на Черепа беше наказано та според мен до ден днешен страдаме от онази пропусната възможност да привлечем 3-4 класни играчи тогава и да направим голям отбор!

Изгонихме Черепа заради 7те продадени точки и сега се чудим какво да правим :)



Тема ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 12:34



Еми периода 1999/2002 нямаше как да се борим с Чорни. След това за 4 години взехме 2 титли и изпуснахме една.

Дали сме продали титлата мен винаги ме е съмнявало , но дори и да не сме играхме на много високо ниво в Европа бихме Леверкузен/Ливърпул.

Ние го изнонихме с обиди и човека за кво да дава пари като седат 2000 човека и го псуват. Според мен на него сега му е най добре гледа отстрани и се смее а хора като Дучето и компания му звънят и му плачат по телефона да се върне.

Тогава на хранилка беше целият отбор и с феновете , но бързо забравиха това .

Дори в сезона в който изпуснахме титлата имахме добър отбор и тъкмо бяхме купили Петре който беше супер класа и се очакваше още имена , но феновете са глупави болшинството.

Просто трябва малко реална преценка. Ние не се различаваме много от Литекс/Черноморец. Както те могат да изпаднат във финансова дупка и да се почне да се играе с юноши и при евентуално спиране на кранчето да последнва разпад същото може да стане и при нас.

Просто дълговете на отбора не са малко а няма абсолютно нищо на името на клуба. Вече няма червено знаме.. НЯма ПАНЧАРЕВО... Стадиона се руши... Нямаме никакви играчи или поне след 3 месеца ще имаме.

Дълговете ще нарастнат. В момента хората в отбора си траят , защото почва Евро Кампанията и всеки се надява , че покрай нея ще вземе някой лев.

Ситуацията в ЦСКА е критична и не вижмам за какво може да се борим. Това което стана миналият полусезон първите 10 мача беше нещо невероятно и дори мечтаехме за титла , но това е нормално 8 точки прединан 4 кръга преди краят :)

Айде Божков имаше 7 точки на 15 кръг ние имахме 8 на 26. Не знам кое е по добро или лошо



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 18:08



Имам чувството че искаш да ни обясниш че при Божков ЦСКА е бил извънземен.
И аз казах че в много неща Черепа беше в пъти по-добър от Титан ама подарената на говедата титла боли много повече от тази сега!
Защо?Щото тогава имахме отбор пълен с таланти и лидери!Сега случайно някак си дръпнахме с 8 точки за да докажем накрая че сме си нещастници докато тогава си имахме стабилен отбор който не се страхуваше нито от Леверкузен с Бербатов нито от Ливърпул с Джерард,Мориентес и т.н. ....

Общо взето при Черепа положението беше по-кротко ... но имаше и много проблеми!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 23:53



Виж тук както ти твърдиш , че титлата е подарена през 2004 на говедата аз твърдя , че сега е подарена на Лудогорец.

Общо взето няма логика Черепа да продаде титлата след като беше набил много пари за селекция/отбор/треньор/трансфери/организация

С този отбор влизахме в ШЛ

Хората не знам защо харесват Йешич. Не помните ли кви играчи докара тоя Шматко ли матко и още 3/4 играча дето топката не можеха да ритнат.

Аз не виждам кое е невъзможното да се изгуби 7 точки титла за 16 кръга. Естествено някой може да мисли , че е подарена

П.С Сългасен съм при Божков имаше организиционни проблеми , но нещата се движеха във възходящ ред почнахме колебливо и последните сезони при негово ръководство бяха чудесни един вид. ЦСКА периода 2002/2004 беше Европейско клуб и победихме Европейският Клубен Шампион.

Победите над Леверкузен/Ливърпул за мен значат много и 2те титли



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.07.12 12:12



Онзи отбор не беше на Йешич, а на Ферарио. Плешич е много, ама много слаб треньор. По-слаб и от тройчо!!!



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 20:33



Добре де,задавал ли си си въпроса къде отидоха шестте милиона евро приходи от ШЛ в левски?
Единствената инвестиция в левски бяха МЛите на педераско и мърльо плюс автобуса им за около 300 бона :)
Останалите пари къде отидоха?


Задай си въпроса от тази гледна точка щото иначе няма как да те убедя че продадохме всичко!И ако си си отговорил на този въпрос се попитай как през есента в ЦСКА имаше премии само при победи над 4 гола разлика и как през пролетта не успяхме да бием Беласица и Марек на Армията :)

Та самия Велизар си каза че ще проговори някой ден ...
Ами за срещата в Дубай през демекври месец?

Човече фактите са такива,доказалтествата вече са отделна тема.



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано04.07.12 20:52



Говедата ако не се лъжа раздадоха 1 милион евро премия и дадоха над 1.5 евро за Жеан Карулс Зе Суарез и Жоазиньо.
Купиха Автобус ала бала .

Те са си виновни кво е станало

Дори и да е имало някаква далавера с тази титла е безумно Божков да я е продал може Йешич Стиви о и компания да са направили някаква договорка . Сигурно никога няма да разберем ако не си каже някой от Играчите , но човек който има бизнес за над 1 милиард Евро и на който сина му е болен фен няма да ни продаде титлата

Как го виждаш да погледне сина си ако беше продал тази титла и му беше казал сине ми трябваха ми 1 милион спешни .Нищо , че твойта кола струва 1 милион само тя.

Де да знам , но квото и да говорим видяхме хубаво при Божков и това няма да се повтори скоро.



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 21:24



Е какъв син бе човек?
Божков е милиардер,дали има скрупули?Естествено че той а не Йешич ни прееба,как Йешич да има договорка с футболистите като шеф им е Васил Божков?Според мен беше наредено да не станем шампиони,няма как това да е станало от треньора.

Можем само да гадаем но за мен истината е че той продаде титлата.И не ме боли толкова за тая титла колкото за отбора който имахме а именно тая титла го разцепи!!!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.07.12 22:08



Плешич има изгубена титла в Сърбия при 11 точки преднина на полусезона, вие му мислите тази със 7 точки. Човекът е специалист в тази област.



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано04.07.12 22:13



Баце, кво им обясняваш на малоумните свинки? Ти си си пил скоча с Черепа и знаеш, че нищо не е продал! Отделно няма и никаква логика да продава на в пъти по-бедния Борат! Просто в Бг, когато се случи подобно нещо, веднага теория на конспирацията тръгва!! Сега, ако ме питаш, беше много по-скандално, но почти никой не реве, че сте продали! Явно лумпените свикнаха, че цура не е нищо особено и подобен развой е съвсем закономерен!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.07.12 01:20



Не титлата разцепи отбора. ФЕновете почнаха да обиждат освиркват и да лепат плакати против Божков.

Той се ядоса спря парите и продаде квото можеше в чужбина барабар с отбора

7 Точки се губят лесно за 16 мача . Ман Утд изгубиха 8 за 3 и ние 8 за 4 този сезон.

Йешич е малоумник и винаги е бил. Само трансферите на Матко и компания като видиш и ти става ясно , но този спор е безмислен

факт е , че изгонихме черепа с обиди и небглагодарност и вече 5та година търсим купувач . А по голям чорбаджия с толко пари за ЦСКА няма да намерим.

В момента трябва да дойде човек да даде 10/15 милиона ЛЕВА да оправи отбора и да си стъпим на краката и след това да работи на минимални или поносими загуби, докато един ден не почнем да се самоиздържаме или дори да печелим.



Тема Re: ...нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 00:35



Може да има и 12 изгубени титли!

След години ще се чуе какво е станало,дано само да сме живи и здрави тук и пак ще го коментираме!Тая титла на 200% е подарена/продадена,гарантирам ти го тва.



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 00:38



7 точки се губели лесно ..

имам чувството че си някъв род на черепа,ти чуваш ли се?Как така отбор който побеждава с 5-6 гола разлика след 2-3 месеца не може да бие у дома Беласица и Марек и губи от доко мангалс насред Пловдив ... по случайност единицата беше 12,00 преди мача на лаута!Хиксовете с Бела и Марек сам си провери колко са били но и там ти давам минимум 10 коефициент.
Как така през пролетта мачкаме,идват четиримата от Локо Пд плюс Фуртадо и там още двама-трима и изведнъж рухваме?

Айде тия филми на някой друг ... Велизар Димитров сам си каза че някой ден ще проговори,явно има какво да каже момчето!При него поне се знае че е мъжко момче и си казва когато има нещо!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 14:14



Няма кво да ти говоря повече.

личи си , че си страшен тъпак . Вервай , че Черепа е продал титлата за 2 милиона или някаква подобна сума. Само този сезон селекцията ни струваше 1/2 милиона лева ако не и повече..

Кви залози кви пет лева.. Черно тото се прави с дубали и с по малки отбори.
Кво като е била единицата 12??! Нали се сещаш, че ако имаше яко залози за Беласица коефициентите щяха да паднат навсякъде .

Велизар да каже нещо не да мълчи като путка ако знае. Може да е имало далавера тогава с отбора , но не е идвала от Божков.

Ходи направи една свирка на Гърнето и си мисли , че дава големи пари за ЦСКА. МОже да помечтаеш и за групите на ШЛ ако искаш , но със сигурност там първо Левски ще повтори преди ние дори да играем предварителен кръг



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 17:39



Да и това ще стане заради нещастници като теб :)
интересчии докрай и тва е.

Ти за какъв се имаш бе смешко?И 200х да ми повтаряш че лапаш на Божков оная работа,пак ще ти се смеем тук всички.

Ямбол било село,тоя бил селяк оня бил селяк.А ти какъв си?Не те знам къде живееш и къде ходиш по цял ден ама от далече си личи че си типичен селски бек със самочувствието на преуспял човек





Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 18:04



Дреме ми на кура дали ще ми се смее отрепка като теб.

Със сигурност аз съм дал повече на ЦСКА от колкото ти като финанси.


Ти от кое село си изобщо , че така се разсърди за Ямбол?Или си от някой краен квартал на София?

П.С Доста интелектуални интереси имаш. 1 грам бело и женки хахахаха .. От коя дупка си изпълзял не мога да разбера само?

Редактирано от HYanev на 06.07.12 18:09.



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 18:54



Финанси,крайни квартали,бело,парички ... ясен си ми селяндурче :)

От къде си и какъв съм не е твоя работа.Само като излезеш на улицата се огледай и поеми въздух и виж къде се намираш :) и после ми говори за граждани и селяни :)

типичен селски бек,друг епитет за теб няма :) чао!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 19:01



Ех , че си елементарна . Цъкни си на именцето и ти ще видиш Бело/Жени като интереси :)

Кажи от къде си , че ми е интересно? Май не си от София?
Като излезна от нас ще видя Софийският университет? Ти к'во виждаш ?



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано07.07.12 21:45



Ахахахаха виждал Софийския.
Каква привилегия само!Какъв аргумент!

Наистина ме обори сега с тва че виждаш Софийския ... или го виждаш с телескоп или просто работиш наблизо ... и то предимно през нощта





Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.07.12 23:21



Като излезна от нас ще видя Софийският университет? Ти к'во виждаш ?

Сигурно Виенския, ама това е друга тема. Не си уцелил човека, с който да се заяждаш.

Редактирано от Vendome на 08.07.12 02:14.



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано08.07.12 02:07



Доста глупаво момче си ти :).



Тема Няма как :)нови [re: Kocмoc]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.08.12 12:45



Да не издигна тази тема




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.