Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 23.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 00:38



7 точки се губели лесно ..

имам чувството че си някъв род на черепа,ти чуваш ли се?Как така отбор който побеждава с 5-6 гола разлика след 2-3 месеца не може да бие у дома Беласица и Марек и губи от доко мангалс насред Пловдив ... по случайност единицата беше 12,00 преди мача на лаута!Хиксовете с Бела и Марек сам си провери колко са били но и там ти давам минимум 10 коефициент.
Как така през пролетта мачкаме,идват четиримата от Локо Пд плюс Фуртадо и там още двама-трима и изведнъж рухваме?

Айде тия филми на някой друг ... Велизар Димитров сам си каза че някой ден ще проговори,явно има какво да каже момчето!При него поне се знае че е мъжко момче и си казва когато има нещо!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 14:14



Няма кво да ти говоря повече.

личи си , че си страшен тъпак . Вервай , че Черепа е продал титлата за 2 милиона или някаква подобна сума. Само този сезон селекцията ни струваше 1/2 милиона лева ако не и повече..

Кви залози кви пет лева.. Черно тото се прави с дубали и с по малки отбори.
Кво като е била единицата 12??! Нали се сещаш, че ако имаше яко залози за Беласица коефициентите щяха да паднат навсякъде .

Велизар да каже нещо не да мълчи като путка ако знае. Може да е имало далавера тогава с отбора , но не е идвала от Божков.

Ходи направи една свирка на Гърнето и си мисли , че дава големи пари за ЦСКА. МОже да помечтаеш и за групите на ШЛ ако искаш , но със сигурност там първо Левски ще повтори преди ние дори да играем предварителен кръг



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 17:39



Да и това ще стане заради нещастници като теб :)
интересчии докрай и тва е.

Ти за какъв се имаш бе смешко?И 200х да ми повтаряш че лапаш на Божков оная работа,пак ще ти се смеем тук всички.

Ямбол било село,тоя бил селяк оня бил селяк.А ти какъв си?Не те знам къде живееш и къде ходиш по цял ден ама от далече си личи че си типичен селски бек със самочувствието на преуспял човек





Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 18:04



Дреме ми на кура дали ще ми се смее отрепка като теб.

Със сигурност аз съм дал повече на ЦСКА от колкото ти като финанси.


Ти от кое село си изобщо , че така се разсърди за Ямбол?Или си от някой краен квартал на София?

П.С Доста интелектуални интереси имаш. 1 грам бело и женки хахахаха .. От коя дупка си изпълзял не мога да разбера само?

Редактирано от HYanev на 06.07.12 18:09.



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 18:54



Финанси,крайни квартали,бело,парички ... ясен си ми селяндурче :)

От къде си и какъв съм не е твоя работа.Само като излезеш на улицата се огледай и поеми въздух и виж къде се намираш :) и после ми говори за граждани и селяни :)

типичен селски бек,друг епитет за теб няма :) чао!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 19:01



Ех , че си елементарна . Цъкни си на именцето и ти ще видиш Бело/Жени като интереси :)

Кажи от къде си , че ми е интересно? Май не си от София?
Като излезна от нас ще видя Софийският университет? Ти к'во виждаш ?



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано07.07.12 21:45



Ахахахаха виждал Софийския.
Каква привилегия само!Какъв аргумент!

Наистина ме обори сега с тва че виждаш Софийския ... или го виждаш с телескоп или просто работиш наблизо ... и то предимно през нощта





Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.07.12 23:21



Като излезна от нас ще видя Софийският университет? Ти к'во виждаш ?

Сигурно Виенския, ама това е друга тема. Не си уцелил човека, с който да се заяждаш.

Редактирано от Vendome на 08.07.12 02:14.



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано08.07.12 02:07



Доста глупаво момче си ти :).



Тема Няма как :)нови [re: Kocмoc]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.08.12 12:45



Да не издигна тази тема




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.