Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 18:08



Имам чувството че искаш да ни обясниш че при Божков ЦСКА е бил извънземен.
И аз казах че в много неща Черепа беше в пъти по-добър от Титан ама подарената на говедата титла боли много повече от тази сега!
Защо?Щото тогава имахме отбор пълен с таланти и лидери!Сега случайно някак си дръпнахме с 8 точки за да докажем накрая че сме си нещастници докато тогава си имахме стабилен отбор който не се страхуваше нито от Леверкузен с Бербатов нито от Ливърпул с Джерард,Мориентес и т.н. ....

Общо взето при Черепа положението беше по-кротко ... но имаше и много проблеми!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 23:53



Виж тук както ти твърдиш , че титлата е подарена през 2004 на говедата аз твърдя , че сега е подарена на Лудогорец.

Общо взето няма логика Черепа да продаде титлата след като беше набил много пари за селекция/отбор/треньор/трансфери/организация

С този отбор влизахме в ШЛ

Хората не знам защо харесват Йешич. Не помните ли кви играчи докара тоя Шматко ли матко и още 3/4 играча дето топката не можеха да ритнат.

Аз не виждам кое е невъзможното да се изгуби 7 точки титла за 16 кръга. Естествено някой може да мисли , че е подарена

П.С Сългасен съм при Божков имаше организиционни проблеми , но нещата се движеха във възходящ ред почнахме колебливо и последните сезони при негово ръководство бяха чудесни един вид. ЦСКА периода 2002/2004 беше Европейско клуб и победихме Европейският Клубен Шампион.

Победите над Леверкузен/Ливърпул за мен значат много и 2те титли



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.07.12 12:12



Онзи отбор не беше на Йешич, а на Ферарио. Плешич е много, ама много слаб треньор. По-слаб и от тройчо!!!



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 20:33



Добре де,задавал ли си си въпроса къде отидоха шестте милиона евро приходи от ШЛ в левски?
Единствената инвестиция в левски бяха МЛите на педераско и мърльо плюс автобуса им за около 300 бона :)
Останалите пари къде отидоха?


Задай си въпроса от тази гледна точка щото иначе няма как да те убедя че продадохме всичко!И ако си си отговорил на този въпрос се попитай как през есента в ЦСКА имаше премии само при победи над 4 гола разлика и как през пролетта не успяхме да бием Беласица и Марек на Армията :)

Та самия Велизар си каза че ще проговори някой ден ...
Ами за срещата в Дубай през демекври месец?

Човече фактите са такива,доказалтествата вече са отделна тема.



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано04.07.12 20:52



Говедата ако не се лъжа раздадоха 1 милион евро премия и дадоха над 1.5 евро за Жеан Карулс Зе Суарез и Жоазиньо.
Купиха Автобус ала бала .

Те са си виновни кво е станало

Дори и да е имало някаква далавера с тази титла е безумно Божков да я е продал може Йешич Стиви о и компания да са направили някаква договорка . Сигурно никога няма да разберем ако не си каже някой от Играчите , но човек който има бизнес за над 1 милиард Евро и на който сина му е болен фен няма да ни продаде титлата

Как го виждаш да погледне сина си ако беше продал тази титла и му беше казал сине ми трябваха ми 1 милион спешни .Нищо , че твойта кола струва 1 милион само тя.

Де да знам , но квото и да говорим видяхме хубаво при Божков и това няма да се повтори скоро.



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 21:24



Е какъв син бе човек?
Божков е милиардер,дали има скрупули?Естествено че той а не Йешич ни прееба,как Йешич да има договорка с футболистите като шеф им е Васил Божков?Според мен беше наредено да не станем шампиони,няма как това да е станало от треньора.

Можем само да гадаем но за мен истината е че той продаде титлата.И не ме боли толкова за тая титла колкото за отбора който имахме а именно тая титла го разцепи!!!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.07.12 22:08



Плешич има изгубена титла в Сърбия при 11 точки преднина на полусезона, вие му мислите тази със 7 точки. Човекът е специалист в тази област.



Тема Re: ...нови [re: HYanev]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано04.07.12 22:13



Баце, кво им обясняваш на малоумните свинки? Ти си си пил скоча с Черепа и знаеш, че нищо не е продал! Отделно няма и никаква логика да продава на в пъти по-бедния Борат! Просто в Бг, когато се случи подобно нещо, веднага теория на конспирацията тръгва!! Сега, ако ме питаш, беше много по-скандално, но почти никой не реве, че сте продали! Явно лумпените свикнаха, че цура не е нищо особено и подобен развой е съвсем закономерен!



Тема Re: ...нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.07.12 01:20



Не титлата разцепи отбора. ФЕновете почнаха да обиждат освиркват и да лепат плакати против Божков.

Той се ядоса спря парите и продаде квото можеше в чужбина барабар с отбора

7 Точки се губят лесно за 16 мача . Ман Утд изгубиха 8 за 3 и ние 8 за 4 този сезон.

Йешич е малоумник и винаги е бил. Само трансферите на Матко и компания като видиш и ти става ясно , но този спор е безмислен

факт е , че изгонихме черепа с обиди и небглагодарност и вече 5та година търсим купувач . А по голям чорбаджия с толко пари за ЦСКА няма да намерим.

В момента трябва да дойде човек да даде 10/15 милиона ЛЕВА да оправи отбора и да си стъпим на краката и след това да работи на минимални или поносими загуби, докато един ден не почнем да се самоиздържаме или дори да печелим.



Тема Re: ...нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 00:35



Може да има и 12 изгубени титли!

След години ще се чуе какво е станало,дано само да сме живи и здрави тук и пак ще го коментираме!Тая титла на 200% е подарена/продадена,гарантирам ти го тва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.