Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Охх ти си скандален човек [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 15:28



Е да има кръг от 10/12 човека с които тупа и пие .

Щом стигнахме Калоян Стойчев или както му беше името който е един виден наркоман да е в щаба да говори с медийте и да се бърка в селекцията а пресаташето обижда треньора хахаха .. Не знам



Тема Re: Охх ти си скандален човек [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:29



Оня малоумник Ченчев ли е още пресаташе? Абсурд е при титаните интелигентен и ерудиран човек като Владо Рупов да е пресаташе, там вървят само идиоти.



Тема Re: Верно много зле бяхме при Черепа :) [re: HYanev]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано01.07.12 16:48



Айде пак се връщаме назад :) Кур 7 точки преднина, кур Беласица насред Армията, айде сега радвай се!



Тема Хаха тая година май 8 точки преднина? [re: tonzosjustice]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 22:07



Колко изгубихме 8 точки

Верно за 6 години при Черепа взесхме 2 титли само при най силния тЛевски в историята ми


При Титаните и Митал кво стана?
Изгонени от европа? ЦСКА 0:3 Миньор ? Миньор 2:0 ЦСКА по пернишка линия от гърнето :) . 2 титли губиме от Миньор ей тва е класен отбор . Да не мислиш , че са договорили.

Много фенове на ЦСКА осъзнаха , че Черепа беше най доброто което имахме и като изпаднем във В група ще ви питам ще викате ли куршум за черепа



Тема Re: Хаха тая година май 8 точки преднина? [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано02.07.12 14:18



Не че нещо, но май-май точно натам отиват нещата - при фалит банките пият по 1 студена вода, и после с много по-малко пари отбора се връща в елита за 2-3 години.



Тема Re: Хаха тая година май 8 точки преднина? [re: HYanev]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано02.07.12 15:26



Най-смешното е,че дори и при Лупи взехте шампионска титла поне един път =)



Тема Хаха еми то докато ни хванат лъжите:) [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор HYanev ()
Публикувано02.07.12 18:44



Успяхме нещо да сглобим. Лупи беше мошеник , но отбор за един сезон направи .

Аз съм сигурен , че скоро време ще стигнем до В група. Феновете си викат , че ние сме светило и ще ни се размине , но след този сезон не виждам какво може да ни спре.

С всеки ден клуба става все по "апетитна" хапка за някой инвеститор. Дълговете и делата се размножават докато футболният капацитет ни намалява .



Тема Re: Хаха тая година май 8 точки преднина? [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано02.07.12 18:46



Еми няма друг вариант.

Като цяло виждам може би шанс ако обявим банкрут с някаква врътка да почнем от Б група , защото и там има бая отбори с висящи лицензи . Един такъв път не е толко лошо ако ще се върнем без дългове и на нула.

Сегашният ни отбор и без товюа е на ниво Б група и легендата Янчев ще може да играе на прилично ниво там заедно с други страхотни футболисти като Грънчов и Дюлгеров.

Ейй даже Томаш беше класа сравнение с това недоразумение Грънчов



Тема Re: Opredeleno pri bojkov bqhme naj zle! [re: Kocмoc]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 00:49



Нито мултигруп,нито Божков,нито Минетал,нито Титан са достойни за ЦСКА.

Разликата е там че при Черепа нямахме такива проблеми като сега.Нямаше рев за пари,нямаше отнет лиценз,нямаше неплатени банкети и тем подобни мизерии.За сметка на това при Божков изпуснахме да направим отбор който да играе в ШЛ и да стане поне 3х подред шампион на България :) и това го казвам съвсем отговорно!

След Анфийл като че ли съдбата ни удари рамо и ни подсказа че ако сега изпуснем влака,всичко си отива.Е,насладихме се и на Байер но след това всичко тръгна надолу и бездействието на Черепа беше наказано та според мен до ден днешен страдаме от онази пропусната възможност да привлечем 3-4 класни играчи тогава и да направим голям отбор!

Изгонихме Черепа заради 7те продадени точки и сега се чудим какво да правим :)



Тема ... [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 12:34



Еми периода 1999/2002 нямаше как да се борим с Чорни. След това за 4 години взехме 2 титли и изпуснахме една.

Дали сме продали титлата мен винаги ме е съмнявало , но дори и да не сме играхме на много високо ниво в Европа бихме Леверкузен/Ливърпул.

Ние го изнонихме с обиди и човека за кво да дава пари като седат 2000 човека и го псуват. Според мен на него сега му е най добре гледа отстрани и се смее а хора като Дучето и компания му звънят и му плачат по телефона да се върне.

Тогава на хранилка беше целият отбор и с феновете , но бързо забравиха това .

Дори в сезона в който изпуснахме титлата имахме добър отбор и тъкмо бяхме купили Петре който беше супер класа и се очакваше още имена , но феновете са глупави болшинството.

Просто трябва малко реална преценка. Ние не се различаваме много от Литекс/Черноморец. Както те могат да изпаднат във финансова дупка и да се почне да се играе с юноши и при евентуално спиране на кранчето да последнва разпад същото може да стане и при нас.

Просто дълговете на отбора не са малко а няма абсолютно нищо на името на клуба. Вече няма червено знаме.. НЯма ПАНЧАРЕВО... Стадиона се руши... Нямаме никакви играчи или поне след 3 месеца ще имаме.

Дълговете ще нарастнат. В момента хората в отбора си траят , защото почва Евро Кампанията и всеки се надява , че покрай нея ще вземе някой лев.

Ситуацията в ЦСКА е критична и не вижмам за какво може да се борим. Това което стана миналият полусезон първите 10 мача беше нещо невероятно и дори мечтаехме за титла , но това е нормално 8 точки прединан 4 кръга преди краят :)

Айде Божков имаше 7 точки на 15 кръг ние имахме 8 на 26. Не знам кое е по добро или лошо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.