Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво да си мислим???????????нови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано22.03.10 18:43



1. Ако вси4ко е наред и няма машинации около ма4а, 4исто в спортен план трябва да си повторя мнението от ма4а с Берое: ИГРАХМЕ ОТВРАТИТЕЛНО! В Стара 3агора последните 15,20 минути стигнахме поне до мелета и донякъде опасни положения. Тоя път оба4е до последните 20 минути не можахме и да стигнем... Центриранията от стати4ни положения (когато топката е в покой!) и от игра бяха все едно от хора с ботуши... А ДА ПОД4ЕРТАЯ: ТОВА 3А МЕН БЕШЕ ОПТИМАЛНИЯТ СЪСТАВ ПО ПРИНЦИП, с и3вестни уговорки 3а Минев. И поради та3и при4ина бях серио3ен оптимист 3а ма4а. А се полу4и ЕДНО ГОЛЯМО НИЩо като игра. Ако това са ни въ3можностите, то най-добре да не се пока3ваме и3вън България... Не може някакви надъхани селскостопански бекове като Софрониев и Джоров (примерно) да блестят на фона ЦСКА, а младото тур4е на говедата да държи цял ма4 в шах 3ащитата ни!? И ако и3клЮ4им пак вероятността 3а манипулация, то ВЕ4НИЯТ ТЕ4 пак по4ва да си ка3ва тежката дума. Той ще доведе до вси4ко друго, но не и до бър3о сработване и до успехи. А ако една Ме3дра не можем да бием в ранната фа3а на сработването, то кой тогава!?!?

2. Да се отправим сега към света на манипулациите. То4но 3аради факта, 4е никой не си дава 3ор да се рови и ра3крива, можем да бъдем сигурни в и3обилието от манипулативни гнусотии в Бгфутбола. Ако допуснем, 4е има нахлуване от платени то4но 3а тая цел лица, е важно да по4нат някакви (полицейски и медийни) акции 3а ра3по3наване на първите нахлули, които бяха бе3 армейски шалове. Принципно е важно да се 3наят, дори бе3 да са платени!
Ако са наши, то а3 не мога да съм горд с тях. Дори напротив. С какво помогнаха? Ма4а се прекрати, губим най-вероятно то4ките, ще ни накажат да не домакинстваме... Ако иска някой да нахлува и да плаши нашите футбалери, да ходи в Пан4арево като тренират. Или са силни само като са в тълпата?
Как може да се блъска треньора? Как може да се гонят игра4и, които правят 3-4ти ма4 официален? "Вън румънците от ЦСКА!" 4ух да вика едно лайно... "Турция не е Европа" видях също. А България там ли е бе льольовци?

След тая сцена в4ера ве4е не и3клЮ4вам нищо - дори да ни и3вадят от Агрупа до края на се3она 3а повторение на подобно нещо, дори говедата да станат първи, дори локо сф. 3а латекса е ясно, 4е имат предимство 3асега.

Дори и латекса и говедата да ги органи3ират тия неща, кой ни е виновен 4е сами вли3аме по желание в тия капани май 2009 и сега?!?! Ако предположим 4е първите нахлуващи не са платени, ра3бира се. Кой беше виновен на Ганьо 4е ги прати в Ка3ан, ако не го е искал и той това...

Да кажа само, 4е феновете на Херта нахлуха след края на ма4а. Може би и 3ащото НЮрнберг би в последната минута. Херта имаше супермного шансове 3а гол, но ги пропиля. Да добавя 4е бити нямаше... Биха в4ера с 5 на 1, ама в нашия слу4ай дали ще помогна не 3нам...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от red_fire на 22.03.10 18:53.



Тема Re: Какво да си мислим??????????? [re: red_fire]  
Автор white rabbit (непознат)
Публикувано22.03.10 20:15



3 мача извън София , и защо ???
защото сме се съгласили да играем без охрана ....а говедата като ги наказаха играха на стадиона на славия ...
с това бфс , което работи за един определен клуб нямаме никакви шансове за титла , освен да пречукаме перуката или насо педераса , никакъв друг шанс нямаме ...



Тема Re: Какво да си мислим???????????нови [re: white rabbit]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано22.03.10 20:53



мен ако ме питаш, а3 съм у3рял 3а серио3ни неща от няколко години

Когато бях у3рял 3а отбор във Вгрупа и Рестарт. Сега в момента не съм явно толкова от4аян, както преди няколко години.

Това не са хубави неща, но понякога се налагат или се слу4ват сами, т.е. някои ще и3превари друг, особено когато едикойси се само3абрави или наглее...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Какво да си мислим???????????нови [re: red_fire]  
Автор white rabbit (непознат)
Публикувано22.03.10 20:57



Мездра са ОТКАЗАЛИ на охрана от полицията , въпреки че им е било съобщено , че плащането може да стане по-нататък ..
защо са отказали ?
не обявиха какъв е резултатът от срещата ...
а за В-група какъв е смисълът , никакъв , с тия хора начело шанс нямаме ...



Тема Re: Какво да си мислим???????????нови [re: white rabbit]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано22.03.10 20:59



извадил съм шишането,чакам само сгоден случай да го гръмна тоя боклук...........



Тема Re: Какво да си мислим???????????нови [re: red_fire]  
Автор roughtrade ()
Публикувано22.03.10 21:59



Съществува и вариант "толкова си можем", неска ми го лансира едно говедо. Бих го приел, при условие, че никога не съм виждал тия играчи да си подадат 3 паса. Аз обаче съм.
Има и друга версия, че част от футболистите не щат да играят щото не им е платено. Знам със сигурност, че не са плащани заплати. За мен това е най-вероятната причина. Ясно е, че пари нема, а на тия от "Титан" дано им е просветнало, че не получат ли пари навреме, 70% от футболистите на ЦСКА стават мекотели. Любо не е цвете за мирисане, ама едно съм му признал - бой по каските на тия хромозомни недостатъци. Не може Платини да тича и да се мъчи нещо да прави, а Коста Янев да няма едно вярно подаване за цял мач.
Не ми се говори просто...



Тема Re: Какво да си мислим???????????нови [re: bobojusty]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано23.03.10 00:32



Леле какви наглеци сте тука.



Опорочавате мач за пореден път, БФС ви пожалва и не ви отнема точки и пак сте недоволни бе, е нема как да ви присъдят на вас служебна победа ако се сещаш.
Сега като ви аналиме в събота ше си поговориме пак за прословутия ни бас, за който говориш цел сезон. Аз напоследък пия предимно Cardhu, искам да го имаш в предвид.

СВОБОДА ЗА ТИГЪРА МАРТИ

Тема Re: Какво да си мислим???????????нови [re: red_fire]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано23.03.10 03:15



Значи толкова и ходите по мачове на кочина, щом не си разпознавате лумпениадата:) Поне има доблестни прасета в официалния чорбарски форум които откровено си казаха че познават поне 1/3 от тия дето са нахлули, отделно че у нортсайд ли беха, ебал съм ги, имаше писания на тамошните лумпенчета от сорта на "свих си яке и телефон, якето ми е малко и ще го продавам, ама телефона е готин..." и става дума за хора които си се познават там, не провокатори с по едно мнение...



Тема Re: Какво да си мислим??????????? [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано23.03.10 16:29



бате, сори че не ти отговорих оня дне, просто не ми се коментираше...както и сега между другото.
то бива бива лумпени ама чак пък толкова тъпи - преебахме шампионата и шансовете си. оттук натам не очаквам да това да подейства ободряващо на отбора.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Какво да си мислим???????????нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано23.03.10 20:58



Айде айде, ти не си виждал бг стадион от времето на Тодор Живков, ама и ти акъл даваш:-)

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.