Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 18.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ето кого гоним според Андоненови  
Автор alessandron ()
Публикувано15.02.10 13:04



Кирил Котев, Йордан Тодоров, Владимир Манчев, Орлин Орлинов, Димитър Илиев и Алваро Нобле

Повече от добър избор според мен, че дори е и малко. Да се надяваме на лято и още да махнат




Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано15.02.10 13:40



ако вместо Илиев беше Ходжата, щеше да е идеално




Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор roughtrade ()
Публикувано15.02.10 14:45



Най-после Котев и Тодоров!
Баси от кога чакам да ги разкарат тия!!!!!
Иначе сори за Владо Манчев, но ме съмнява дали въобще ще успее да се оправи, а няма кой да го чака повече.
Е, останаха дръвца като Руи Мигел, Светльо, Манчев, Муши, но пълно щастие нема.



Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано15.02.10 18:22



Аз съм доволен!
Опасявах се че може да бъдат изгонени примерно Коста Янев и Мороз. И е добре, ако останат наистина!

Котев не иска да удължава. Писах вече по това. Щом не иска - аут. Да ходи нанякъде, да не го прилапат говедата лятото. За Данчо аз се моля всеки трансферен прозорец, ама дано тоя стане:-). За Владо ми е тъжно, но той реално няма реален принос от повече от година. А е и на 33.... За Орлинов всеки коментар е излишен. За Нобле нямам какво да кажа. А за Илиев малко тъпо става - идва и си отива. Но честно казано, мен е не ме е впечатлил досега. Дори оня Антонов от говедата, който го гледах в мача им със Своге, ми блесна сякаш малко повече от Илиев. Може пък да го преотстъпим и да го чакаме да надобрее.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: roughtrade]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано15.02.10 18:24



Ей, верно бе... Как можах да забравя тая звезда.
Мигел остава, за да имаме явно кой да псуваме пролетта...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано15.02.10 18:37



Бе Мигел квото и да си говорим за него баш кога най му требваше - е сега преди ситото - баш тогава се натегна и си спечели място. ми той е бил най добрия нападател последните контроли, как да го изгониш? Най-много се прецака Илиев - хем сега Локо нема да го искат обратно (поне публиката, ама не само тя), хем не остана и при нас..от капитан и звезда на Локо сега става Пиетроборн номер две. горкия.

Иначе важното е сега Котев и Данчо да не земат да се разиграят където и да са, че ще ме хване яд:)

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Oлимпия]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано15.02.10 20:29



Кирчо Котев не е свършил футболист - момчето е с тежко CV от най-ранната си кариера и перманентното неплащане му се отрази по-тежко от на некои останали...
Като се поуспокои ше се разиграе - гаранция.

Руи е пародия на нападател и таланта му да те накара да си изгризеш дори ноктите на краката, ше блесне отново напролет с пълна сила.... и тва е гаранция :)

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано15.02.10 20:32



Владо Манчев както го гледаш, че си финтира първо вратаря, после топката и накрая себе си/това са изявите му общо взето след контузията/ , така и би вкарал десетина гола напролет за разлика и от Муши и от Мигел, които общо по мои очаквания ше вкарат два.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано15.02.10 20:42



За Котев ще съжаляваме,бас ловя.Това че го ебаваха му се отрази зле,но той има качества и ги е показвал,за разлика от Муши,Руи и т.н.
На Владо Манчев можеха да предложат нов договор,това че го гонят е престъпление,не съм виждал така да се отнасят с легендите си други западни отбори.
Отсега мога да позная кого най-много ще псуваме напролет - Иванушка Глупака,Руи Мигел и тоя Гранден.



Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: bobojusty]  
Автор roughtrade ()
Публикувано15.02.10 21:28



За да играе Котев требват неколко неща, съвкупно: сичко да му е платено до стотинка, тренера да му е симпатичен, да не го дразнат колегите и босовете да не го занимават със световната криза. Такива с качества и претенции - с лопата да ги ринеш. Айде нема нужда.
И бас ловим, че не Андоне го е турил в списъка. Същото се отнася за Данчо Т.

За Владо, да кофти е, но вчера и Лъчо Танев, който му е мениджър каза нещо в смисъл, че разбира шефовете на ЦСКА, щото Владо дълго време не играе, само взима заплата и не се знае кога пак ще е готов...

Та така.

Иначе кандидатите за скункса са дузина поне.

А Спас е гигант. Най-големия.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.