Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 16.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ето кого гоним според Андоне  
Автор alessandron ()
Публикувано15.02.10 13:04



Кирил Котев, Йордан Тодоров, Владимир Манчев, Орлин Орлинов, Димитър Илиев и Алваро Нобле

Повече от добър избор според мен, че дори е и малко. Да се надяваме на лято и още да махнат




Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано15.02.10 13:40



ако вместо Илиев беше Ходжата, щеше да е идеално




Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор roughtrade ()
Публикувано15.02.10 14:45



Най-после Котев и Тодоров!
Баси от кога чакам да ги разкарат тия!!!!!
Иначе сори за Владо Манчев, но ме съмнява дали въобще ще успее да се оправи, а няма кой да го чака повече.
Е, останаха дръвца като Руи Мигел, Светльо, Манчев, Муши, но пълно щастие нема.



Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано15.02.10 18:22



Аз съм доволен!
Опасявах се че може да бъдат изгонени примерно Коста Янев и Мороз. И е добре, ако останат наистина!

Котев не иска да удължава. Писах вече по това. Щом не иска - аут. Да ходи нанякъде, да не го прилапат говедата лятото. За Данчо аз се моля всеки трансферен прозорец, ама дано тоя стане:-). За Владо ми е тъжно, но той реално няма реален принос от повече от година. А е и на 33.... За Орлинов всеки коментар е излишен. За Нобле нямам какво да кажа. А за Илиев малко тъпо става - идва и си отива. Но честно казано, мен е не ме е впечатлил досега. Дори оня Антонов от говедата, който го гледах в мача им със Своге, ми блесна сякаш малко повече от Илиев. Може пък да го преотстъпим и да го чакаме да надобрее.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: roughtrade]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано15.02.10 18:24



Ей, верно бе... Как можах да забравя тая звезда.
Мигел остава, за да имаме явно кой да псуваме пролетта...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано15.02.10 18:37



Бе Мигел квото и да си говорим за него баш кога най му требваше - е сега преди ситото - баш тогава се натегна и си спечели място. ми той е бил най добрия нападател последните контроли, как да го изгониш? Най-много се прецака Илиев - хем сега Локо нема да го искат обратно (поне публиката, ама не само тя), хем не остана и при нас..от капитан и звезда на Локо сега става Пиетроборн номер две. горкия.

Иначе важното е сега Котев и Данчо да не земат да се разиграят където и да са, че ще ме хване яд:)

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Oлимпия]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано15.02.10 20:29



Кирчо Котев не е свършил футболист - момчето е с тежко CV от най-ранната си кариера и перманентното неплащане му се отрази по-тежко от на некои останали...
Като се поуспокои ше се разиграе - гаранция.

Руи е пародия на нападател и таланта му да те накара да си изгризеш дори ноктите на краката, ше блесне отново напролет с пълна сила.... и тва е гаранция :)

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано15.02.10 20:32



Владо Манчев както го гледаш, че си финтира първо вратаря, после топката и накрая себе си/това са изявите му общо взето след контузията/ , така и би вкарал десетина гола напролет за разлика и от Муши и от Мигел, които общо по мои очаквания ше вкарат два.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано15.02.10 20:42



За Котев ще съжаляваме,бас ловя.Това че го ебаваха му се отрази зле,но той има качества и ги е показвал,за разлика от Муши,Руи и т.н.
На Владо Манчев можеха да предложат нов договор,това че го гонят е престъпление,не съм виждал така да се отнасят с легендите си други западни отбори.
Отсега мога да позная кого най-много ще псуваме напролет - Иванушка Глупака,Руи Мигел и тоя Гранден.



Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: bobojusty]  
Автор roughtrade ()
Публикувано15.02.10 21:28



За да играе Котев требват неколко неща, съвкупно: сичко да му е платено до стотинка, тренера да му е симпатичен, да не го дразнат колегите и босовете да не го занимават със световната криза. Такива с качества и претенции - с лопата да ги ринеш. Айде нема нужда.
И бас ловим, че не Андоне го е турил в списъка. Същото се отнася за Данчо Т.

За Владо, да кофти е, но вчера и Лъчо Танев, който му е мениджър каза нещо в смисъл, че разбира шефовете на ЦСКА, щото Владо дълго време не играе, само взима заплата и не се знае кога пак ще е готов...

Та така.

Иначе кандидатите за скункса са дузина поне.

А Спас е гигант. Най-големия.





Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано15.02.10 22:56



Ех махна се ракията най-накрая. Бате Петку сигурно не е доволен. Котев е грешка, че се маха. Орлинов е правилно решение. Манчев можеше да изкара до лятото. Все пак е човек с опит. Митко Илиев и чужденеца са загадка. Да кажем, че решението е правилно. Чудно обаче този нещастник Руй Мигел какво прави, че да го траем до лятото. Накрая ще чакам да се контузи този мухльо, за да не ме дразни. Абе пълен ташак. Поредна дивотия е неговото оставане.




Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: tonzos_justice]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано16.02.10 13:34



Верно, че съм пропуснал да се изкажа за Данчо


Колкото и да се ебавам с материята, след време ше имаме отправна точка като говорим за дадена епоха в историята на отбора:
"Ерата на Данчо"

Както имаме различни като "Ерата На Жеков","Ерата на Стойчо и Ради "Ерата на Ицо, Любо и Емо", Ерата на Андонов" дори, примерно де
Като кажеш Ерата на еди кой си си спомняш дълъг период от време, който се характеризира с нещо специално и различно...
"Ерата на Данчо" - характеризирайте си я както искате!

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор btr Бopиcoв (Луд за връзване)
Публикувано16.02.10 13:50



Абе за нито един от тия няма да заплача...може би с изключение на Владо Манчев... и то по-скоро заради миналото му отколкото заради настоящето.
Виж,ако зависеше от мене към този списък бих добавил и ходжата Муши,и то не защото е чапкънин а защото нещо не го виждам като да е подходящ за ЦСКА,а още по-малко за голаджия - много е дървен и тромав,а и топката му пречи да тича



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Oлимпия]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.02.10 18:15



Ако Андоне ги гледа само последните ма4ове, то верно няма как да го и3гони Мигел. От моя гледна то4ка по-добре да си храним Ман4ев и да 4акаме да се оправи, отколкото да си тровим нервите с мигел.
3а Илиев не 3нам. 3а него си е кофти... 4ува се 4е е армеец. Дано да не рухне и да можем да го и3пол3ваме някога, а не да тръгне в някой ма4 да ни го връща. При нас така и така не всеки пробива.

Тодоров и Котев а3 не мога да ги оплаквам. 3а Тодоров съм се и3ка3вал десетки пъти, а 3а Котев какво да му се кося... Дано не иде при говедата. Ина4е като не иска да удължава, какво да се хабим емоционално по него.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.02.10 18:17



Според мен Котев също е прили4ен футболист (логи4но е да е по-добър от Иванов), но след като е толкова объркан и не иска да удължава, няма смисъл да го мъ4им.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.02.10 18:20



Ка3ах горе а3, 4е съм 100 пъти по-съгласен да имаме невъ3становения Ман4ев, отколкото това теле мигел. Ама като е решил Андоне да не бъде сантиментален... Той няма и как да е де, след като не е цесекар...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор roughtrade ()
Публикувано16.02.10 21:51



"Ерата на Данчо" е забележителна с най-различни нещица, повечето от които паметни, като например първата в историята пресконференция свикана от футболисти да плюят тренера си. По времето на тая епоха се създаде кръжеца Данчо, Веуизар, Бадема и Вальо, който кръжец смени неколко треньора, просто така, от сърце, щот съответните тренери не ги кефат. Пак по туй време постоянно се мрънкаше за пари, но формите на протест зависеха от собственика: смело и авангардно вадене на джобовете при Томов, насрано и тихо приплакване до приближени журналя при Черепа. Сътрудничеството по оста Съблекалня - журналя достигна небивали висоти пак презд тоя период, като постоянно се пускаха интриги срещу съотборници и тренери.
Ще си спестя другите простотии, само за десерт да спомена постоянния плач на лицето на епохата, че не му се играе десен бек, а требва да е халф. Докато играеше халф успя да преебе неколко важни мача.
Единствено ме притеснява, че всеки полусезон си зимаме си сбогом с него, а Данчо още си е тука.



Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: roughtrade]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано16.02.10 22:24



Данчо си изкара добри години на гърба на ЦСКА. Ще го запомня с много движения по терена, но с ниска ефективност. А дивотията с Тулуза и пропуска срещу говедата от един кур разстояние ще се помнят. Само той и Йовов са играчите в България, които могат от 1 метър пред вратата да изкарат топката в тъч. А постоянното мърморене с ръце на кръстта не правят респект. Това го може всеки.




Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано17.02.10 18:05



жалко за Владо... най-вероятно ще си прекрати кариерата... освен ако направи още сезон-два поне в Хебър...
заслужаваше много повече, според мен... дано се сетят поне някакъв бенефис да му направят





Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано18.02.10 11:21



да, Котев не е лош и ще си върне формата. Но последният му сезон беше безобразен а все некой требва да си ходи.
За Данчо не ме е яд - не е лош играч, ама нищо особено не е. Да не говорим колко интриги направи за тия години. Ще го запомня с многото тичане и оня пропуск с говедата. Еми не е много.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Oлимпия]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано18.02.10 11:45



Адаш, аз Данчо не го защитавам, а просто винаги съм искал да бъде разглеждан обективно.
Неговата трагедия е неговата абсолютна посредственост. А Данчо е посредствен, когато е във форма. Иначе откровено си е пумпал, който освен да се върти като педерас на чешма, друго не може.



Аз вервам у мениджмънта дето се вика...Оная приказка за тоя дето дава баницата и тоя дето я яде. Ако през всичките тия години в ЦСКА имаше НОРМАЛНО управление/или айде ПО-НОРМАЛНО/ никой немаше да му позволи да прави интриги и всичките простотии, за които го псуват.

Иначе ако сме обективни като споменаваме мачовете, които е осрал, нека да говорим и за мачовете, които е измъкнал.

И ако пак се върнем по-нагоре на мойта мисъл - Ако нещата стояха по малко по-различен начин нито Данчо щеше да е с такъв стаж в ЦСКА, нито щеше да я има "Ерата Данчо".
Иначе "Ерата на Данчо" нема да свърши с неговото напускане, на тва залагам пеесе лева...С ДДС шеесе

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано19.02.10 11:30



така е, прав си. а в конкретния случай, който и да си беше тръгнал все щеше да се намерят аргументи защо би требвало да остане..с некои малки изключения разбира се.
естествено, че ние сега си говорим за повърхностни неща, а всъщност става дума за управление, стратегия и воля, които в ЦСКА липсват на най-високите нива. това е проблема, останалото са страсти..:)

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Oлимпия]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано19.02.10 14:38



Като стана дума за страсти айде другия викенд да огласим Армията с КЗЛ, че ебати дългата пауза се получи и тая зима



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано20.02.10 10:56



of i na men mnogo mi se e dohodilo veche, ama pusto sum na pamporovo bash drugiq uikend..she bude kupon, a sega kakto i Kotio i Dancho otidoha v Doko - suvsem!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Дали двамата ще се напъват първия кръг срещу нас?нови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано20.02.10 11:20



Тодоров и Котев май отиват двамата в Доко. На мен не ми се иска да и3ли3ат срещу нас и3общо. Да видим титановците какво са се па3арили тоя път.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: alessandron]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано22.02.10 23:28



А Кирил Котев, Йордан Тодоров, Владимир Манчев, Орлин Орлинов, Димитър Илиев и Алваро Нобле какво мислят по въпроса?


Манчев вече отрязал, че остава.

Nec Aspera Terrent

Тема Re: Ето кого гоним според Андоненови [re: Charles]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.02.10 10:31



Ми не знам специално за Котев и Тодоров какво питаш, като бяха с фланелката на Локо Пд при представянето на отбора им? Нобле квото ще да си мисли, той па няма договор. Манчев да си седи, няма лошо, тамън да се полекува може дори да земе да порита някой мач. Орлинов е най-малката грижа, там нито някакви кой знае пари са давани, нито пък ще го държат - той е просто леке, което лесно и бързо ще бъде изритано. А Илиев специално също кой знае каква дума няма, не е играл изобщо за ЦСКА, малко кофти за него, но аз лично мисля, че е поредният прехвален играч - добър на село, невидим в града.

п.п. Ми вие ше си земете ли Рабех обратно, или вече нямате нищо в избата?






Тема Бъзикам се бе. Понеже башнови [re: alessandron]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано23.02.10 12:29



вчера съобщиха, че Манчев се е закотвил на армията и не ще да си оди.



Nec Aspera Terrent

Тема Re: Бъзикам се бе. Понеже башнови [re: Charles]  
Автор alessandron ()
Публикувано24.02.10 09:55



Той да е проблемът дет се вика - вижда му се обаче краят, като паднат всички стадиони в БГ и ще се отървем от тая уродливост, наречена бъгларски футбол.




Тема Na ti sega!нови [re: alessandron]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано25.02.10 00:07



iska iska da namali grupata i sega mu prodadoha nai-dobrite igrachi. Sega kvo pravim? lipsvat igrachi za tiq postove,.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Na ti sega!нови [re: Oлимпия]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.02.10 11:26



Иван Иванов ли е най-добрият ни играч? Я, баце, помисли пак - щото аз все си мисля, че двойка Митревски - Апостол Попов си е екстра. За Иван Стоянов действително можем да се кахърим, но от друга страна така пък се елиминира възможността да има карамоли кой да играе измежду него, Делев и Петре - щото един все щеше да е на скамейката. Барселона няма да ставаме, така че тия пари са си добре дошли да се закърпят още някои дупки, изкопани ни от Томов и да се мисли нататък.




Тема Re: Na ti sega!нови [re: alessandron]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано25.02.10 13:16



стоянов имах предвид преди всичко, а иванов също до голяма степен, защото изкара подготовката основен титуляр и по принцип само той играе за висока топка добре.

както и да е, просто не се прави така, а тия пари дето ще дойдат ще отидат за текущи разходи и ще изчезнат яко дим.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Това е идея!нови [re: alessandron]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано26.02.10 19:27



Що просто не се преквалифицираме директно към Висшата Лига-и без това гледаме по Диема повече мачове, отколкото по Ринг и Пробг. И левскарите ще си викаме за Челси, вие ще си викате за Пул и всички ще сме доволни, че нашите пак са били.

Nec Aspera Terrent


Тема Re: Това е идея!нови [re: Charles]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.02.10 20:20



Ааа, не, аз Пул ги ненавиждам






Тема Не се втелясвай де! Ще викаш занови [re: alessandron]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано27.02.10 15:39



Вила, тогава. Или за Арсенал. Важен е принципа-българското първанство ще енай-силното в цяла Европа.

Nec Aspera Terrent


Тема Re: Не се втелясвай де! Ще викаш занови [re: Charles]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.02.10 17:07



Предпочитам за Юнайтед, макар че и към Челси имам симпатии, ма айде заради цвета ще са дяволите :) Арсенал са ми наравно с Пул - в кошчето за боклук.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.