Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 01.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моментната ситуация  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано11.02.10 18:34



според sportal като налични футболисти и постове:

Вратари (петима за едно място място): Здравко Чавдаров, Иван Караджов, Божидар Стойчев, Ивайло Петров, Даниел Беконо

Последните двама не са с отбора в Турция, но се водят футболисти на ЦСКА.

Десен бек (двама за едно място): Йордан Минев, Павел Виданов

Централни защитници (петима за две места): Иван Иванов, Кирил Котев, Игор Митрески, Апостол Попов, Александър Бранеков

Ляв бек (двама за едно място): Костадин Стоянов, Румен Трифонов

Вътрешни халфове (седем за две места): Коста Янев, Тодор Янчев, Николай Манчев, Викторс Морозс, Светослав Петров, Борис Галчев, Маркиньос

Десен външен халф (трима за едно място): Флорентин Петре, Йордан Тодоров, Алваро Нобле (уругваецът е на проби)

Втори нападател (двама за едно място): Даниел Панку, Орлин Орлинов

Ляв външен халф (трима за едно място): Иван Стоянов, Спас Делев, Елиот Гранден

Централен нападател (петима за едно място): Мишел Платини, Дормушали Саидходжа, Руи Мигел, Димитър Илиев, Владимир Манчев

Кой ше познае пролетните титуляри?



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Моментната ситуациянови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано11.02.10 20:15



До края на тази, най-късно до началото на следващата седмица се надяваме да осъществим един голям за родните разбирания трансфер в посока навън. Има повече от сериозен интерес към играч на ЦСКА, преговорите са в напреднала фаза и всичко е въпрос на дни. Само ще кажа, че това ще бъде в интерес и на клуба и на самия футболист” – заяви Караиванов пред Дарик. "Ние почти официално обявихме, че сме готови да се разделим с всеки играч, стига да има конкретна и добра оферта за него. Всеки футболист си има категория и съответната цена. В днешните трудни условия това е разбираема политика".

Караиванов разкритикува и предишните ръководители в отбора, заради огромната бройка на футболисти и служители, назначени на работа в ЦСКА. >>>>>"Колко компетентни са били моите предшественици, директор и треньор, след като заварвам в ЦСКА щат от над 50 играчи? По време на Всяка подготовка се купуват играчи масово. Това много компетентно ли е? Ако е така, значи това е нивото и на ЦСКА, и на българския футбол. Групата ще бъде редуцирана в най-скоро време, не сме го направили сега, само за да запазим атмосферата по време на лагера. Тези играчи, които ще освободим, преотстъпим или разтрогнем с тях, могат да играят във водещите ни тимове, те са достатъчно добри и за ЦСКА, но просто са в повече. Всичко трябва да приключи безболезнено”, добави Караиванов. Той призна, че Йордан Тодоров със сигурност няма да остане в отбора.



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Моментната ситуациянови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано11.02.10 20:25



Това горното са думи на новото лице Караиванов:

То се мери по компетентност с Пенев? Представяш ли си?

И най-вероятно става въпрос за трансфер на Иван Стоянов, така си мисля. Нали същото комптенетно лице отсече: "Сега е моментът да бъде продаден Иван Стоянов" Което е логично. Стоянов е при нас от ЦЕЛИ 8 месеца и е нормално да бъде продаден. Така се гради отбор. Така се прави и там, където имат успехи. Така ще ги постигнем и ние.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Моментната ситуациянови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано11.02.10 20:38



Да останат според мен:


Здравко Чавдаров, Иван Караджов, Божидар Стойчев

Десен бек (двама за едно място): Йордан Минев, Павел Виданов

Централни защитници: Игор Митрески, Апостол Попов, Александър Бранеков

Ляв бек (двама за едно място): Костадин Стоянов, Румен Трифонов

Вътрешни халфове: Коста Янев, Тодор Янчев, Николай Манчев, Викторс Морозс, Борис Галчев,

Десен външен халф (трима за едно място): Флорентин Петре, Алваро Нобле (уругваецът е на проби)

Втори нападател: Даниел Панку

Ляв външен халф (трима за едно място): Иван Стоянов, Спас Делев, Елиот Гранден

????Централен нападател (петима за едно място): Мишел Платини, Дормушали Саидходжа, Димитър Илиев, Владимир Манчев ??????????


ОТ нападателите всички ми изглеждат ялови към момента и не знам кой ще ни е най-полезен.
Само знам, че искам да си върнем В. Илиев да е при нас и с въртолейшън да се наместят другите, които изглеждат вповече за определни постове.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Моментната ситуациянови [re: red_fire]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано11.02.10 21:02



И аз мисля, че за Иван Стоянов става дума. Същият компетентен гъз (синоним на "същото лице" в случая) е казал, че освен за клуба и играча, трансфера бил от значение и за българския футбол. Карпин тия дни се шегува, че и той имал племенници, но щом отделя въобще такова внимание на темата...бе нищо чудно и в Спартак (Москва) да се гласи преминаване?
Иначе и аз се зарадвах, че Руи Мигел вкарва гол след гол в контролите и горещо се надявах добрите хора от Махачкала да го придърпат.





Тема Ето го съставанови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано11.02.10 21:29



Здравко Чавдаров
Йордан Минев
Кирил Котев
Игор Митрески,
Румен Трифонов
Коста Янев
Тодор Янчев
Флорентин Петре
Даниел Панку
Иван Стоянов
Мишел Платини




Тема Re: Моментната ситуациянови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор roughtrade ()
Публикувано12.02.10 00:32



Аз па друг въпрос имам: Колко от гореизброените ще са част от отбора за началото на следващото първенство и колко нови ще купиме летото?

Тенденциите от последните години навеждат на бройка от около десетина нови през юни-юли, така виждам нещата.



Тема стресира ме бе батенови [re: tonzos_justice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано12.02.10 08:36



маани го котьо молим ти се





Тема Re: Моментната ситуациянови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано12.02.10 09:38



Един наистина читав футболист да имаме /другия за мен е Спас/ и да го разкараме само след 8 месеца е малоумие....



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Моментната ситуациянови [re: Koцeтo]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано12.02.10 09:39



Лошото, бате, е че според мене Руи има да ни радва още дълго.....



ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.