Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 29.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Еми без думи съм простонови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано25.02.10 11:10



Пълни аматьори:
имат група от 35 играча
търсят как да се освободят от 10 души
правят подготовка и налагат състав
гонят 7 души ненъжни и групата става ясна
и накрая продават от основната група двма основни играча, които в подготовката са ти били основни играчи, а единия ти е най-добрия играч за целия сезон.

е ква е тая логика? така ли се гони титла?
сега отзад в центъра се оказва че няма хора - ако се е смятало да се продава иванов да не беха гонили котев.
стоянов ни е най-опасния играч напред.

бе въобще пълна скръб. не че сега нямаме играчи, имаме. но не се прави така.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Еми без думи съм простонови [re: Oлимпия]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано25.02.10 13:05



Тъпо е за Стоянов....

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Re: Еми без думи съм простонови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.02.10 13:47



не се кахърете излишно за Иван Стоянов, според мен Лечков дава голям зор за продажбата му

иначе жалко за един истински цесекар ама той си обеща да дойде за награждаването и да вдигне купата



Тема Re: Еми без думи съм простонови [re: Oлимпия]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано25.02.10 14:27



пропускаш, че Титаните нямат пари, за да покрият всички разходи покрай отбора, така че тези пари биха ни осигурили поне безпроблемното приключване на сезона и биха спестили някои катаклизми в съблеканята. Няма смисъл от титлата, ако през лятото ще гледаме "Лупи 2".
Отделно имаме сериозен потенциал в офанзивен план - Панку, Платини, Трифонов, Петре, дано и Гранден. Ако треньорът си свърши работата, отсъствието на И.Стоянов може да не се забележи.




Тема Re: Еми без думи съм простонови [re: Richard_Long]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано25.02.10 18:06



Голям автогол....сега кой ще играе в центъра на отбраната?Вальо Илиев го изтървахме,Котев го изгонихме остава ни само Митрески..Коста Стоянов направи добър сезон на левия фланг сега ще трябва да го преквалифицираме.
Иван Стоянов пък въобще няма алтернатива - видяхме без него кви сме пеперуди





Тема Re: Еми без думи съм простонови [re: bobojusty]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.02.10 16:04



Добре бе, защо не броите Апостол Попов? Всички видяхме какво представля Ванко и сега пак кахъри - ми няма да стане нещо полезно от него за ЦСКА, какво тогава го искате в отбора? Аз съм убеден, че стига да е здрав, Попов ще върши полезна работа. Няма незаменими футболисти в България.




Тема Re: Еми без думи съм простонови [re: alessandron]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано26.02.10 18:25



за Попов съм съгласен, с малко повече опит и самочуствие ще имаме втори Тунчев.
Имаме прекрасен за родните стандарти нападател в лицето на Платини, който през есента (поради една или друга причина) не беше използван и на 50%, дано в схемата на Андоне да получи необходимата поддръжка




Тема Лека хронология на те4а от последните 20 месецанови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.03.10 20:01



лятото на 2008 с нов тренер и сума нови игра4и

на ОСМИЯ месец НОВ ТРЕНЕР

на ДВАНАЙСТИЯ месец ОКОЛО 10 НОВИ ИГРА4И

на ОСЕМНАЙСТИЯ месец НОВ ТРЕНЕР , ОКОЛО 10 игра4и аут, идват нови 5-6

Въпреки вси4ко оба4е искаме да имаме бър3а обиграност и успехи. Няма други като нас



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Лека хронология на те4а от последните 20 месецанови [re: red_fire]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано01.03.10 22:55



забрави да споменеш, че през година сме с нови собственици






Тема Hова селекция, 3/4 от отбора ce разкарвaнови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано07.04.10 18:45



След настъпилите катаклизми в последно време в ЦСКА, Sport1.bg разбра, че при червените се гласи нова селекция. Повече от половината футболисти, които са в момента на "Армията", ще бъдат разкарани и на тяхно място ще дойдат нови.

Димитър Пенев, който бе назначен за настойник на настоящия старши-треньор Адалберт Зафиров, ще се заеме със селектирането на играчите, като ще се наблегне на това, което има в родния ни шампионат.

Със сигурност се махат всички чужденици от отбора на ЦСКА, както и някои от спорните български попълнения. Усилено се търсят отбори на Борис Галчев, Спас Делев, Николай Манчев, Маркиньос, Викторс Морозс и Машел Платини.

Не е ясно още дали капитанът на 31-кратните шампиони Тодор Янчев ще продължи да се състезава за клуба или ще бъде предпочетен за помощник треньор на новия наставник на отбора, който ще бъде ясен до месец. На Янчев ще се разчита да бъде връзката между ръководството и играчите.

По всяка вероятност Светослав Петров, който рядко намира място сред титулярите, ще бъде освободен от отбора, а същата събда може да сполети и Коста Янев.

Играчите, които остават в ЦСКА със сигурност са: Здравко Чавдаров, Костадин Стоянов, Павел Виданов, Йордан Минев, Апостол Попов, Румен Трифонов и Дормушали Саидходжа, като на тях ще се разчита да са гръбнакът за новото първенство.

В тима ще се завърне и нападателят Димитър Илиев, който в момента е преотстъпен на Миньор.

Армейците ще бъдат подсилени от нова вълна пловдивски кадри за следващото първенство. Най-близо до "Армията" са скандалният Дани Кики и Кирил Акалски от Локомотив Пд, Николай Чипев е също до завръщане при червените. Отново на дневен ред е привличането на Иво Иванов от Берое, а трансферна цел си остава голмайсторът на столичния Локомотив - Мартин Камбуров.

От Пирин в полезрението на ЦСКА попадат вратаря Благой Макенджиев, младата надежда Даниел Младенов, както и подвизаващия се от доста време македонец Драги Коцев.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.