Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 28.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови  
Автор Jellikit ()
Публикувано04.12.09 00:29



Иван Иванов.Абсолютно симулативна игра!Дузпа,и грозно отношение към топката броени минути след това.Гледайте повторенията,скача за топката и заляга мъченически.Ако не беше тоя боклук,щяхме да...Има много ако.Ако Любо е истински пич,ще го разкара тутакси,завинаги този път!
Само ЦСКА,и пичка му лелина.Заслужавахме поне X.Това е моето мнение,и Любо да не бъде пипан.



Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: Jellikit]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано04.12.09 00:46



Интересна зима идва

. Дано да е станала договорката с румънеца, щото се вижда че ни трябва някой да подава.
А Иванчо е ясен, той пътува за някъде. Данчо и той.

По важният въпрос е да се разберат Любо и Титаните. Пък надявам се вече и да са се разбрали.
Иначе се видя, самото присъствие на Любо дава самочувствие.



Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Jellikit ()
Публикувано04.12.09 01:16



Пътуват,ако има кой да ги купи.А аз се съмнявам,че ще има кой да го направи.Един път продавал ли си мачове....
Относно Любо,той дава РЕСПЕКТ,но не и самочувствие!



Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: Jellikit]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано04.12.09 01:24



Абе... направи ми впечатление желанието второто полувреме... И държането му към футболистите. Кеф ми стана, като му дадоха жестовете, дет обяснява как трябва да се варва гол с глава ;-) Сякаш викаше "Гледай топката, а не я чакай да ти се удари в главата!" и то без да се правят излишни нерви.

Всъщност... сякаш си личеше, че на полувремето са си говорили нещо от рода "Момчета мача свърши, вкараха ни гол, ами дайте да поритаме за кеф"

Мисля си, че в момента точно такова държане трябва, щото последния месец е отровен от вътрешни глупости.



Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли! [re: Jellikit]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано04.12.09 07:29



по-добре да не беше го псукал Иванчо,ебати мърдата



Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: bobojusty]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано04.12.09 07:38



на тоя пак му се ходи в Горубляне май





Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: ramlid]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано04.12.09 10:48



абе взехме да приличаме на говедата - "Играли сме добро,али...."
Изядох се снощи,че поне един не им вкарахме,па дори да загубим

Редактирано от bobojusty на 04.12.09 10:50.



Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: Jellikit]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано04.12.09 12:08



Иван много слаб, верно. как му падна формата на тва момче не е истина.
не искам да вярвам, че е играл симулативно, той така си плюе на кариерата..няма логика заради един тренер да си саботираш бъдещето. отдавам го на многото скандали с него последно време и може би на лабилната му психика, че се поддава на напрежението.

Иначе второто ми харесаха наште, раздаваха се и граха колкото могат, тва са ни възможностите обаче. Евала на Тошко, за пореден път като лъв - дървен, ама лъв. И другите се стараха, Данчо Минев, Попов и той, Павката, Коце Стоянов, Делев..бе далече сме от истината, ама айде, поне некакви емоции ни доставят.

сега е много важно да бием черноморец, това е решаващ мач според мен.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: Jellikit]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано04.12.09 18:25



На Иванов това са му подарени ма4ове. Дано не го пускат ве4е и 3имата да се в3еме радикално решение. Не може да не спира топката, да му е грешно 3аставането, да бърка в къси и средни пасове и да иска да компенсира с голове с глава... Които и бе3 това ги няма напоследък.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: ЦСКА-Фулъм-Конспиративни мисли!нови [re: Oлимпия]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано04.12.09 18:29



На мен само Иванов и Мигел не ми харесаха, другите вси4ки се стараха.

От година и половина го гледаме Иванов и все ни е в устите. Трябва да е решил ве4е, дали иска да става футболист или танцьор по маси. Докога да го 4акаме. Централния 3ащитник е твърде важен пост все пак.


4ерноморец дано ги бием.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.