Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 13.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Супер Любо пред излитаненови  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано06.11.09 18:08



Май май Супер Любо е на път да излети сам през портала на Армията.

Предполагам доста народ ще е доволен... за мен лично победиха лигльовците и мутрите в БГ футбола.. за пореден път.

Чакаме си Стойчо, Йешич или който там си харесат.... светлината в тунела угасна обаче..



Тема Re: Супер Любо пред излитаненови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome ()
Публикувано06.11.09 18:09



Пенев ще докаже отново, че е пич, ако напусне и не се остави на Титан АС да му извият ръцете. На негово място, с реномето, което има, бих потърсил кариера в Испания или другаде в чужбина. Със сигурност ще има по-големи шансове за успех.

The enemy came. He was beaten. I am tired. Goodnight.


Тема най-малкотонови [re: Vendome]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано06.11.09 18:19



там хората знаят що е то режим и не ги болят пръстите от щракане... докато нашите лигльовци правят един мач и се мислят за Меси или Зидан, а после се сърдят защо ги освиркват тук или там...
А Пенев, макар и да не може да се каже че е кой знае какъв треньор, има потенциал и авторитет да стане такъв. А и за разлика от много много мишки в червено и синьо, не се притесняваше да каже че сме слаби, а не да търси причините в терена, тревата, фазата на луната или нивата на Насдак или Софикс....



Тема Жалка работанови [re: AnfieldBG]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано06.11.09 18:28



Показахме , че футболисти може да разкаравт треньор пак ...
Въпреки , че са мъртво пияни и губат по 3:0 от миньор ..

След напускането на Л'бо мен ми е през кура вече.Един читав треньор да си намерим и кво направихме

КОСМОС


Тема Re: Супер Любо пред излитаненови [re: Vendome]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано06.11.09 18:32



Новината на спортно шоу “Гонг“ се потвърди след час и десет минути. Както първи съобщихме, вече бившия наставник ЦСКА Любослав Пенев неслучайно използва БТА, а не клубния сайт на “червените“ за да я обяви.
Старши треньорът на ЦСКА Любослав Пенев подаде оставка, съобщи самият той за БТА.
Наставникът на “армейците“ изтъкна като причина за напускането си несъгласие с управленски решения в клуба от началото на тази седмица.
Слуховете, че старши треньорът е подал оставка, се оказаха верни и се очаква след минути агенцията да публикува официалното становище на Пенев.



Тема официалните доводи:нови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано06.11.09 20:08



макар и да не приемам че точно това бе начина, думите на Любо са повече от ясни:

Уведомявам ви официално, че днес, 6 ноември 2009 година, подавам оставка като треньор на ЦСКА. Решението ми е продиктувано от последните събития в клуба и несъгласието ми с последвалите ваши управленски решения от началото на седмицата.

Категорично не приемам пряката ви намеса в моята работа по спортно-техническите въпроси, за която имах делегирани пълни права. Конкретно - с връщането в отбора без мое знание на футболистите, които аз бях временно отстранил от първия състав.

Вашето решение противоречи на договорните ни отношения, според които именно вие ми бяхте гарантирали правото на последна дума по всички спортно-технически въпроси в клуба.

Нарушаването на въпросните управленски принципи нанася вреда на моята репутация и този факт не ми е безразличен. Те определено дадоха храна на някои майстори на късия преразказ, които интерпретират разминаванията в клуба като проява на безпринципност от моя страна. Това абсолютно не отговаря на истината и затова в случая виждам моята оставка като единствения достоен изход.

Решението взех още след като в самолета за Базел научих за конфузното разминаване между моите думи и тези на г-н Димитър Борисов, опростил наказаните от мен футболисти. Но заради мача от Лига Европа не афиширах още тогава оставката си само и единствено да предпазя футболистите от допълнително напрежение преди двубоя.

Не искам да споря, да влизам в конфликти, да търся вина. Освен всичко в ситуация като тази не е важно кой е прав, а кое е правилното. Аз не искам да излизам през задния ход на ЦСКА и в името на клуба подавам оставка. Градил съм дълго време име в световния футбол и на никаква цена няма да го принеса в жертва на нечии интереси. Винаги в живота си съм спазвал принципа, че честността създава доверие. Това, в което вярвам, е това, което се случва. А не каквото се говори! Но когато се стигне до момент да не можеш да различаваш съмишлениците си от недоброжелателите, значи е дошло време да си тръгнеш.

Подавам оставка и няма да търся абсолютно никаква финансова неустойка по договора ми с ЦСКА. Съжалението по принцип не е присъщо на професионалистите, но и не само заради това не се срамувам от нито един мой ден в ЦСКА. Пожелавам от цялото си сърце бъдещи успехи на клуба. Защото независимо кой го ръководи най-славният български клуб винаги е бил на подиума на победителите!


амиии... не се сещам за подобен акт на който и да е е тренер... поне не и на прима виста...



Тема Re: Супер Любо пред излитаненови [re: AnfieldBG]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано06.11.09 20:19



Евала на Любо .. и жалко за ЦСКА .. друго не мога да кажа

-------------
КЗЛ


Тема Re: Жалка работанови [re: Kocмoc]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано06.11.09 20:32



Напълно си прав.





Тема Re: Супер Любо пред излитане [re: AnfieldBG]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано06.11.09 21:14



всичко се обърка за няколко мача само ,
оставката още не е приета , но и това ще стане , не знам кой ще води в мача със Славия , всяко връщане назад ще бъде грешка ...
Любо е особняк , няма благия характер на чичо си , направи много грешки , не може да губи , вкара ни в Лигата ( едва ли някой го е вярвал след жребия ) , беше много точен с клуба , и много ми се искаше той да успее като другия Пенев , но не се получи ,

не знам кой ще дойде , всеки бивш треньор ще е грешка , трябва ни ново име , спешно , чужденец ...

все пак Любо трябва да бъде подкрепен на мача със Славия , каквото и да се случи ...



Тема Re: Супер Любо пред излитане,щото [re: white_rabbit]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано06.11.09 21:17



не му издържаха нервите на Лубо,нито на Титан...
За мен жребият е хвърлен със смяната на треньора,така че залагам на Никола Спасов,Грозданов или дори Илиан Илиев (все е по-добре от бившите треньори на ЦСКА)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.