Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Иди ми, дойди ми...нови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано04.11.09 13:15



Сами си цапаме имиджа.
Само дано не се окаже 4е вси4ки тия циркове са си само димни 3авеси, а на4алниците да не им дават пари или да ги карат да не играят поедини4но и да ра3биват колектива. 3а д се слу4ват други неща. Схеми всякакви.
Интересно е как ли ще се отра3и на играта ни новината 3а боя, ако го е имало?

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Иди ми, дойди ми...нови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (подписан факс )
Публикувано04.11.09 14:38



как - ще размажем Базел



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Иди ми, дойди ми...нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано04.11.09 20:05



Кур за гейовете на Армията



Тема Re: Иди ми, дойди ми...нови [re: red_fire]  
Автор roughtrade ()
Публикувано05.11.09 00:06



Е то една от причините за говната от тия дни е точно в началниците. Нема кой да ги пита, ама те нема и да си кажат какви и колко пари имат да дават на тъй наречените футболисти? Щото добре известно е кво става като не се плаща редовно: извадени джобове, бойкот и смяна на треньори, симулативни игри, внезапен срив в първенството. Имаме големи традиции последните години в тая насока и разнообразни сценарии, както и изпълнители. Велизар се махна, ама некои други още са си тука.



Тема Re: Иди ми, дойди ми... [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано05.11.09 00:15



Ако съм селекционер на ЦСКА ще карам всеки с мерак за ЦСКА на проби да изпее 10 песни в центъра на стадион Българска Армия. След това ще му дам 2 водки. Ако се напие остава, ако не се напие си тръгва. Продължаваме с вечерната проверка в Бар. Ако почне да се прави на курвар си тръгва, а ако налита на мъже просто 2 шамара и до там. Ако стане да играе чалга 5 тояги на гол задник. И без да му се казва трябва през 10 минути да казва Кур за Левски с повод и без повод. И така, една вечер сън и на сутринта се решава за договор.

Треньорът задължително трябва да има 2-3 стажа при гениите в тази игра. Да бъде добър психолог, който да не говори много.




Всичките говеда в Казана

Тема Да внимаваме да не се слу4и нещо истори4еско лошонови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано05.11.09 13:31



в тоя хаос, се надявам а3.
Пък дано имаме и късмет



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.