Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 26.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нищо фатално не е станалонови  
Автор Henman (nobody)
Публикувано02.10.09 00:18



Срещу гранд като Рома на митичния Олимпико нещо повече от достойна загуба беше чисто и просто в сферата на фантастика. Въпреки добрите резултати, този отбор е сравнително нов, неопитен и все още няма перфектния синхрон в нито една от линиите. За 2-3 месеца време не можем да очакваме, че бивши играчи на Сливен и Пирин няма да са притеснени и сковани, излизайки на Олимпико. А в добавка - Любо този път сгреши с тактиката и излезе прекалено дефанзивно. Разбира се, при гостуване на Рома е нормално да излезеш по-прибрано, НО задължително трябваше да има няколко остри и бързи играчи отпред, за да се възползват от евентуални празни пространства, а не само Иван Стоянов, който цял мач се бореше с 5 човека наведнъж. Нищо фатално не е станало, отборът се развива отлично (Владо ми се видя надъхан днес, което предвещава лоши моменти за противниковите вратари :), ще бием Базел, а сега трябва да напълним стадиона срещу Сливен през уикенда. САМО ЦСКА!



Тема Re: Нищо фатално не е станалонови [re: Henman]  
Автор лaxyдзи_мy_ro_лaпaй (путколюбив)
Публикувано02.10.09 00:37



1. Няма нищо фатално.
2. За тази година и групите на ЛЕ са достатъчно. Но и титла
3. Не бяха сковани, само два пъти бяха разковани :) Но при старание и това се оправя. Нищо, че идват от Сливен и Пирин - съвсем си стават, ама има още хляб да изядат
4. Любо - и той се учи :)
5. Отивам да спя спокоен. Срам не ни достигна въпреки, че се надявах на победа. Но това си е мой проблем :)

... щастлив ... mi ze rupe


Тема Понеже гледам в другата теманови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.10.09 11:59



разни глупости как трябвало да се излезе срещу Рома, ще си кажа моето мнение тук. Действително Любо можеше да почне примерно с Платини и Стоянов да речем за сметка на Тодор Янчев, който все пак беше и контузен, но аз поне не мисля, че това беше толкова решаващо в случая. Рома просто беше по-силния отбор - говорим като класа, която няма как да се навакса с ентусиазъм каквото и да говорят някои хора. При Рома така обичаните триъгълници, правоъгълници, многоъгълници и сие с едно докосване се получават с лекота, докато при нас точно болшинството халфове, чиято задача е да разпределят топката (щото отдавна дефанзивните халфове не рушат и ритат плеймейкъра на противника ЕДИНСТВЕНО) не могат да играят бързо - имам предвид бърза мисъл, без задържане на топката, с виждане и търсене на свободно пространство, с комбинация, която да не позволява на римските играчи да влизат по двама минимум на човека с топка. Който е гледал снощи, е видял - редовно играчи на Рома пресираха по двама човека с топка от нашите и това се получаваше ТОЧНО ЗАЩОТО НЕ МОЖЕМ ДА РАЗИГРАВАМЕ БЪРЗО В ЕДНО 85% ОТ СЛУЧАИТЕ - не сме научени, не сме свикнали, не мислим по този начин. Няма и как, след като в "А" група това не е необходимо и съответно не може да се практикува - а отдавна е ясно, че повторението води до автоматизъм при човека, такива подавания в триъгълник и двойни пасове трябва да се правят по инстинкт, защото това е начина да се играе футбол, а не да седиш, да държиш топката и да мислиш на кого да подадеш. Отделно рядко наш играч С ТОПКА В КРАКА НАДИГРАВАШЕ ПЕРСОНАЛНИЯ СИ ПАЗАЧ - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ В ЕКТ ЗА УСПЕХ !!! Единствено Маркиньос опитваше и успяваше понякога да излъже човек, но и той с променлив успех. Да не говорим за глупостите в защита - и двата гола са сериозни грешки на отбраната, особено втория, който е недопустим - копване на топката през ПЕТИМА ДУШИ, които седят и блеят. Но защитата си е стара българска болка, дано доживея да видя наш отбор да знае какво се прави в защита в ЕКТ.

Та така - да припомня още веднъж на всички какво беше ЦСКА само допреди три месеца, какво беше Любо Пенев след мача с Динамо Москва и как 8 милиона българи разбират от политика и футбол, но страната ни е с най-ниските заплати в ЕС.




Тема Re: Нищо фатално не е станалонови [re: Henman]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано02.10.09 12:07



да, нормален мач. не ми хареса само, че немахме тоя хъс както с Динамо, не тичахме толкова и не бяхме толкова агресивни. Някак прегоряха ми се струва.
Иначе тактиката на Любо я разбирам и можеше да донесе успех - да почнем по затворено и да ги чакаме на контри второто. Не забравяйте, че ако бехме устискали така първото, второто Рома щеха да се изнервят, щото им трябва задължително победа и щяха да започнат да атакува, да грешат и т.н. и тогава Любо вкарва Делев и Платини и ги убиваме. НО не стана - вкараха ни гола и се успокоиха и требваше ние да гоним.

Така че не мисля че Любо сгреши, по-скоро сме неопитни и допуснахме пропукване доста ранко..Освен това основен пост като тоя на Тошо Янчев беше дупка - слаб мач на Тошко и то доста..

Нищо, работа ще има, има потенциал, имаме и играчи. Требва сега пълна подкрепа и никво униние!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема АБСОЛЮТНОнови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано02.10.09 13:25



Няма какво да добавя. На мрънкащите ще има отговор в другата тема.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Рома, брудернови [re: Oлимпия]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано02.10.09 13:28



просто имат прекалено силни игра4и 3а момента. Ние можем да ги надиграем само ако 3а 98 минути примерно надско4им себе си. Ама явно не можем да се надска4аме всеки път.

Правихме много индивидуални грешки, а тука всякакава тактика е бе3помощна.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Да бе, да. `Талянците играханови [re: Henman]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано02.10.09 16:48



ходом. Затичваха се само като вкарваха гол. И срещу Базел ще е същото. Тая година ни очакват поредица от "достойни" загуби. И нашите, и вашите.

Nec Aspera Terrent


Тема Какво да е станало бе?нови [re: Henman]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано02.10.09 17:03



Та ние за 2-3 месеца направихме такива неща които смятах за невъзможни в близките 2-3 години!

Смело напред,мача снощи бе слаб от наша страна но ВЪПРЕКИ това имахме 2-3 добри положения което ме кара да бъда горд с този МЛАД ЦСКА който излиза с момчета като Караджов,Иванов,К.Стоянов,И.Стоянов,Янев,Делев,Платини,и т.н. за които това е първия такъв мач в живота им и насред Рим си играем играта.Просто това са ни възможностите сега.Няма страшно,невероятен отбор ще се сформи АКО няма трансфери в чужбина през зимата ...

Ако запазим отбора още 2-3 сезона ще мачкаме наред ... повече от очевидно е.



Тема Re: Да бе, да. `Талянците играханови [re: Charles]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.10.09 17:47



Е айде поне да мине домакинството с Базел - нещо много страшни и те изведнъж станаха :) Не казвам, че не могат да ни бият, но пък все си мисля, че можем да им се опънем здраво.




Тема Re: Какво да е станало бе?нови [re: БATE]  
Автор firemannn1 (непознат)
Публикувано02.10.09 18:16



и според любо можеше да избере малко по офанзивна тактика първото полувреме,видяхте че 2рото бяхме доста по добре,поне имаше хъс,но истината е че наистина засега толкова можем,но това е млад отбор не трявба да бързаме,беше нормално да се случи а отбор се гради бавно,важното според мен е че сме на прав път!все пак имайте предвид че тия момчета сега добиват самочувствие,догодина вече няма са неопитни,а рома си е рома,който кво ще да казва имат половин отбор бивши и настояши национали и още 2,3 младежки национали,според мен обаче любо бърка че дава малко шанс на принца на пловдив,тимонов ще е по добър от данчо ,тоя бяга и накрая се обръща пак обратно къв е смисъла,а принца има ;поглед поне в пловдив съм го гледал,и знам това, лошо е че любо го закотви последно време а и маркиньош бе слаб вчера!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.