Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 17.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано20.09.09 22:18



Бихме само с два гола ра3лика, трябва да се каже.
Днес играхме много добре и със само4увствие. Това ми хареса. Стабилността в 3ащита продължи и днес. Липсваха и грешките, което е важно.

Никой от нашите не ме и3дра3ни с отделни и3яви или с поведение пре3 целия ма4. Дори и 28 не се "и3яви" в по3натата си ми3ерна и силно подо3рителна светлина.

Класата на Иван Стоянов няма какво да я коментираме. Той си се ра3ви до това ниво с постоянство. Дано да продължи така.
Трябва да се похвали оба4е това мом4е Костадин Стоянов, което се старае 3верски от много време насам. А3 не го 3наех 4е съществува миналата година, трябва да при3ная. Е, ако играе по-добре от 4ервения Юноша Павката Виданов (който ме кефи много като хъс!), да не се ли пуска Стоянов? Щото 4етох тука коментари лятото, как някой не го кефил факта, 4е пак се в3имали други игра4и, а не да се пускат нашите младоци. А пък някой не го кефел факта, 4е в3имаме игра4и от Ботев, Сливен или Пирин. Като 4е ли ЦСКА от 50те години или ЦСКА от 70те или на4алото на 80те са па3арували само на 4ервено 3наме...

Както и да е... Важното е, 4е ЕЛ ДЕБИЛ БЕ КАТЕГОРИ4НО СМА3АН ОТ ЦСКА!



А3 си имам собствено обяснение на факта, 3ащо се стигна до подобно ра3витие на нещата, но то 3асега няма 3на4ение

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови [re: red_fire]  
Автор LuboPenevМодератор (Sir)
Публикувано20.09.09 22:23



Много ме е яд, че не правим победа със заслужена разлика при такова надмощие. 5-6 гола е реален резултат. Напролет.



Тема Re: ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови [re: red_fire]  
Автор olegy (непознат)
Публикувано20.09.09 22:24



САМО ЦСКА!!!
С баща ми и зет ми останахме без глас.

Редактирано от olegy на 20.09.09 22:35.



Тема Re: ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови [re: red_fire]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано20.09.09 22:27



Голямо браво !! 2:0 е най-малкото, с което добитъкът можеше да си тръгне. Издразниха ме само 1-2 ситуации, в които оставяхме топката да излезе, вместо да играем. Трябваше да ги размажем.




Тема ... баси.... [re: red_fire]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано20.09.09 22:56



... останах без глас и дрезгаво ще извикам.
САМО ЦСКА......

ЦСКА

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови [re: red_fire]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано20.09.09 23:26



бихме , можеше и с повече , толкова слаби няма да ги видим скоро , но у нас я няма тази невероятна злоба , която те изпитват към нас и ги движи
САМО ЦСКА !!!



Тема Re: ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови [re: white_rabbit]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано21.09.09 09:36



Напипаха го здраво, можеше да отиде на 3-4 на нула, но победата си е победа и то с такава игра!!! МОЩНО ЦСКА!!!




Тема Re: ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови [re: red_fire]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано21.09.09 11:28



Честито на всички фенове и от мен!!!

И аз споделям мнението, че трябваше да ги размажем като мухи на стъклото... Ма на, късмет, греди, Петков....



Все пак, и така е идеално - направо откачиха



Тема Re: ЦСКА и3плЮщя ел дебил с 2:0. Само ЦСКА!нови [re: red_fire]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано21.09.09 19:04



да добавя, че Генов спаси мършите с онзи измислен фал на Делев с/у Топузаков




Тема Re: ... баси....нови [re: Apxaнreл]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано22.09.09 19:06



Жалко че не ги размазахме поне с 4-5.Ма то и друг път сме излизали като фаворити и...Кръствчев

,така че доволно щом е победа и не е с дузпа




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.