Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 24.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абе вие кво искате бенови  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано17.09.09 23:44



Ей, горе главите бе момчета и момичета ! Изведнъж станахме крайни оптимисти и се вайкаме за изпуснатата победа. Кво като не сме били? Ако биехме се класирахме ли? Гледайте друго. Гледайте играта. Битката сега започва! ЦСКА показва развитие в посока НАГОРЕ! До преди 2 месеца се чудехме кво ще правим след наследството на Сашо Апашо, а днес едва ли не искаме задължително класиране. Това което прави ЦСКА до момента е истинско геройство. Тези момчета заслужават пълна подкрепа и пълен стадион до края! Няма как да няма грешки, след като момчетата са млади. Но нека да грешат. Сега им е времето. С тези мачове в ЛЕ ще научат много и именно тези мачове в ЛЕ са цяло богатство за тях! Победите ще дойдат сами, малко търпение дами и господа!

Поклон пред всички от вратаря до последната резерва! Благодарение на тях днес видях море от червени фенове. Благодарение на тях днес видях най-посетения мач на ЦСКА в Европа от доста години!

Караджов, горе главата! Ти си нашият вратар!

Продължавайте момчета да ни радвате! Винаги сме зад вас, защото сте МЪЖЕ! Днес видях МЪЖЕ! Това ме радва и затова на следващият мач съм отново в сектор Г!

ОБИЧАМЕ ВИ!



Тема Re: Абе вие кво искате бенови [re: tonzos_justice]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.09.09 00:19



Опаааа, има прогрес. 4естито



Моето мнение не се ра3ли4ава съществено. Някои фенове, полетели в облаците на о4акванията, трябва да се при3емят навреме. От ро3ови балони няма пол3а.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Абе вие кво искате бенови [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано18.09.09 00:44



Мерси



Критиците да сравнят играта с Дери Сити и тази днес с Фулъм. Или Дери Сити са по-класен отбор?

Момчетата прогресират! ЛЕ ще им донесе самочувствие за шампионска титла и нищо чудно, ако отбора се запази да влезем другата есен там, където
отдавна ни е мястото

За мен ЛЕ не е самоцел, а стълба за следващите години. Стига Титан да
мислят като нас



Тема Re: Абе вие кво искате бенови [re: tonzos_justice]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано18.09.09 01:07



Аз съм доволен бате

. Сега даже ми е любопитно Чичовото какъв стартов състав ще пусне срещу дюнерите



Тема Re: Абе вие кво искате бенови [re: tonzos_justice]  
Автор Ba-Te-eR Бopиcoв (Луд за връзване)
Публикувано18.09.09 10:01



Е,аз специално много исках снощи да бяхме били Фулъм...но и това което направиха момчетата не е малко



Искам и още:
Никой да не си позволява да говори за грешка на Ванката Караджов,защото в ЦСКА от години не е имало по-добър, собствено производство вратар,това наистина е нашия вратар...а грешки не прави само Господ

КЗЛ

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Абе вие кво искате бе [re: tonzos_justice]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано18.09.09 11:29



Не сме свръх отпимисти бе, човек - напротив - реално можехме да вземем 3 точки от този мач - имахме и възможността, и уменията, а и Фулъм ни помогна със това, че не дойде с някои от титулярите си. Що да е нереално да очакваме 3 точки от този мач? Или е по-реално да очакваш 3 от Рома? Може да има 3, ма гола, не точки.... Дано греша, разбира се!!!!

Все пак, браво - щом сме в групите, значи браво на момчетата! Но могат повече. Никой не може да ме убеди в обратното. Не вярвам, че това са ни възможностите - дано израстем с всеки мач, защото тоя отбор може много и трябва да го покаже!!!





Тема Re: Абе вие кво искате бенови [re: tonzos_justice]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.09.09 13:05



Като за първи мач и аз съм доволен. Грешката за гола на ингилизите не е само на Караджов - колективна е, Резо в коментара в "Мания" го е казал - НА ПЪРВО МЯСТО е Данчо Минев, който реши да се прави на контузен, вместо да стане и да си гони човека и съответно оголи дясната зона. След това и халфовете сбъркаха като не направиха веднага фаул. Караджов също сбърка, защото Иванов беше достатъчно близо и гонеше чернилката, нямаше да му позволи да излезе сам, но млад е Ванката, такива работи се случват - важното е да гледа напред, качества има. Алабао е права, че победата ни прилягаше, но всичко вече е свърши и трябва да се гледа напред с оптимизъм - немалко хубави неща имаше в този мач.


Дори и Федерер не е по-велик от законите и логиката


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.