Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 17.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.09.09 22:02



Ра3бира се с оглед на ма4а трябва да съжаляваме 3а пропуснатата победа.

По4нахме и играхме СТАБИЛНО (както и трябваше) първото полувреме, а второто по4нахме ПО-НАСТОЯТЕЛНО (както и трябваше). Общо в3ето си държахме ма4а, но една грешка ни лиши може би от победа. 3ащото ако не беше вля3ла тая топка, можеше и друга докрая да вле3е.

Имаме млади футболисти, на които им липсва опит, и както се вижда едно е да имаш няколко ма4а в Агрупа, друго е да имаш няколко ма4а в Премиършип... Така 4е е нормално на това ниво да има такива 3алитания от нашите младоци. Който е вярвал 4е ще се ра3минем с грешки от тяхна страна, май е малко наивен... Въпроса е как да се предпа3им от такива и3дънки 3анапред. 3ащото специално та3и беше от предотвратимите.
Тошко днес не беше много в 4ас, но все пак имаме време да се поправим в евролигата. Добре е 4е по4нахме с то4ка все пак. Тука иде ре4 3а събиране на то4ки, така 4е накрая ще ги броим. А и ние не сме суперобигран отбор 3асега. Дотук добре.

Приятна ве4ер армейци



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от red_fire на 18.09.09 00:23.



Тема Re: 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови [re: red_fire]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано17.09.09 22:13



Яд ме е! Трябваше точките да са 3! Има да ги търсим после....


Базел оправили Рома... а ние кво си мислим, че ще им вземем точки?



Тема Re: 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови [re: Alabao13]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано17.09.09 22:21



айде стига. на вас сега каквото вземете все ви е берекет версим.
Дайте им да дишат на тези момчета, не бъдете максималисти, потърпете да натрупат опит и догодина може и да взимате точки в ШЛ.



Тема Re: 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови [re: f(x)dx]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано17.09.09 22:34



Аз не съм бе! Исках само 3 точки от тоя мач и нищо друго! За после - каквото стане, стане. Ма тоя мач трябваше да се вземе.



Тема Re: 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови [re: red_fire]  
Автор LuboPenevМодератор (Sir)
Публикувано17.09.09 22:35



бихме си ги както и да погледнеш



Тема Re: 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови [re: Alabao13]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.09.09 23:04



То 4удото според мен е, 4е Караджов ДОСЕГА не бе бъркал фатално. Ако се надяваш и ти, 4е той като младок няма да греши, 3на4и си ме4тателка

И на мен ми се иска да е бе3грешен, ама с оглед на никаквия му опит едва ли.
Тук в клуба много се говори, 4е от3ад не бива да правим грешки. Е днес на 5ия ма4 една груба бе нака3ана. Това го има все пак. А и ние просто нямаме игра4и които да гарантират вкарване на голове. Имахме ли положения? Имахме. Вкарахме ли ги? Не. Йордан4о може и да уцели някой на спирката на Орлов мост...
Ми не може така. Ония си имаха ситуация и половина и вкараха гол. Те са от Премиършип, ние от Агрупа. Това е положението Но има още доста ма4ове.

А кой какво мисли да в3има от Ба3ел не 3нам. Те имат един Фрай, който е достатъ4но опасен. Всеки може да в3еме то4ки от всеки. Трагедии, тръшкания и балкански "ама ако" са и3лишни според мен.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Бе изтървахте ги...нови [re: red_fire]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано17.09.09 23:04





Nec Aspera Terrent

Тема Доволен съмнови [re: red_fire]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано17.09.09 23:12



Заебете точките. Важно е играта. А днес играхме. Бях на стадиона с Динамо, бях на стадиона и сега. Просто голяма промяна. Днес момчетата си вярваха и Фулъм трябва да са много доволни от тази точка. Днес момчетата показаха класа и 90 минути търсеха победата. Не си спомням през последните години в Европа толкова време да сме играли в полето на противника. На моменти ги смазвахме. А Фулъм са отбор от голямо първенство.

Поклон пред нашият отбор. Не очаквах, че за такова кратко време Любо Пенев ще сглоби такъв боеспособен отбор. Ако играем така както днес ще трупаме още точки. А ако имаме късмет ще се класираме.

Браво армейци!!!

Публиката бе на ниво с изключение на някакъв бой точно в моя блок на сектор Г на долните редове. Да еба селянията. Но кво да се прави.

САМО ЦСКА!



Тема Re: 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови [re: f(x)dx]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано17.09.09 23:15



Друг отбор няма как да дойде в София с 10 резерви


Изтървахме си шанса...



Тема Re: 4естита първа то4ка в Лига Европа армейци!нови [re: bobojusty]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.09.09 00:22



Край. Това беше Шанса с главно Ш. Друг няма да дойде и предлагам да сме песимисти оттук нататък.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.