Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЦСКА - Дери Ситинови  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано27.07.09 18:20



Четвъртък от 20:00 ... нали така беше?



1. Отпадането от Дери няма да е нито изненада нито нещо което може да ме накара да се замисля.Даже съм почти сигурен че няма да ги преодолеем.

2. Не знам защо все ние имаме проблеми с картотеките но вече ми писва.Като не си плащаш,няма как да придобиеш права,освен ако не си Тошо Батков.

3. Сезона започва и мисля че е редно да обсъдим стореното досега.
Титаните мисля че се старят но дори те не са си представяли такава каша каквато е в момента.Томов инфаркт да го тръшне майка му да еба!
Ако беше човек,можеше да каже че има сериозни проблеми с финансирането на клуба а не да четем че не сме си плащали за някакво си коледно парти в НДК и че наел охрана за 90 000 лв. ... за сметка на ЦСКА естествено.Какви са тези 90 бона?Да не са го пазили Митьо Крика и Кондьо че да му дължим толкова?Мисля че не става въпрос за кой знае какъв период и ми е много любопитно какви са тарифите на тия охрани!
Та да се върнем към Титан - евала на тези хора че се намериха и то съвсем случайно.Наистина поеха ЦСКА защото са Цесекари.Тоя Пенков съм го виждал много пъти горе във ВИПа,в А също съм го меркал (ако се брой за отделен сектор де) ...
Нямат опит хората но важното е че правят всичко възможно да ни оправят,някой беше казал че повремето на Черепа не сме имали проблеми от такъв род ... е нямахме де,ама нали знаете кой е Васил Божков и че думата му тежи повече отколкото тези на президента на РБ,премиера и всички политици на куп!Няма проблем с БФС,няма проблем с ПФЛ и т.н. даже говедата му отстъпваха.
Нека не бъдем крайни към Титан,засега съм определено доволен от работата и старанието им.До 1 година лицето на ЦСКА ще е съвсем различно откъм бюрокрации,финанси и т.н. и след това вече ще имаме време за покупки,маркетинг и какви ли не реклами!

За мача в четвъртък искам само да играем футбол,без бетон отзад и т.н. открита игра пък какъвто и да е резултата,няма да е изненада ако завършим на равно с някаква дузпа колкото да замажем положението ... даже го очаквам!



Тема Re: ЦСКА - Дери Ситинови [re: БATE]  
Автор Richard_Long (минаващ)
Публикувано27.07.09 21:26



Дери ще ги бием, за това притеснения нямам. Но по-нататък не съм оптимист


Още веднъж отзад

Тема Re: ЦСКА - Дери Ситинови [re: БATE]  
Автор roughtrade ()
Публикувано27.07.09 23:34



БАТЕ, в Ирландия се играе безумен футбол. Лошото е, че и ние я докарахме до там.
Не вервам некой да очаква чудеса.



Тема Re: ЦСКА - Дери Ситинови [re: БATE]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано28.07.09 00:15



В Ейри играят ръгби, не футбол, то при читав съдия имате шанс.

Nec Aspera Terrent


Тема Re: ЦСКА - Дери Ситинови [re: roughtrade]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано28.07.09 01:28



Не вярвам да е по-безумен от А група баце,просто няма такъв вид футбол като тоя у нас

тва е изкуство.



Тема Re: ЦСКА - Дери Сити [re: БATE]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано28.07.09 18:48



Почваме ли?

2:0





Тема 1 : 0 за ЦСКА.нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано28.07.09 18:50



Ирландците ша забъркат бетона, гарниран с балтии. Ако им набутате гол от статично положение-имате шанс и за повече от един гол, иначе от игра-не.

Nec Aspera Terrent


Тема А3 мисля да пожелая успех на ЦСКА в 4етвъртъкнови [re: БATE]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано28.07.09 22:43



и да викам 3а победата



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: ЦСКА - Дери Ситинови [re: БATE]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано31.07.09 16:08



Така ... значи не играхме кой знае какво снощи но нещото което ме кара ме прави оптимист са 2-3 отигравания и комбинации м/у Тимонов (много футбол има в това момче),Иван Стоянов,Коката и Руи Мигел!

12.000 човека снощи - много добре.Сектор Г ПЪЛЕН!
Говедата вече дори не ни и виждат,толкова са назад ...

Та за играта,още не сме сработени,спор няма а и оня мангал Маркиньош гледам още носи фланелката и снощи прецака 2-3 решаващи пасове плюс неземното положение сам с/у вратаря!
Чавдаров ми хареса,игра сигурно снощи.Отбраната не беше натисната за да можем да говорим дали е стабилна или не но определено има хляб в този отбор с тези футболисти.
Работата е там че ще им трябва време - да речем минимум 1 сезон но след това ще са машини ако не ги продадем,плюс Делев и нашия и пловдивския Манчев ... абе добре е,а и Тошко и той беше контузен!Оптимист съм ...

САМО ЦСКА!!!



Тема Re: 1 : 0 за ЦСКА.нови [re: Charles]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано31.07.09 22:47



Да та и таковам в прогнозата






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.