Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 13.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Накъде вървим, колеги?нови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано09.06.09 12:55



Гледайки действията на Пенев и бездействията на т.нар. собственици на ЦСКА оптимизъм голям не ме обзема, да ви кажа...

Решенията на тренера ни не бяха логи4ни според мен. Но след като едно Подуене с тренер костта стана шампион, то явно няма много много за какво да се косим. Тука други фактор4ета со оказаха влияние, въпросът е дали със или без знанието на нашите на4алстващи. Но тоя въпрос ни е занимавал ПРИ ВСЕКИ един тренер досега. Май няма такъв, който да е взимал първенството, без да го е губил ПРЕДИ ИЛИ СЛЕД ТОВА. Така 4е ЕКТ ще бъде лакмусът! Пенев ще вземе игра4и, които ТОЙ е поискал и няма да има оправдания. Ще видим дали В РЕАЛНА обстановка той взима горе долу правилни решения. Дали отборът може да си подава и има нещо като дух.

Аз не мога да кажа по никакъв на4ин, 4е съм/бил фен на Пенев. Само да вметна, което никак не е маловажно, 4е по моите наблюдения, ТАЯ ГОДИНА В ЛИГА ЕВРОПА БГ ОТБОР ЩЕ ВЛЕЗЕ ПО-ТРУДНО, отколкото в ШЛ. Това допълнително усложнява и без това комплицирания ни армейски пейзаж, в който примерно на4алник на Армията е 4овек, за който се писа, 4е е бил ли4ен бодигард щерките на Нацо. Друг шеф ходел редовно на лов с Нацо, пък третият и 4етвъртият (собственици?) имали дела, по които са защитавани от Борат. За какво говорим?

Принципен въпрос: При всяко ли НЕкласиране в групите в ЕКТ трябва да уволняваме треньора и да има балкански драми?

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Накъде вървим, колеги?нови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано09.06.09 13:33



Лошоте е, че освен споменатия от теб лакмус има още една дузина лакмуси, които вече са оцветени в лайняно-кафяво...



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Накъде вървим, колеги?нови [re: red_fire]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано09.06.09 13:54



Пенев не става- той поставя себе си над отбора- естествено, не го казва пред камерите и медиите, но поведението му е такова. Базира се на базата на това което е постигнал като футболист, а то не е малко, особено на фона на нашата действителност. Но едно е да си футболист. Той не разбира, че в треньорския занаят е нула и трябва тепърва да се доказва. А Пенев е с позата на - всичко знам, всичко мога, тревата ми пречи.

в най важните мачове направи най нелогичните неща, скара се с най можещите към момента в отбора, залага с упорство на магаре на най слабите, неможещи и нежелаещи... ФАКТ!

Наистина съм за едно тотално прочистване от всички воденични камъни. Ако трябва да очистят 70% от отбора, махат чужденците, взимат се 3 класни попълнения и се залага на това което имаме- ако ще да кретаме 4-ти, 5-ти, но да има обиграване и надграждане нататък. Това което е в момента е смях- всяка година нов отбор, всяка година по 15 чужденци...

ние сега връщаме Светльо Петров?! Заеби ... и Марчо Дафчев?! Мъка!



Тема Ари нидей ривъ. Миналото лятонови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано09.06.09 15:11



не се ли кефихте, като събрахте 7-8 нападатели?

Nec Aspera Terrent


Тема Re: Ари нидей ривъ. Миналото лятонови [re: Charles]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано09.06.09 15:20



плява



Тема Абсолютно съм съгласен,нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано09.06.09 16:20



че накупихте плява, ама тогава беше на друго мнение.



Nec Aspera Terrent

Тема Re: Абсолютно съм съгласен,нови [re: Charles]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано09.06.09 16:48



дали? я факти ...



Тема Re: Накъде вървим, колеги?нови [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано09.06.09 17:11



къв лакмус, положението е отчайващо...
аз не разчитам че въобще нещо ще се случи в ЕКТ,при положение че и този ,дори безкрайно слаб отбор ще бъде разтурен лятото.
На какво ще разчитаме - на Спас Делев (евентуално),или Тимонов?
ЧЕ те ще са напълнили гащите още в 1-вата минута на 1-вия мач.
Ще трябва да се почака поне 1-2 години,а дотогава може само да се молим некадърници като Кокъла да не стават шампиони.



Тема Re: Накъде вървим, колеги?нови [re: bobojusty]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано09.06.09 17:17



купуването на такива дарования като играчи на Ботев, Пирин, Локо Мездра, Беласица е повече от скандално. Със същия успех може да ритат и юношите ни. Но нали вървят трансфери, комисионни, далаверки... друго си е да купиш половин Мездра или Беласица или Пирин, пък после да се чудиш що си ги взел и как да ги гониш, а те да смъркат в тоалетните на дискотеките у Студентски град...



Тема Ми погледни на таблицата снови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано09.06.09 18:01



класирането, ако ти трябват факти.

Ако ти остане време, виж съпруга на Асдис и Викторс в колко мача са влизали да играят. Не ми се изброяват цялата фаланга от куци коне.

Nec Aspera Terrent


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.