Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 28.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Някой ръководен глупак е 4акал требъл от Пенатанови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано05.03.09 10:48



Явно е така, щом ще го уволняват. Или пък просто са 4акали една и3дънка и да го махат.

Имат повод след блестящото лято - целта ни би могла да бъде само и единствено требъл! Нищо 4е тая купа на България я 3имаме от дъжд на вятър. Нищо 4е в4ера сума грандове се оакаха и3 Европа. Дове4ера ще имам пове4е време да пиша а3.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Някой ръководен глупак е 4акал требъл от Пенатанови [re: red_fire]  
Автор Enghien ()
Публикувано05.03.09 11:38



Отпадането е само официална причина, истинският повод за бързата смяна са приказките му след мача, а уволнението му беше подготвяно отдавна, просто го използваха като буфер между тях и феновете.



Тема Re: Някой ръководен глупак е 4акал требъл от Пенатанови [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.03.09 16:36



аз пък Пената си го харесвах,щото той е доказан специалист, и знае от един футбалер ще стане ли нещо или не.
По-скоро си мисля ,че той им пречеше за да си прави някой трансферните далавери - оказа се че нигерийците им е мътна работата със здравето, бяха трансферирани 2 от Пирин,а Пената ги върна обратно.
Явно хората ,които разбират от футбол ,нямат място в клубовете.



Тема Пак се върнахме 10 години на3аднови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано05.03.09 21:58



1. Когато младият Пенев се правеше на достатъ4но умен , 3а да в3има решения. А3 не съм се убедил и досега, 4е тоя 4овек е способен да менажира НЕЩО футболно. Не съм сигурен, 4е може да накара отбора да го приеме 3а шеф и да играе И 3А него, освен 3а парите си. А като 4ета, 4е игра4ите не са си в3ели 3аплатите и става още по-мътно... Ми то сигурно две трети от новините 3а нас са свър3ани с това, кой иска да ни съди и на кой не сме му и3платитли полагаемите му се пари. Докато има такъв властови вакуум, нищо добро не ни 4ака.

2. От великата ни футболна тройка Стои4ков Костадинов Пенев не сме видели нищо хубаво СЛЕД 3авършването на активната им футболна кариера. Надявах се преди време, НИТО един тях да не се 3авръща на ръководен пост в ЦСКА. 3а съжаление двамата кЮтуци се върнаха 3а по още един път...

3. Бербатов един път ка3а 3а Пената "Това, 4е някой говори странно, не 3на4и 4е не ра3бира футбола два пъти пове4е от другите" Явно правещите се на на4алници на Армията само са 4акали лош ре3ултат, 3а да го махнат. Нищо 4удно и да са го инициирали. Но е ненормално, 2-3 дни преди подновяването на шампионата ЦСКА да си сменява треньора, още пове4е когато става въпрос 3а ДИМИТЪР ПЕНЕВ. Това говори 3а нали4ие на амтьорщина в тия хора, 3а липса на срам, 3а липса на уважение. Да си ебат майката!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Пак се върнахме 10 години на3аднови [re: red_fire]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано05.03.09 22:20



съгласен!!!



Тема Re: Пак се върнахме 10 години на3аднови [re: red_fire]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано05.03.09 22:38



Ами Пената сам си е виновен. Мълчи си, когато го махат и сега пак ще си мълчи. Всъщност версията, че са го използвали и сега са го захвърлили би могла да има и друга страна. Особенно ако се окаже вярно, че Пената си остава в ЦСКА, но на друг пост. След някой и друг месец ако го изхвърлят и от там, каквото и да каже няма да има тази тежест.



Тема Re: Пак се върнахме 10 години на3аднови [re: ivi4-cska]  
Автор white_rabbit (Поручик Ржевски)
Публикувано05.03.09 23:43



да, Пената остава , той щял да си избере пост , човекът си е цесекар и без пари пак ще седи , ясно е , и никога няма да каже нищо срещу никого , добряк .



Тема Re: Пак се върнахме 10 години на3аднови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано06.03.09 00:21



Нямам какво да добавя...

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Две мнения 3А и ПРОТИВ Л. Пеневнови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано07.03.09 18:00



"На малко хора им е ясно, че за да си треньор се изисква на първо място огромно умение да работиш с хора. При това с ярки индивидуалности и силни характери. Без да се противопоставяш да ги подчиниш и насочиш в едно волята им. Търпение, такт, настойчивост. Ако някой смята че Любо ги има тези черти нека се обади. Чакаме конфликти, обидени "звезди", бойкоти, наказания и ужасна атмосфера в клуба. Любо е упорит и дебелоглав. Рязък и неотстъпчив - типичен характер на звезда - футболна не треньорска. За отбора щеше да е по-добре да играе с тях а не да ги тренира и води в първенството. Той е все още един от тях."



Легендарният бивш футболист и наставник на ЦСКА Аспарух никодимов сподели пред "Дарик радио" впечатленията си от личността на новия старши-треньор на "армейците" Любо Пенев.

"С Любо сме работили два пъти заедно. Бях му треньор при децата и през 2001 година в първия отбор на ЦСКА. Той много честен човек и голям професионалист във футбола. Като футболист по-голям професионалист от него не познавам. Смятам, че заслужава да опита своя късмет в ЦСКА. Той е работил дълги години на високо ниво в чужбина и е бил с много добри треньори. Предполагам, че е попивал от всичко, което се прави. Желая му успех в новата кариера, така да се каже" - заяви Паро.
"И аз не бях никъде преди да поема ЦСКА. Разликата е, че все пак бях водил деца и това беше моето предимство. Бях няколко месеца и помощник на Ковачев. Нямах много опит, но я докарах до някъде."

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Актуалната ситуацията около Пеневнови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.05.09 01:38



Мисля, 4е при ненавременното вкарване на 3дравко в двата клЮ4ови ма4а, Пенев прояви дебелоглавието и упоритостта, 3а които се говори в първото от горецитираните мнения. Вси4ко трябва се върши 3а да се постигат целите. Ако толкова много иска, да го гони, но след шампионата. Сега просто трябваше да го пуска, 3ащото е о4евадно по-добър от другите варианти. 4е и много опитен.

Наивност проявява при ясния според мен слу4ай с тройката Удоджи, Маркиньош и Мигел. Пак си ги пуска титуляри, не3ависимо от силно подо3рителната им игра.

Като футболист съм съгласен 4е беше голям професионалист. Не съм сигурен, 4е като треньор ще му трябва то4но същия тип професионалисъм. 4естността, 3а която говори Паро, в Бг никак, ама никак няма да му свърши работа.

Сега, вярно е 4е работи в клуба от няма 3 месеца. Ама в ЦСКА няма време да се у4и. И дали се ориентира добре, си проли4ава бър3о. 3асега не съм оптимист, но не съм и фен на скоростните треньорски смени. Поне да и3гони лятото гореспоменатите ми "лЮбимци" и да си в3еме игра4и, на които ТОЙ има доверие. И да в3емат и малко игра4и, с които топката може и да се ра3цъква, а не само да я боцим към нака3ателното.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.