Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 28.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак вратарски гол..  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано16.05.09 18:57



Да го еба.



Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: bobojusty]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.05.09 20:03



Вратарски ама друг път.
Просто Пифа не знаеше кой и дали някой ще засече топката,не е ванга все пак.Въпроса е че ОТНОВО наш кадър ни наказа ... и Данчо Юруков си беше стабилен в ЦСКА,имаше 1-2 контузии но когато е бил на терена,винаги е показвал добра игра.За съжаление днес гледаме ПЕЧКИТЕ маркУш,уджоджу и тем подобни бананоберачи.
Пенев е изперкал,може ли да каже след мача че точно това е начина по който иска да ИГРАЕ ЦСКА?Та ЦСКА не игра,ЦСКА само се бореше ... като провинциален отбор тип Беласица,без футболни аргументи,само с лакти и бутания.
Може ли за сетен път да държи Лазаров и Тонев на скамейката?
Айде Здравко изпусна дузпа,случва се ... ама отново раздвижи играта мамицата му.Сега какво?Да чакаме Славия или Пирин да бият говедата?И какво?Гостуваме в Ловеч и домакинстваме на Локо София ...





Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: bobojusty]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.05.09 20:07



Това ако е вратарски гол, 3на4и ти може би ра3бираш от хокей. В което няма нищо лошо принципно. А 4е Пифа ве4е хи4 не го бива е отделен въпрос.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: bobojusty]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано16.05.09 20:12



Получи се добър за българските стандарти мач, и двата отбора показаха старание, а и разсеяха всякакви съмнения за феърплей в мача. Мача се игра.
Черно Море стоеше малко по-добре на терена, но не мога да кажа, че са заслужавали победата. За мен реалният резултат бе равен. ЦСКА се стара, но нямаше късмет при положението на Минев и дузпата на Лазаров, а и като цяло не знаеше как да затрудни по най-добрия начин своят противник. Тимът разчиташе на статични положения и центрирания, нормална тактика от страна на червените в дерби мачовете. Все пак отбора няма и кой знае какви изпълнители и не можем да очакваме чудеса. А и при серията от 10 поредни победи и то срещу по-скромни отбори се видяха не малко слабости.
За дузпата срещу ЦСКА, за мен дузпа нямаше, но съдията така е преценил.
Но ми направи впечатление, че в тази ситуация централните бранители Котев и Иванов не бяха на местата си, а трябваше Данчо Тодоров да поправя тяхната грешка в случая.
Дузпата за ЦСКА бе далеч по-реална. Жалко, че точно Здравко Лазаров я пропусна. Като цяло и той се вписа в общия план-личеше си че много се старае, но играта не му вървеше.
В последните 15 минути играта на ЦСКА беше много безидейна. Но като цяло нищо не ме изненада. Скоро писах, че ЦСКА може потенциално да изгуби точки срещу Черно Море, Локомотив София и Литекс до края и както и да завършат тези мачове, това не би ме очудило.
Браво и на двете публики, получи се добра атмосфера на стадиона.
И аз съм съгласен, че ЦСКА допусна евтин гол.
Колкото и да звучи смешно за мен ЦСКА все още има шанс за титлата и в следващите мачове играчите са длъжни да се вложат максимално.
Две точки не са голяма разлика, Левски гостува на белите курви и в Благоевград, дано има феърплей не само на нашите мачове.

UNITED 1878


Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: БATE]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано16.05.09 20:32



Вратаря в малкото наказателно няма право да мисли,той трябва да действа.
Такива голове в Англия ги причисляват към куриозните.
А Пенев зее срещу съдията защото му се клати стола.
Бас ,че лятото ще имаме нов тренер - чужденец.Титаните няма да оставят осирането да продължи с омазване в ЕКТ.



Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: bobojusty]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано01.06.09 07:27



Mдаааам,и тоя гол лееко го приписваме на сметката на Ивайло - от 15 м във вратарския ъгъл.



Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: bobojusty]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано01.06.09 09:38



Нема смисъл да се обвинява вратаря след толкова трагична игра.
Срамно трагична!

Не знам кво му се върти в главата на Пенев, обаче отбора, в този вид, изигра поредица от уникално слаби мачове, сравними с най-добрите образци в жанра...

Този път ше отнесем и яко наказание, предполагам. Заеби



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: bobojusty]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано01.06.09 20:38



а бе, кво си се вторачил в този вратар, като отборът играе като пиян?!
Кой се издъни, че да остави бразилеца да стреля?!? Що не пишеш?
АЗ ли пускам недоразумение като Маркиньош, който, заеби, че нищо не играе, ама буквално нищо, ами на всичко отгоре каза, че не желае да рита повече за ЦСКА и пак титуляр?! Къде го принципния треньор дееба?!!??!? А?
Къде е идеята, къде е живецът, къде са спечелените важни мачове на Пенев???

тръгнал вратаря под лупа да гледа...



Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.06.09 19:08



Прав си ,ама вратаря е дупка а оттам почва отбора



Тема Re: Пак вратарски гол..нови [re: bobojusty]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано05.06.09 23:09



сигурен ли си, че говорим за футбол?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.