Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вмирисана работанови  
Автор Richard_Long (непознат)
Публикувано04.04.09 15:01



Нямам друго определение. Отборът гази в контолите, месец преди началото на пролетния полусезон Балоните започват мощна кампания срещу Пената, против всякаква логика отборът губи в безслисления турнир за купата, Прената е уволнен и ... веднага се намира вариант с Любо, който нама 1 ден практика като треньор, но назначава испансли лузъри и като по чудо отборът навлиза в някаква мега-форма. Балонита величаят гения на Льбо...незнам къде ще му излезе края


Още веднъж отзад

Тема Re: Вмирисана работанови [re: Richard_Long]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано04.04.09 18:04



Пак търсиш малоумни скандали

Димитър Пенев е свършил с футбола.Никва дисцпилина и респект не може да вкара в отбора нон стоп пиян и едвам говори кво ми го хвалиш..

В България не е въпроса до практика.Любо има респекта на отбора нема кой да му скочи и да му каже ..Трезвен е да не говориме ,че е в по добра футболна форма от целата А група.
Испанеца е сериозен специалист който ги вкара във форма за 1 месец..

Разликата в метода на работа е голям в момента и трябва да си пълен идиот за да не го виждаш

КОСМОС


Тема Re: Вмирисана работанови [re: Richard_Long]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано04.04.09 19:20



против всякаква логика отборът губи в безслисления турнир за купата

Ми ако е безсмислен защо да е нелогично да загубим? И за кой точно испански лузър говориш? Тоя, дето стана европейски шампион преди половин година?



Тема Re: Вмирисана работанови [re: Kocмoc]  
Автор Richard_Long (непознат)
Публикувано04.04.09 20:34



дъртият Пенев е свършил, съгласен съм, но едномъдият откога стана треньор, това не мога да разбера, трябва да е по-голям гений и от Спеца от Хаскьой. Балъков, който е с 10-пъти повече опит, не може да върже един равен..


Още веднъж отзад

Тема Re: Вмирисана работанови [re: langolier]  
Автор Richard_Long (непознат)
Публикувано04.04.09 20:35



баце, тоя "европейски шампион" защо идва в България ?? или са го уволнили тихомълком за нещо или има друга причина, във всеки случай не съм склонен да повярвам, че всичко е ягоди с шоколад


Още веднъж отзад

Тема Re: Вмирисана работанови [re: Richard_Long]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано04.04.09 22:21



Ама защо го слагаш в кавички бре??? Пише ли му във визитката шампион? Пише! Какво значение има защо е тук? Важното е че е професионалист и е наясно с най-съвременните методи за физическа подготовка! Това ще го отречеш ли? Що търсиш зорлем под вола теле? Никой не те кара да вярваш, че всичко е ягоди с шоколад, но защо смяташ, че всичко е гнилоч с лайна? Изчакай да минат няколко месеца, пък тогава дудни!



Тема Re: Вмирисана работа [re: Richard_Long]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано04.04.09 22:29



Какво общо има опита с умението? Гуардиола какъв опит имаше преди да поеме Барса?

п.п. Колко ли жалък човек трябва да се за да се подиграваш с болестта на някой?



Тема Re: Вмирисана работанови [re: langolier]  
Автор Richard_Long (новак)
Публикувано04.04.09 23:27



щото знам как стават нещата в родното първенство и кой ни беше президент до сега...тоя педерест твърди, че ни бил стабилизирал, нямам думи. Любо не мога да го приема, защото се изтърси от нищото, а аз в чудеса за 3 дни не вярвам. За мен той е част от "играта" на титаните


Още веднъж отзад

Тема Re: Вмирисана работанови [re: Richard_Long]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано05.04.09 11:45



Е ние дестабилизирани ли бехме преди това? Сам казваш, че сме газили в контролите(то пък едни контроли беха...), чакахме 1/4 финал за купата, бехме на косъм от първото място... на това дестабилизираност ли му викаш? Паднахме от Пирин, да, но нали не вярваш в чудеса за 3 дни? Е, как се дестабилизирахме за 3 дни тогава и след още 3 живнахме отново и пак почнахме да газим? Малко ти куца логиката май! А сигурно и си забравил, че в оня момент нямаше заплати, нямаше яснота кой е шеф и дали въобще ще ни бъде! Това маловажни неща ли ти се струват? Неща, които не могат да влияят негативно?
И въобще не мога да разбера какъв ти е проблема, след като бием, при това с доста прилична игра.



Тема Re: Вмирисана работанови [re: langolier]  
Автор Richard_Long (новак)
Публикувано05.04.09 12:00



визирах томов с горния пост, както и да е.

проблемът ми е, че явно други фактори влияят на отбора. Тук не става дума дали Пената е алкохолик и свършил с трен. професия, или малкият Пенев въобще става за нея. Проблемът е, че Пенев беше "елегантно" шибнат в гъза и предаден от собствените си футболисти, за да бъде оправдано назначението на Любо. Ето това ме притеснява - връщаме се към един тъмен период, в който ръководството определя поведението на играчите на терена. Нали се сещаш, че ако утре поискат да сдадем титлата, отново ще има "равнис".


Още веднъж отзад


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.