Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 26.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Победа бе3 блясък, но пък победанови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано21.03.09 17:35



И то доста важна

Сега имаме две седмици по4ивка и дано 3дравко да се оправи и бър3о вле3е във форма.

Тошко си е константа, браво!

Сашко Тонев като ре3ерва е по-остър, но няма как, трябва да трупа опит. Дано скоро вкара гол.

А това келеме Руи Мигел някой трябва да го ра3друса серио3но на тема "Как да се държи футболист на ЦСКА"

ЛЮбо според мен сгреши като го в3е Бранеков 3а Варна, и сгреши още пове4е, като го пусна...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победанови [re: red_fire]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано21.03.09 18:11



Важното е , че Руи пак вкара важен гол ебал съм му майката как се държи да бележи и тва е :)

На Тонев и другите проблема им е , че много взимат да си вярват след 2 /3 мача ..

Тва ни е 4та поредна победа и е нормално да си поверват малко.. Говедата е време да спукат гума и от там само надоло им е пътя.. 3 мача ги взимат на магия ...

КОСМОС


Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победанови [re: red_fire]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано21.03.09 19:24



Аз пък не съм съгласен с всеобщото мнение, че мача бил слаб и нямало какво да се види, напротив.
Получи се много хубав мач, особено първото полувреме. Играта на ЦСКА ми достави удоволствие, а важното е, че и Спартак игра футбол срещу ЦСКА, за първи път от повече от 10 години, личи си че Симонович им е треньор. Соколите се хвърлиха много здраво в мача и играха мъжки, с това поведение на терена, което показаха днес няма да имат проблеми да останат в групата.
Естествено, още на почивката говеждата сган се размуча, но сега няма да ги коментирам тях.
След почивката темпото спадна, което е нормално за нашите стандарти, а мача стана малко по-нервен, отколкото трябва. Все пак и през втората част имаше какво да се види. Но след 2-0 нормално хъса на спартаклии леко се притъпи.
И за мен са неоснователни критиките към Руй Мигел, важното е че вкарва, т.е. върши си работата, а ако вкарваше всичко нямаше да е в ЦСКА, а в Байерн Мюнхен примерно.
За мен Тонев също игра добре, може би не толкова колкото срещу Локо Пд, но все пак бе на ниво. Хубаво е и че той и Чипев влизат в игра, така и трябва, в края на миналия полусезон бяха позабравени.
Като цяло не харесвам Удоджи, но за мен днес той игра много добре. Подаде хубав пас за първия гол ,мисля че и той бещше играча, който даде дългия пас към Йордан Тодоров, след който Данчо удари греда. В началото на втората част Маркиньос и Удоджи комбинираха много добре, след което бразилецът излезе в удобна позиция , но стреля слабо и вратаря на Спартак спаси.
За спорните ситуации, когато на два пъти домакините претендираха за дузпи мисля ,че съдийте реагираха правилно. Не трябваше да има дузпи, видя се ясно, че топката неволно докосва играчите на ЦСКА.
Като цяло ЦСКА много ми харесва през този сезон ,такава игра искам да виждам и чакам с нетърпение мача със Славия, както и близките гостувания извън София.
Лошото е ,че така както е тръгнало си мисля че Левски и ЦСКА няма да изгубят точки до директния мач помежду си, а в него ЦСКА трябва да търси задължителна победа, защото след това има неприятни гостувания на Черно Море и Литекс. А според мен вечното дерби има голяма вероятност отново да е хикс. Но да не избързваме, има време. Важното е ЦСКА да играе добре и да има стабилност в клуба ,това ми стига, за да съм доволен.

UNITED 1878


Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победанови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано21.03.09 20:03



Ванката вкара като нападател - гол трепач за БГ стандартите. Това ще запомня.
Според мен играхме прилично.

КЗЛ



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победанови [re: Чaвдo]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано21.03.09 20:42



левски влиза в много трудна серия - гости на Черно Море и Литекс и домакин на Локо Сф. Това е преди мача им с нас. Според мен от тези им 3 мача зависи титлата, ако разбира се ние бием в тези 3 кръга Славия, Миньор и Пирин, което не изглежда много трудно - гости сме само на Миньор.
Иначе не ми хареса как играхме днес - много загубени единоборства, много грешни пасове. Давид Силва абсолютно незабележим, а в предните мачове беше един от най-добрите. Маркиньос на приливи и отливи, Тонев почти нищо не му върза. Браво на Митко, играе с голямо желание, не знам на какво се дължи тая промяна след ония епопеи с него от преди по-малко от месец. На Руи Мигел му липсва увереност, плах е, иначе загатва за някакви заложби. Има способността да си осигурява голови позиции, но докато топката не влезе не се знае дали ще вкара, независимо колко чисто положение е. Малко инертност и понякога паника има в защитата ни, дано се постегнат в по-сериозните мачове.
Абе какво става с Пиетробон, нали го върнаха уж?



Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победанови [re: red_fire]  
Автор ниkoлaй_дc (Гого)
Публикувано21.03.09 21:00



Само на мен ли ми се струва, или този път Л.Панев пробва нова тактика?

Т.е. нямаше тотално надиграване, ами на контра и по-бавно темпо в защита. На това май се дължи и въртележката и оцъствието на Муши. Може би заради класата на Спартак е пробвана, да се види ако съперника не може да се надиграе, дали неможе да се надлъже поне.



Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победанови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано21.03.09 21:20



ми на мене не ми хареса играта ни, но съм на мнение че суверенно си зехме мача. след тия сгъстени цикли е нормално да играем така може би. но тоя мач не ми хареса като игра, няй ме дразни че като вкарахме гол не ги натиснахме да ги унищожим, ами пак се прибрахме и само така на контри. кви контри бе, тия са изпадащи!

но като цяло съм доволен от играта тоя сезон, повече движение и желание виждам, може би е просто импул, ще видим. Мигел е леке, пълно! селянин. но пък е куче, гони много, бута се, има хъс и почва да вкарва, което е добре. тонев не е за таран титуляр, а за резерва. да влиза второто и да ги разпилява.

удиджи също много ми хареса. маркиньос последните 2 мача е прероден. пифа е много зле.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема победата е важна !нови [re: red_fire]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано21.03.09 22:19



трябва да се трупа самочувствие и противниците да излизат с гол пасив

само една грешна стъпка на говедата и ще гледаме цирк



Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победа [re: Oлимпия]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано21.03.09 22:22



споделям повечето мнения,Пифа зле е ,ако защитата не си върши работата ,на него не може да се разчита.
Въпреки всичко Удоджи не ми хареса,както и Силва.За Руи тоя път ще замълчим,вкарва си човека.Бием ли следващите 3 мача - шампиони сме.



Тема Re: Победа бе3 блясък, но пък победа [re: langolier]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано21.03.09 22:27



Радвам се, че си обърнал внимание на мнението ми. Какво да ти кажа- не знаех програмата на Левски , ама въпреки това не съм голям оптимист.
Все си мисля че Черно Море-Левски ще е 0-1, не защото сините са по-силни, а сещаш се. Като си спомня и есенния им мач на Герена. Тогава и съдията повлия, ама и тия нищо не играха.
Локо Сф извън Надежда са гола вода в дербитата. Най-големи надежди възлагам на Литекс, почти съм сигърен ,че ще им вземат нещо, но все пак не трябва да забравяме кой води Литекс сега-курвата Мъри.
За нашия мач със Спартак, мисля че тези неща ,които ти отбелязваш -грешни пасове, загубени единоборства се дължи и на агресивната игра на Спартак, много бяха нахъсани днес, трябва да им се отдаде заслуженото. В мача с Локо Пд също имаше неточности, даже за мен днес играха по-добре. Е ,все пак Локо Пд са по-добър отбор де.
Давид Силва бе незабележим, обаче това не означава, че не направи и хубави неща.
А с Пиетробон и аз не знам какво става. Дано му се даде шанс.

UNITED 1878



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.