Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Това днес прили4аше на игранови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.03.09 15:07



Браво 3а игровия момент!

Но 3а и3пуснатите голове нямам думи... Два вкара Руи Мигел, но 3а тоя уникален келешлък при 100%то голово положение и при другите много добри ситуации пред вратата, няма оправдание. Удоджи и Давид Силва прекаляват понякога с индивидуалните и3яви. Имахме СУМА ситуации с топка между центъра на терена и нака3ателното им поле с много добри опции 3а подаване по крилата, МНОГО 4есто се и3бираше грешното крило или пък 4овекът с топката продължаваше да лъже...

Браво на Сашко Тонев! Много се надявах да вле3е неговата топка, макар 4е беше 3адължително да я вкара като футболист. На него му трябва просто положително и3живяване, демек да вле3е някак тая топка, все тая как

Тогва ще се отпусне някак младежа. 3асега се потвърждава впе4атлението ми, 4е Тонев и Виданов са с най-добри ка4ества 3а постовете им. Ако се и стараят цена няма да имат. При Иванов, 4ипев и Тошев нещата биха станали с много много старание и с у4ене, според мен. Полейте победата армейци и се стягайте 3а Варна.

само ЦСКА

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Даксон не е лошнови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.03.09 15:13



Държа да кажа. Гледах го преди година и нещо и се мотаеше и3 терена... Днес сам се опитваше да направи нещо. Ако има подкрепа от съотборници в по-добър клуб, би бил добро попадение.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема абсолютнонови [re: red_fire]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано18.03.09 15:20



като изключим някои грешки в защита и нападение отбора прилича на нещо особено Тонев





Тема Re: Това днес прили4аше на игра [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано18.03.09 15:45



Съгласен съм. Трябва да кажа, че като за БГ футбол тоя мач беше направо шедьовър. Да му е кеф на човек че е избягал за 2 часа от работа!
Руи Мигел - много зле. Тоя човек защо така несериозно подхожда към ситуациите не знам. Иначе за Митко съм доволен. Неговата индивидуална игра опмагаше на отбора да се изнася топката по бързо. Хубаво е когато имаме такъв футболист който не го е страх да задържа топката в средата. Силва беше по-пасивен от Митко, и си му личеше че по принцип не играе крило и му е тегаво.
Браво на Любо!



Тема Re: Това днес прили4аше на игранови [re: kenny mccormick]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано18.03.09 15:59



Довечера ще го дават и по Ринг, така че можеше да изкараш още малко мангиз


Иначе, по горе казаха, че за другите юноши щяло да стане с повече труд, ама за Тошев специално съм чувал, че е по голям талант от Тонев...



Тема Re: Това днес прили4аше на игранови [re: PhilipMarlowe]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.03.09 16:18



Ами баце а3 го 4акам да го покаже Тошев тоя талант. Дадоха му досега сигурно 10 пъти пове4е шансове 3а и3ява, ама на мен ми хареса само с Балкан Ботевград. Тонев рискува пове4е от Тошев, има и доста по-добра техника от него, по-бър3 е. До тия и3води стигам като съм ги гледал.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Това днес прили4аше на игранови [re: PhilipMarlowe]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано18.03.09 16:21



Абе "бутат" си го Тошев ,ама при Любо ще е трудно,ако младежът не вземе сам да се докаже.
Аз ще бъда наистина щастлив ако направим 3-4 такива поредни мача,което ще значи че отбора наистина има стил и т.н.
Руи Мигел - грешна ми беше прогнозата ,че не очаквам скоро да се разпише ,ама мнението ми че е дърво няма да е грешно.Ако имахме на това крило бърз нападател (Лазаров примерно) мисля че локото оттиваха на 5-6.
Дано да се оправи Здравко, и Тошев или някой друг да понавлязът във форма ,че идат тежки мачове.

Редактирано от bobojusty на 18.03.09 16:25.



Тема Re: Това днес прили4аше на игранови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано18.03.09 17:30



Успях да гледам само първото полувреме, като чета явно съм изпуснал доста.
Силва изобщо не ми хареса от това, което видях... изобщо не бях особено очарован от първата част, но важното е, че си взехме точките.

Във Варна няма да е песен, но е изключително наложително да бием.
КЗЛ

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Re: Това днес прили4аше на игранови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.03.09 17:40



Второто имахме доста положения, Руи Мигел и3пусна три, вкара две. Тонев удари греда от 4иста по3иция. Имаха желание. Във Варна няма да е лесно със сигурност, още пове4е 4е днес са били Сливен в Сливен. Но трябва да бием там, ако искаме да сме на върха.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Това днес прили4аше на игранови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано18.03.09 18:44



ехе, то сме ги поцепили значи



ако беха признали и двата гола в началото....

Много ми е чудно, дали на витошарите някога и някъде ще им отменят два гола, пък били и след 200% засада

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.