Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 01.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Кои отбори са за А група?нови  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано29.11.08 22:26



Надявам се, че няма да ми се разсърдите че пускам темата тук.
Но го правя по няколко причини. Не искам да чета мненията на някои индивиди, които не се осмеляват да пишат тук. За мен клуб ЦСКА винаги е бил с приоритет пред клуб Футбол, а и изразявам мнението си от позицията на привърженик на ЦСКА.

Тук ще споделя кои отбори според мен са за А група и кои според мен нямат място в нея, както и кои отбори от двете Б групи бих желал да видя в А.

Първо, кои отбори за мен нямат място в А група:

Спартак Варна- от доста години нито един читав футболист не е излязъл от този отбор. Недоразумението Боян Илиев, който отиде в Левски въобще не трябва да се брои. Отборът играе отвратителен и отблъскващ футбол , подходящ за някой селски тим от регионалните групи. Теренът им е отвратителен и в повечето месеци от годината е негоден за футбол. Често влизат в договорки с други отбори и обслужват чужди интереси. Този отбор е срам за футбола и ако зависеше от мен бих го закрил.

Славия- Най-големите курви в А група. Писна ми от всякъде от техните курвенски услуги. Дали срещу някой от водещите отбори или срещу такъв, който се бори да не изпадне, белите винаги са готови да се надупят.

Черноморец- Измислен и прехвален медиен отбор. Отбори като Пирин Благоевград и Локо Мз играят в пъти по-стойностен футбол от тези. Нелигитимно пребиваващи в А група, по-добре да се връща Нафтата.

Сливен- отбор на властта, нищо особено не са на терена, нямат футболни аргументи.

Ботев Пловдив- симпатизирах на този отбор, бил съм на не един и два негови мача на софийски терен, но за мен такъв отбор след 1998 година не съществува. Тотално се обезличиха и претопиха, а новия собственик едва ли ще промени нещата, по-скоро Ботев ще е параван за мръсните му пари и нечистите интереси.

Миньор Перник- По-принцип един от най-стойностните тимове за мен в българският футбол ,символ на висок морал, но не и със собственик както Христо Ковачки начело. Присъствието на тима в А група се обезсмисля с този човек начело.

За другите тимове, които искам да останат е ясно защо ,но все пак ще обърна внимание на тези, за които не е много ясно защо искам тяхното оставане:

Беласица- отбора винаги е способен да открадне точки от някой от водещите отбори, а и като цяло играе приличен футбол. Един от източниците за захранване на водещите тимове с футболисти, макар и с променлив успех.
Милованович и мисля Диану в Левски, Маркиньос и Маркес в ЦСКА , Ду Бала в Литекс, сега се говори за интерес от грандовете към Бето.

Локомотив Мездра- Прибързано обявен за говежд сателит от някои, както бяха и Вихрен, когато влязоха в елита. Един от потенциалните нови източници, които захранват грандовете с футболисти. Собствениците са изградили приличен стадион, вижда се че ще се строи и още, европейско поведение от страна на футболисти, треньори, ръководство, европейска организация, включваща достъп до стадиона, полицаи ,диктор на стадиона, подбор на музика за стадиона и т.н. Събрани добри футболисти, които играят футбол и се надиграват с всеки, оставяйки и противника да играе футбол ,а не затваряйки се отзад и включващи в арсенала си влизанията на месо.

Пирин Благоевград- отбора играе много приятен за окото футбол , също играе открито, в повечето случаи, стадиона му е на добро ниво, публиката е цивилизована.

Вихрен- още с влизането си в А група ми станаха симпатични.

Кои отбори искам от Б група?
Ясно е, че не може всичките да влязат от изброените, но ето кои харесвам аз.

Спартак Пд- отбор играещ открит и приятен футбол, още едно потенциално гостуване до Пловдив, нещо което аз много обичам.

Академик София- също играят приятен футбол ,а колкото повече отбори от София или близо до София ,толкова по-добре за мен, защото ще мога да посетя повече мачове.

Спортист Своге- същите причини като при Академик.

Автентичният Пирин- също вариант.

От Западната Б група не искам да влизат лидерите Монтана, които ще влязат и Рилски Спортист, два селски отбора, които мразя.

От Източната Б група не искам Берое. Винаги са ми били много противни, въпреки че много играчи на ЦСКА са дошли от там. Играят типично селски футбол, с 10 човека отзад при гостуванията или когато приемат някой от грандовете на собствен терен.
Нафтекс ги предпочитам пред черноморец, но все пак има други тимове които ми харесват повече от тях, като Родопа Смолян.
Много ми харесва този отбор, за мен играе добър футбол и в него са събрани добри футболисти, много от тях подвизавали се дълго време в А група.
Веднъж съм ходил на гостуване там ,много ми хареса. По пътя се наслаждаваш на красивия пейзаж в Родопската област, а стадиона е уникален. От него може да наблюдаваш какво правят хората в близките къщи, как си простират прането, как си оправят леглото, как готвят , просто безценно!

UNITED 1878


Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: Чaвдo]  
Автор tonzos_justice (pure)
Публикувано29.11.08 22:55



Правиш анализ от позицията кой отбор харесваш и кой отбор мразиш. Аз пък искам БЕРОЕ, защото властта ги изхвърли незаслужено за сметка на Бела. Всички знаем как играе Берое с ЦСКА и Левски. Значи Стара Загора са селяни, а Своге и Мездра граждани? Много си пристрастен :) Това че си от Северозапад, ок, но чак пък толкова :)

Може би поста ти идва от моята тема в клуб футбол. Ако съм ти развалил сега темата, сори брат.





Редактирано от tonzos_justice на 29.11.08 22:56.



Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: tonzos_justice]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано29.11.08 23:49



Нямам нищо лично към теб, а и не е редно, аз дори не те познавам. Вярно е, че има някои твои мнения , с които не съм съгласен, но това не значи нещо.
Като цяло има доста мнения с които не съм съгласен, важното е да се води дискусия, градяща се на някаква мисъл. Ти правиш точно това, независимо какво съм написал в клуб Футбол. В никакъв случай не си развалил темата.
Аз не съм написал че Стара Загора са селяни, а че отбора им Берое играе селски футбол, това е. Ок,искаш Берое, ти и без да искаш, те ще влязат, нали знаеш че там също командва Христо Ковачки и иска тима в А група, за да може да го продаде за добри пари.

UNITED 1878


Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: Чaвдo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.11.08 01:33



Това повече ми прилича на списък "отбори които често бият ЦСКА" и "отбори, които лягат на ЦСКА"

Макар, че нашето спартаче неведнъж и два пъти е разпорвало и вашия и говежди гъзове в средата на 90те



Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: пeтльo]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано30.11.08 01:45



Аз това за Спартак го знам много добре, но критерийте ми не са според причините които ти си мислиш.

UNITED 1878


Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: Чaвдo]  
Автор tonzos_justice (pure)
Публикувано30.11.08 10:48



Тази тема като край на есенния дял е много добра. Затова заформяме дискусия. Би било прекрасно да имаме база, върху която да точкуваме отборите по показатели - база, стадион, терен, феърплей, млади таланти и т.н. Обаче това за сегашното положение на БГ футбола ми се струва неловко.

Затова подред, без точки. Моето мнение е следното, без да ангажирам никой с него.

Спартак Варна- всяка година са в дъното на първенството, не залагат на никакво бъдеще и всичко е временно при тях. Материалната база е на ниско равнище, не са дали добър футболист от цяла декада. Б група!

Славия- Един голям отбор, който в течение на годините се превърна в посредствен. В края на всяко първенство са замесени в съмнителни мачове с отбори, които се борят за оставане в А група. Оценка - Б група!

Черноморец- Много добър отбор, дано да се запази за догодина. Имат потенциал след 1-2 години за зона УЕФА. Оценка - А група!

Сливен- Хита на първенството. Разполагат с добра база, в която са планирани още инвестиции. Отбора остава в сянката на Данчо Лечков, но определено си заслувават мястото в елита. Оценка - А група.

Ботев Пловдив- Трудни години за този голям отбор. Дано нещата да тръгнат нагоре и Ботев да се върне в челото на класирането. Оценка - А група

Миньор Перник- Перник дава друг нюанс на първенството. Преди години искаха да ги изхвърлят завинаги от футбола. Да, ама не. Този футболен град заслувава да играе в елита. Оценка - А група.


Беласица- Реално този отбор трябваше да играе в Б група сега. Оценка - Б група!

Локомотив Мездра- Другия хит на първенството. Показаха отлични игри и резултати. Оценка - А група!

Пирин Благоевград- Пирин си е Пирин. Това обаче е Македонска слава Симитли. Оценка - Б група!

Черно море - заслужават зона УЕФА!

Вихрен- Всяка година отбора показва странни резултати. Не показват чисти игри. Сега с Черноморец мирише. Оценка - Б група!

Локо Пд и Локо СФ - А група!

Кои отбори искам от Б група?

от ИЗТОК - Берое и Нафтекс
от Запад - Пирин Благоевград и Монтана



Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: Чaвдo]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано30.11.08 17:14



Левски, ЦСКА, Литекс, Локо Сф, Черно море, Черноморец Бс, Ботев Пд, Видима Раковски, Пирин Бл (оригинал), Спартак Пл, Ботев Вр, Берое Ст З, Сливен, Локо Пд, Етър ВТ и Марица Пд.
Евентуално Славия и Дунав Рс.
Незнам защо си против Берое, все пак те са ви дали Жеков, Велинов и Ст Младенов! Също са имали и П Петков!
Локо Пд са отбор с традиции в родния футбол - Хр Бонев и Хр Колев - Бащата само да са имали пак е ОК.
Пирин и Марица са най-силните школи, заедно с тази на Левски.
Враца и Плевен също са изкарали силни играчи - Йончев, Войнов, М Петров от първите, Барзов, Пл Николов, Гетов от вторите (макар Гетов да тръгва от Спартак Вн).
Етър имаше страхотни традиции - Балъков, Тр Иванов, Ц Цветанов, Г Василев са оттам.
Бургас също е футболен град, Р Гочев е оттам, Варна в лицето на морето също - да не забравяме, че те са първите шампиони на България!
Литекс и Видима са с много прилична база и стадиони, макар да нямат нищо особено като принос за родния футбол.
Славия и Дунав като резерви - "белите" от Желязков и Цветков нищо не са изкарвали, само надупвания, а Дунав след Паро Никодимов и Нанков - тоже.
Но задължително е да има пари в бизнеса, наречен футбол!

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: navy7Obg]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано30.11.08 17:52



Не повече от 10 отбора в А група - ЦСКА,Подуене,Локо Сф,Ч.море,Слабия,Латекс,Ботяф,Доко Пд,Бироя,Сливен.
Един в ШЛ, 2-3 в УЕФА ,2 Изпадащи,1 на бараж,ха да видим тогаз ще полягват ли отборите преди края на първенството
Е,тва е класиката.
Б-групата пак да са 10-12 отбора.



Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: bobojusty]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано30.11.08 18:40



На мен, Бате ше ми е скучно само с 10-12 отбора.
Аз бих ги направил даже 18 - 20



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Кои отбори са за А група?нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано01.12.08 06:31



не виждам смисъл от повече отбори,тъй като резултатите почват странно да се предугаждат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.