Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ВСИЧКИ НА АРМИЯТА!нови  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано24.10.08 20:21



За да не оспамвам клуба с почти ежеседмичните си призиви да подкрепяме ЦСКА, реших да се опитам да доразвия вече заформилата се дискусия, касаеща гореупоменатото.

Първото ми желание е да се абстрахираме, доколкото е възможно от всички останали отбори, респективно ситуациятата в БГ футбола. Сравнения с говедата, буферите, славия и всички провинциални отбори и т.нт ще са тотално несъстоятелни. Както казва често Фирев - "да гледаме нас си". А ние сме ЦСКА! Това като първо и последно.

Glory Glory Tampere United

Жжжж, Бате,... Дееба и белята...



Тема Тема 1нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано24.10.08 21:18



Дългогодишните наблюдения/ не само мои/ сочат, че има няколко основни типа Армейци, по отношение на присъствие в Батеборисовата градина. /някогашен парк на Свободата/

1.тип/изключително – разпространен/ - такива, които почти никога не са стъпвали на стадиона
2.тип /много разпространен/ - хора, които в определен период от живота си са били част от Армията, но по една или друга причина вече не са.
3.тип. /разпространен/ , които посещават само европейски мачове и мачовете с говедата /евентуално – в зависимост от некои работи/
4.тип/много малко разпространен/ - на стадиона са, ако немат по-важни ангажименти.
5. тип/изключително непопулярен/ - всеки мач са на Армията.

допълвайте.

Glory Glory Tampere United

Жжжж, Бате,... Дееба и белята...



Тема Re: Тема 1нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано24.10.08 21:34



браво за хубавата тема, за да има повече от "тип 5" аз лично се грижа на всеки мач да доведа по един фен, жалкото е, че гледайки по ТВ, другите първенства, желаят и на Армията да гледат подобно спектакли, но без да обиждам някой фен, в Англия стадионите се пълнят на всички мачове, независимо дали са от Висшата лига или от 9 Лига.
Утре ще водя човек, който не е бил на стадиона от 2 години.
Айде да напълним Армията.

КЗЛ



Тема Re: Тема 1нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано24.10.08 21:40



Бас хващам, че стадионите в 9 дивизия на англия са по - модерни от Армията. Не може да нямат поне кенефи. каквото и да си говорим - скоро ще ходат по 100 човека на Армията ако не се промени ситуацията в БЪЛГАРИЯ.



Тема Re: Тема 1нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано24.10.08 21:59



100% истина.

през 80-те играех футбол в Бг в една градска/квартална група, и на всеки мач на стадионите имаше поне по 500 човека, без трибуни и WC.
последния сезон давах безплатно по 20 безплатни покани за всеки домакински мач, от тези 20 фена, сега продължават да идват на мач( през кръг и с купен билет, едвам 4-5 фена)
ако ще, на Армията да има 100 WC-та, стадиона ще бъде full, когато се оправи нашата родина.

Айде Алекс, лека и КЗЛ



Тема Re: Тема 1нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано24.10.08 22:01



Знаеш ли, Бате, колко неща са по-модерни и нормални от нашите - като почнеш от Армията, през Парламента, Здравното министерство, другите министерства, метрото, Руски паметник и прочие.
Кво да умрем ли? Кой да промени всичко?

Glory Glory Tampere United

Жжжж, Бате,... Дееба и белята...



Тема Re: Тема 1нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано25.10.08 00:25



Разбира се , че няма да тръгнем да умираме. Ама чакай първо да разнищим футбола. Хората сега могат да гледат всичко. Гледат Премиършипа , стадионите, терена, публиката, стюардите и т.н. И след като тоя човек иде на армията и едвам не го разрежат на железата на Г - поне два пъти ми се разминава на европейски мачове - чака на опашка 1 час да влезе във В - толкова чаках срещу Омония - като му се припикае трябва да иде до близкото дърво, ултрасите най - много да го набият ако запее нещо което те са решили , че не трябва да се пее - едно момче го отнесе пред мен - и дойдат некакви полицейски бригади с шитове, каски, палки, все едно си от Ал Кайда и си решен да вдигнеш целия стадион във въздуха - ами мама му стара - как да се върне? И то да гледа примерно ЦСКА - Беласица. А на беласица боса в затвор некъде в германия. отбора на бела 20 пъти по - слаб от колчестър и джилингам. Дееба - ами разбира се, че нема да има хора. Не, че ще спра да хода - аз съм екстремист. И ти си такъв. Абе всеки който ходи на мачове на Армията си е любител на екстремното. Но повечето хора не са такива и не обичат ЦСКА толкова. И така се стига до 500 човека посещаемост на шампиона на България. Защото хората искат вече да са нормални. Да живеят нормално. Да ходят на нормални стадиони и да гледат нормален футбол.



Тема Re: ВСИЧКИ НА АРМИЯТА!нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор roughtrade ()
Публикувано25.10.08 13:31



БАТЕ, то по принцип малко хора ходиме на мачове напоследък. Насила не можеш накара никого. Лично познавам неколко такива, дето ще седнат пред телевизора и нема да пропуснат да гледат в никой случай срещата на ЦСКА, обаче да ходат на стадиона е редкост. Не знам що така.

И между другото КУР ЗА ШИБАНАТА ТВ дето ще дава мача, КУР И ЗА БФС. За пореден път срещата започва в некъф супермалоумен час - 19.30. Еби му майката!

Редактирано от roughtrade на 25.10.08 13:31.



Тема Тема 2 - Армиятанови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано25.10.08 14:45



Стадион "Българска Армия" сам по себе си е отвратително място, което май сме дискутирали N пъти. Едно от единствените неща, за които съм съгласен с подуенци е названието "кочинпарк"/както и окончателно постигнатия консенсус относно евроидиотизма на Лефски/. Съоражението - бастион на инж. - строителното малоумие без входове и кенефи. Много пъти съм се опитвал безуспешно да вникна в замисъла на проектантите, дори ми се е случвало да си премятам из съзнанието разни версии за "контрол на тълпата"/имайки предвид най-вече времето, когато е построен/. Най-вероятно обаче съоражението е построено като много неща в БГ -с балкански размах и без елементарна мисъл. Ако някой е компетентен в тази материя, нека сподели, ще ми бъде безкрайно интересно.
Да оставим стадиона на страна, защото в случая той е даденост и на всички ни е ясно какво трябва да стане за да се промини това.
Тук изключвам пословичната мърсотия по трибуните - щото до ден днешен може да си намериш балонче от последния евромач, както и тъмницата около стадиона.
Като си затръгваш по тъмно - кура не можеш да си видиш и добре, че се чува Цариградско, иначе има хора, които ше се изгубят в парка.
Армията, за огромно съжаление не е за жени и деца....
Екстемист съм по принуда. И аз искам/ и нема нормален човек, който да не иска/ например да влезе като бял човек, да си купи една бира, която да има къде да изпикае, да не го пере дъжд /щото особеностите на географските ни ширини и сезоните в които се играе първенството, предполагат почти 1/2 от случаите дъжд или дори сняг/, да не се оглежда откъде евентуално може да ге тресне некоя миниумка по кофата и всичко, за което се сетиш...


Любовта към ЦСКА е по-силна обаче. Това е нещо, което или носиш в себе си или не.

Glory Glory Tampere United

Жжжж, Бате,... Дееба и белята...



Тема Re: ВСИЧКИ НА АРМИЯТА! [re: roughtrade]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано25.10.08 14:50



Часът е уникален за края на Октомври! Може ли някой да отговори каква е причината да играем от 19:30, а не от 16:00?
Ето ти само една предпоставка пак да сме 500 души.....заеби. Това, че ще го дават по ТВ си е ок. Знаеш ли колко Армейци не живеят в БГ или не са в София?

Glory Glory Tampere United

Жжжж, Бате,... Дееба и белята...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.