Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 01.07.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТАнови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.08.08 21:23



ТРАКТОРИ3АЦИЯТА ми 3ву4и толкова фундаментално колеги, по4ти като "преди и след новата ера"

Наистина говедата надминаха себе си. И като име БАТЕ БОРИСОВ трепе рибата НЕСРАВНИМО, а а3 съм гледал и3лагациите на подуенци все пак от втората половина на 1980те. А и играта на Батко беше уникална:-)
Също така да отбележа 3а по-интелигентните фенове на кенефски, 4е днес Нацо победи Ганьо. Както и в ма4овете с Тампере. А какво направи и правеше Гаджев? Това 3а домашно на желащите да 3адълбават... Ина4е на ВАС армейци оставям да се 3анимавате с наглостта от подуене в клубовете и от ухо на ухо да шептите или просто да и3викате ТРАКТОРИ3АЦИЯ

Моят акцент в та3и тема искам да е върху ЦСКА и дано ми се удаде. А3 ПОТВЪРЖДАвам валидността на моето мнение в темата на Петко: Важното е Пената да накара нашите да не се влияят от ра3ни успехи или неуспехи на кенефски. Вижда се, 4е има проблеми в нашия отбор - и като обиграване и като класа и като психи4еска устой4ивост. Надявам се първия ма4 само пред наша публика да им вдъхне увереност. И дано Пената усети състава, природата го е дарила с такива ка4ества. В тия три ма4а дано се пора3вием малко. Мaкар 4е след това идва трудното пак. Ама, карай нали сме армейци и си оби4аме отбора. Само ЦСКА пи4ове

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТАнови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано27.08.08 22:05



Положителните емоции ми дойдоха малко в повече тази вечер, затва няма да шепна, а пия още неколко бири и излизам на терасата да викам:

тракторизация всей страны!

Предния говежди резил го пропуснах, обаче на този му изгледах цялото второ действие.
БАТЭ бяха най - слабият отбор, който някога съм гледал в ЕКТ.
Не знам кого бяха поканили да коментира заедно с Крум Савов, обаче бисерите ме сринаха.

Към осемдесетата минута поканеният заяви, че проблемите на Подуене идват преди всичко от факта, че БАТЭ са с 10 души...

Поклон пред агитката на Белорусите - Не знам кой ги е научил да викат Це еС КА, даже очаквах по едно време да прозвучи едно мощно "КУыр за Лиефски алие, алие






За останалото съм напълно съгласен и предполагам повечето тук. За съжаление, ако искаш да породиш дискусия точно тази вечер трудно ще стане
Вечертта, в която се роди най-новата тракторна приказка...

Glory Glory Tampere United
Дееба и белята...

Редактирано от Бaтe_Пeтky на 27.08.08 22:10.



Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.08.08 22:52



Тоя, Явор Недев при Савов и3би рибата. Тотален простак. После слушам едно говедце невръстно при Диков ка3а, 4е все пак БАТЕ не са ги надиграли:-) Сещаш ли се? Те още се надиграват - преди с Барса, сега с Батко:-)))

Не 3нам дали говеждите фенове усещат игрите, които играят някои ловци на техния гръб. Не 3нам дали ще си спомнят 3а ОПРЕДЕЛЕНО НАЙ-ГОЛЯМАТА ми3ерия която им се е слу4вала някога (длъжни сме да кажем 3асега, щото при тях нищо не е последно:-)))) ), като се 3ахили Нацо на ръководен пост ПАК след време.

А тая тема е 3а наште, да



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано27.08.08 23:17



То времето е на прага, ако питаш мен...

Що се отнася до мизерията, силно се съмнявам, че че тя е по силите на човешкия разсъдък. Особено ако става дума за подуенски такъв...

Ако трябва да съм сериозен след толкова бири бих възкликнал:
Дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм!


Знаеш ли къде мога да си щамповам тениска с трактор, така, че да е готова за събота. Все пак темата е за ЦСКА...

Glory Glory Tampere United
Дееба и белята...


Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: red_fire]  
Автор ЧИЧO RED (минаващ)
Публикувано27.08.08 23:42



Не знам за вас братя но аз дори не можах да се израдвам като хората!!! То бива мизерия и безпомощност но чак толкова!!! ТРАКТОРИЗАЦИЯ! ТРАКТОРИЗАЦИЯ!



Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано28.08.08 00:15



абе и а3 се 4удех да кажа "след време" или "в скоро време":-) Важното е говедата да 3наят, 4е Нацо им докарва вси4ките ми3ерии И ТО БЕ3 ДА МУ МИГНЕ ОКОТО 3а феновете.

а3 мога да ти говоря 3а ТРАКТОРИ3АЦИЯТА като (не?)променящо живота събитие, но 3а отделни теке3есарски детайли не се 4увствам компетентен, на3драве



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: ЧИЧO RED]  
Автор Apиcтokpит (новак)
Публикувано28.08.08 00:55



Без коментар!
И все пак музикален поздрав:

От Съветския съюз
днес пристигна "Белорус".
Трактор, трактор!
На кого ще го дадем?

Ето го и бай Иван,
дето ходи все пиян.
Трактор, трактор!
Няма да му го дадем!

Ето го и бай Емил -
нему трактор му е мил.
Трактор, трактор!
На него ще го дадем!

И под родното небе
тракторът ще заоре.
Трактор, трактор!
Нека си оре!

(музиката е по едно рок парче, често го пускат по "Зий-рок")



Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано28.08.08 01:28



наздраве



Тракторизация - это есть дело народное!
Тука по-младите си немат на представа "Белорус" колко хектара са обърнали от Подуене, та до Пазаржик, Черно Мурие и къде ли не...
Говоря за дълбока оран! Не става дума само за фреза, пръскане ъс син камик/Купроцин или Рубиган/ и прочие...

"Белорус" - надеждна машина! С електроника от Борисов




Glory Glory Tampere United
Дееба и белята...

Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: red_fire]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано28.08.08 01:29



Подкокоросва някои от нашите бездарници да играят нарочно ли....

Хм, на прима виста се сещам за Петков и слипът - циганин....

Нищо не би ме учудило вече....

Вие сте дваж по - зле, обаче, и го знаете. Сега се радвате, но томов вчера си е гласува да взема премии пак, човекът.



Тема Re: Българският футбол преди и след ТРАКТОРИ3АЦИЯТнови [re: jdefoe]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано28.08.08 05:38



Бате... да стигнеш дъното на мизерията. Да се превърнеш в клошаря на българския невзрачен футбол, да станеш за посмешище на всички футболни джудета, да трепериш дали пък няма да ти се падне някой албански колос в третия предварителен кръг на УЕФА, да стигнеш до момента, в който сами съзирате футболния си идиотизъм... и да кажеш, че ние сме два пъти по-зле...
Колко типично по подуянски е това...

Тук ви биха и приех това като компенсация от съдбата за цяла червена България.
Но си мислех, че там ще биете махленското тимче. Отложихте си мач, за да се подготвяте за титаничния сблъсък със заводско отборче от град, в който дори хотел няма. Вратаря, който е половината им отбор наказан.. съдията подпира откровено вас - българските футболни клошари... с човек повече сте 54 минути игрово време... и не можете да направите нищо...
И да кажеш, че ние сме два пъти по-зле от вас...
Колко типично по подуянски е това...

Приличате ми на онзи виц... където пациентът казал: "Абе докторе - пак се насирам ама вече не ми пука!"

Сагата продължава... идва третия кръг на УЕФА... Албански гранд? Азърбейджански колос? Къде бееее. ей.. левски-европейски!!!

Басирам се, че вие ще сте първия български тим, елиминиран от албанци, малтийци, люксембургци и островитяни от Фарьорските острови...
Но ние сме били по-зле от вас...
Лошо няма... левски - идиот европейски...
Все така да сме по-зле от вас..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.