Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 30.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някои впе4атления от ма4а днеснови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано24.08.08 20:40



Да 3апо4на оттам: Да ни е жив и 3драв Маркиньош! По4вам да ра3бирам какво е имал предвид Иво Андонов преди 3-4 години. Ив4о тогава и3търси, 4е тоя анонимен пи4, който играеше в някаква Беласица, е най-добрият футболист в Бг.

Един Ели Маркес е интересен игра4 според мен. Виданов беше 3а малко, не атакуваха пре3 него, но игра доста активно. 3е Руи ве4е трети ма4 го виждам да играе доста активно и ми харесва. Е, прави и грешки. Но Пената ще ги менка с Удоджи и който 3аспи да е аут. Гената е слаби4ък, но пък с мерак. Същото важи и 3а Тошко и Дан4о.
Тошев имаше и добри отигравания, но го ра3дава много тешкарски. Това мен ме дра3ни. А 4ипев има мноого грешни пасове, вклЮ4ително и в много късите. Може пък да се дължи на факта, 4е 4есто му я подават:-) Беконо нерядко играе рисковано. Комбинирано с несработеността на централните 3ащитници, това може да ни доведе много, много ядове. При тия прехвърлящи пасове на противника към нашата врата, при които цялата ни 3ащита се вижда в 4удо...

Сега имаме три ма4а в София със Спартак, със Славия и Миньор. Трябва 3адължително да ги в3емем и трите и да се посработим.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Някои впе4атления от ма4а днеснови [re: red_fire]  
Автор БATE Heдeв (кафеджия)
Публикувано24.08.08 22:23



Бате, подписа ти не е актуален ;-) Да вземеш да го ъпдейтнеш малко а? То и загубих дирите, ама как е резултата 1:19 ли стана или 1:20





Тема моите впечатлениянови [re: red_fire]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано24.08.08 22:58



Като цяло може да се каже че съм доволен от мача.
Видяха се не малко хубави атаки от страна на ЦСКА, но аз искам да наблегна на слабостите, които си проличаха днес.
Големи дупки в защита, особено първото полувреме, които е въпрос на време да бъдат наказани. Централната двойка халфове Янчев и Чипев се отчете с много неточни пасове и отигравания като цяло. Особено много слаб мач на Тодор Янчев. Той, заедно с друг опитен играч- Йордан Тодоров бяха надигравани с лекота през първата част от играчи на Локомотив.
В края на полувремето мача свърши и през втората част и двата отбора нямаха голямо желание за игра.
За пореден път си поличаха слабостите на вратаря Беконо. За мен това не е изненада, тъй -като познавам неговите качества от Берое и тепърва ЦСКА ще бъде подвеждан в много случаи от него. Лошото е че втория вратар Венци Велинов е горе-долу на едно ниво с Беконо. Жалко че Илко Пиргов беше засилен в Румъния, много кадърен вратар.
Маркиньош игра прилично, но през втората част, особено към 60тата минута си пролича липсата на желание на игра в него.
Логично бе заменен от Златинов. Владислав Златинов се включи с голямо желание ,но именно това му изигра лоша шега. В стремежа си да блесне действаше прибързано и неточно. Според мен това ще се изчисти когато започне да играе по-често.
Слабо включване на Тошев, но според мен точно в такива мачове в София , а не навън трябва да се пускат младите играчи, за да добиват опит и самочувствие. В този смисъл съм разочарован че Тонев не се появи в игра, на фона на повечето футболисти, които не си даваха много зор той щеше да играе с желание и съм сигурен че нямаше да направи слаб мач, въпреки че в Сливен играта му не вървеше.
За Ели Маркес ще се въздържа от мнение, той за мен още е загатка. Вкара хубав гол миналия кръг, но в защита не изглежда стабилен.
Морец с нищо не блесна, но това му бе първи мач.
Зе Руи горе-долу игра добре, но на моменти действаше егоистично-търсеше индивидуалните завършеци, вместо комбинациите със съотборници, в моменти когато беше по-удачно да предпочете второто.
От Евгени Йорданов съм доволен, той си свърши работата.
Хареса ми и Виданов, игра с желание и стабилно.
Иначе програмата за мен е добра и аз не се съмнявам че отбора ще спечели 9 точки в следващите три мача. Проблем ще са мачовете навън, и заради мотивацията на част от футболистите, която не е на нужното ниво, а в гостувания трябва да се напрягаш малко повече и най-вече ако продължава странното съдийство. ЦСКА не е някакъв супер тим , с класи над останалите, силите в първенството са сравнително изравнени и всяка грешка влияе.
Въпреки всичко, аз съвсем сериозно вярвам че ЦСКА може да спечели титлата и не съм съгласен с писанията че това е преходен сезон и т.н. Дори да има тимове които превъзхождат ЦСКА , те не го превъзхождат с много , както писах силите са сравнително изравнени, така че има оптимизъм в мен.

UNITED 1878


Тема Re: Някои впе4атления от ма4а днеснови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано25.08.08 12:49



маркиньос ми хареса - колкото и той да не е нищо особено, на общия фон си е направо най-добър. виданов също ми хареса, активен е, ренденце, като за бек мисле че си е ок!

Тоя Ели според мен има хлеб у него, много е строен и бърз, има шут, агресивен е, атакува. Отзад е трагедия обаче, ако там се поработи с него ще стане футболист!! има хляб.

Требва ни един креативен халф - или зад нападателя и маркиньос да го върнат отзад, или зад маркиньос един който да може да подава, нещо като хидуиед...ама де такъв? щото и тошко и чипев се стараят ама не стават за разпределители..чипев ми хареса като цяло, ама в дефанзивен план има као да работи, изпуска ги нападателите от 2ра линия и става зле.

Отпред е ясно че Женя само не става, не е зле ама нема класата. Дано тоя исландеца се включи добре и с две бързи крила, които имаме, може и да стане..

Като цяло има желание и хъс, има движение, ама има супер много брак, второти немаше футбол..не могат да си подадат на повече от 10 метра, понекога и тва им е много..Има кво да се работи. Не разбрах Тонев що вече не го пускат, нема лошо да се отрезви, ама тия са мачовете в които требва да трупа опит.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Някои впе4атления от ма4а днеснови [re: red_fire]  
Автор Takeshi (член)
Публикувано25.08.08 14:33



Зе Руи- добре... двамата с Данчо не спряха да тичат. Зе-то направи хубави пробиви има добро центриране- в сравнение с онази дзвезда Амунике е Роналдо. Данчо па до 90-тата минута не спря да пресира. Явно се натягаше за пред Марков, ама нека да е така всеки мач.
За юношите- Иванов- пане на бека, добре в центъра. Виданов- трудно ми е да дам оценка, мача беше приключил като влезе.
Чипев- пане кашкавал, но пък разбираемо- Не е Методи Деянов, а да си на неговите години в тази зона и то в ЦСКА... или трябва да си перде или мега талант. Чипев не е нито едно от двете. Но има хляб в него.
Тошев най ме издразни- ако имаше джобове на гащите, щеше да си пъхне ръцете там. Ебати ефето. Данчо оре терена, Тошев аристократ, подтичква- при това си влязъл за 15 минути да еба... изхрачи си дробовете...



Тема Re: Някои впе4атления от ма4а днеснови [re: Takeshi]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано25.08.08 16:35



da, toshev i mene dosega ne me e vpechatlil veche ...3ti mach mai gledam.

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: моите впечатлениянови [re: Чaвдo]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.08.08 00:17



Докато не падна първия ни гол беше доста на кантар на ма4а. Отвсякъде лъхаше на несигурност. Все пак съм длъжен да кажа, 4е Въндев си е добър игра4 3а нашите стандарти и по4ти редовно си правеше каквото поиска. Той би бил добра покупка 3а нас между другото.
3абеля3вам, 4е Беконо е прекалено пасивен при дългите топки, които сипят пред вратата му. Някои от тях той самият може да ги посреща, но явно 3асега хи4 не се ра3бират с хората пред него. Абе лекомислия доста виждам при него, а е опитен уж...
3а мен Маркиньош на общия фон не е просто на "ти" с топката, ами направо си я е и3мислил.


Ние 3а титлата може да имаме някакви шансове, 1. Aко никъде във водещите отбори няма "органи3ация" и всеки 3агуби по около 10 то4ки до края на есенния полусе3он и 2. Ако 3имата имаме нов собственик, нов ВЛИЯТЕЛЕН И РА3БИРАЩ спортен директор и да в3емем и някой игра4 допълнително, но не само свободни агенти.
3асега а3 съм реалист...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Някои впе4атления от ма4а днеснови [re: Oлимпия]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.08.08 00:29



Брудер, а3 на общия фон ве4е не намирам думи 3а демонстрираната класа от Маркиньош

А трябва да се 3нае, 4е а3 не му бях НИКАКЪВ фен преди сегашния се3он. Между другото така може да се види накъде се движи отбора като класа 3а съжаление.

3а Ели от3ад 3асега хвалби няма, ама напред е по4ти като Лусио

3а малко да 3абравя 3а Виданов. Има плам в о4ите на това бег4е, напрега се, 3лобно ми се види - все положителни неща 3а краен 3ащитник:-)))

4ипев е млади4ък и се притеснява, толкова много топки минават пре3 него. А той не ми и3глежда перде. Дано се в3еме Иван Цветков поне тия дни или някакъв еквивалент и може с Маркиньош да се менят някакси. Абе дано не се конту3и Маркиньш.

3а отпред и а3 се надявам на Гари

Има желание да. Тонев 3а на3идание са го оставили да по4ива. Да се натега другия ма4. Е, ще има публика. Ще усетят атмосферата на Армията с публика.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от red_fire на 26.08.08 00:33.



Тема Re: Някои впе4атления от ма4а днеснови [re: Takeshi]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.08.08 00:39



Ок, ма4а не беше в най-серио3ната си фа3а при вли3ането на Виданов, но желанието му беше о4евидно. Дано уцели момента мом4ето.
3е Руи може би на фона на писанията 3а него ме впе4атли. И това в трети ма4 поред. Ами бори се 4овека - ръга се там, бута се, минава, центрира, бие отдале4е.
А 3а Тошев вси4ки се ока3ваме на едно мнение 3асега, 3а жалост. 3асега...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Някои впе4атления от ма4а днеснови [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано26.08.08 11:50



От така наречените младежи най-много надежди залагах на Чипев, обаче момчето никакъв го няма. Нито в дефанзивен, нито в офанзивен план. Стискам палци да се стегне, защото за неговия пост в момента няма особена конкуренция.
Тодор Янчев за пореден път е най-слабия в мача.
Ели е пич, мен ме кефи, малко опит в отнемането на топката и мисля че това е нашия играч.
Зе Руи не е слаб играч, макар че Юруков щеше да свърши мноог по добра работа. Гледам че Митачето е в Б отбора, представяше се слабо напоследък и затова е там, но бих се радвал да си оправи формата и пак да е титуляр, защото е талантлив въпреки че рядко има ден.
Иван Иванов понякога ме притеснява с отиграванията си, ако трябва да съм напълно откровен.
Виданов изяжда тревата, неговата мотивация трябва да бъде наградена с титулярно място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.