Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 01.07.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плачетенови  
Автор Kocмoc ()
Публикувано03.06.08 14:35



Казвах ви аз едно време , че за Божков ще се плаче и ще се разбере , че на по добър собственик не можем да попаднем..

Слушах как съм му лакей говедо и какво ли не...

Като отбора го купи Митал тук някой полу идиоти като Александър и компания ми обясняваха ще вида сега какво щяло да стане с отбора и тем подобни :))

Е видех какво става с отбора.

Както е тръгнало сме на път да не играем в УЕФА и да ни изхвърлят от А група.

Вие продължвайте да бълнувате , че някой ненормален чужденец ще налее пари и ще направи Челси на балканите..

Освен българин друг няма интерес отбора да прогресира дреме му на Митал и на всеки друг дали ЦСКА ще е в Б или В група.
Той идва да си направи парите и да си бие шута към Индия..Все едно ако Живаго или къвто е там ни купи пак бълнувате , че ще дава милиони ...

Ще даде некой и друг лев отначало и след това ще се разкара.В България 3 ма човека даваха за футбол 2 ма останах
Божков/Батков/Ганчев

Вие слабоумни прасета изгонихте Божков айде сега се радвайте на успеха..Празнувахте като ни продаде искам пак да празнувате

Редактирано от Kocмoc на 03.06.08 14:38.



Тема Re: Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плаченови [re: Kocмoc]  
Автор rakli ((raklori ))
Публикувано03.06.08 17:03



Абе едно нещо искам да отбележа. Дълговете на ЦСКА към НОИ са от 2003 г. А тогава лупчо и митализето не бяха в ЦСКА





Тема Re: Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плаченови [re: Kocмoc]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано03.06.08 18:43



ти не си фен на ЦСКА, а си фен на Божков, ходи си у клуб Божков и си пиши идиотщините.



Тема Re: Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плаченови [re: rakli]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано04.06.08 00:08



И тогава са се дължали пари, но в малки размери виж , че дне Лефски са си платили в последниа момент


Разликата е , че тогава ако сме имали дълг 1 милион ким НОи всичко друго е било изрядно и не ни вадиха от турнирите и не ставахме за срам..

Сега ЦСКА е затънал в дългове не само към държавата и си е ебало майката.
В момента ако някой иска да купи ЦСКА той трябва да плати 10 милиона евро за отбора и да му погаси дълговете за още толко а ме съмнява някой да иска да си хвърля парите на вятъра



Тема Курвонови [re: kenny mccormick]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано04.06.08 00:08



Айде да те вида да те еба с блуфи като се върне



Тема Re: Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плаченови [re: Kocмoc]  
Автор rakli ((raklori ))
Публикувано04.06.08 09:06



Maлко го плескахте Лупчо е т'фа е цялата истина



Тема Re: Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плачетенови [re: Kocмoc]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано04.06.08 17:58



Защо пишеш глупости? Кога някой е бил супер оптимист спрямо това ръководство? Това е само в твоята глава. Дай ми някой пост където съм го твърдял? От друга страна още по - твърдо заставам на мнението, че махането на Божков от ЦСКА беше най-хубавото което се беше случвало на нашия клуб след 90 година. Да не би задълженията на ЦСКА да са само от последните 2 години? Поинтерсувай се малко твоя Крез в какви дългове остави ЦСКА. Лупи е боклук - голям гаден лъжец. Това никой не го оспорва. Но ако трябва да бъда честен предпочитам да не играем в Европа една година отколкото да подаряваме титли на Подуенци и да им лягаме по команда.

Е видех какво става с отбора.


И аз видЕх - шампиони със супер преднина пред подуенци.

Вие продължвайте да бълнувате , че някой ненормален чужденец ще налее пари и ще направи Челси на балканите

Никой никога не е твърдял такова нещо, но явно ти помага на тезата, че си Нострадамус а ние всички идиоти.

Приеми накрая , че Божков е аут от ЦСКА. Слава Богу.



Тема Re: Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плаченови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор rakli ((raklori ))
Публикувано05.06.08 09:18



И аз видЕх - шампиони със супер преднина пред подуенци.

Голяма работа сте бе. Това ли ви е утехата. Може да целувате гъза на Лупчо, че няма да играете в Европа, щото щяхте да видите какво струвате





Тема Re: Казвах ви аз едно време, че за Божков ще плачетенови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (General)
Публикувано05.06.08 12:01



Вие продължвайте да бълнувате , че някой ненормален чужденец ще налее пари и ще направи Челси на балканите
Точно пък ти и тонзоса какви оди сте писали за Челси на Балканите и т.н.

Лупи е боклук - голям гаден лъжец. Това никой не го оспорва. Но ако трябва да бъда честен предпочитам да не играем в Европа една година отколкото да подаряваме титли на Подуенци и да им лягаме по команда. Тази титла ви я дадоха заради юбилея, иначе щяхте пак да режете греди и т.н.







Тема Re: Курво [re: Kocмoc]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано05.06.08 13:26



да те еба в простака дето си станал. а блуфи ще плаче, щото много говори, но е палячо. ще го бия много на тенис на маса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.