Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 01.07.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: btr]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано07.06.08 14:42



Много ти здраве лудия, ако те бех банвал... още щеше да си аут.

Welcome to the real world!




Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: Mopфиyc]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано08.06.08 11:33



Значи някое друго рогато хайванче под прикритие трябва да я е свършило тая мръсотия с баннването ми,.... ако ти казваш истината


Хм,говедо от Подуене и истина,май нещо не ми се връзва
Пример:
Молбата на Боби Плешивия към УЕФА да опрости ЦСКА ...смях в залата и по трибуните,ама както и да е,ние силните сме великодушни,айде гепи един пореден КЗЛ и със здраве да си го използваш!

Всеки народ заслужава царя си

Редактирано от btr на 08.06.08 11:34.



Тема Re: 3а Нацо, Маджо и 4ернойнови [re: red_fire]  
Автор Samuel_Vimes (ентусиаст)
Публикувано08.06.08 14:12



За кой мач и кой съдия става дума?



Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: elian2OOO]  
Автор theRED (минаващ)
Публикувано08.06.08 18:00



Човече никой не мрази Левскарите-напротив имам много приятели Левскари.Но мразя оная лумпенизирана и подла сган която ,като не може с футболни средства започва подмолно да се бори за да е №1



Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: btr]  
Автор elian2OOO (син фен)
Публикувано08.06.08 20:56



М-да, прасетата определено дъвчат по-добре. Вероятно защото преглъщат всичко. Ако смяташ брътвежите на ГА-ГА за истини, значи си му съквартирант от клиниката . А кое ме кара да смятам , че е изтрещял? Всичките му глупости, човече, всичките. Май няма смисъл да те убеждавам в нищо, за тебе ГА-ГА е полу-бог, защото плюе с/у ЛЕВСКИ, дрънка лъжи и олигофренски простотии и на вас това очевидно ви стига. Ок, живейте си живота с мисълта че сте номер 1 в света, но цялата Вселена е включена в огромен заговор с/у цска заради...нещо си . А Вселената разбира се е тъмносиня





Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: roughtrade]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.08 04:15



Eй, боклук, едно е човек да си прави ташак с мизерията ви, съвсем друго е да призовавате към физическа саморазправа и вандалщина, мамичката ти мръсна да еба циганска! Защо една от вас, мишки, не излезе от форума и не призове публично към насилие, като си каже името и си покаже гнусната мутра преди това! А? Пубери недоебани!



Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: elian2OOO]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано09.06.08 17:39



Е,не всички представители на фауната имат качеството умно да преживят и бааавничко но сигурно да поемат всичко което им се подаде в муцуните... в това число и КЗЛ


А сега съвсем сериозно:
1.Не съм психиатър за да коментирам състоянието нито на ГА нито твоето
2.Живея в Драгалевци,а не в Курило и от доста години деля стая само с приятелката си
3.Православен християнин съм и от Боговете почитам само Христос

А това,че нямам доверие и не вярвам на нито една дума изречена от хора криещи плешивоста си с перуки или грамадните си подути от злоупотреба на алкохол носове с мустаци,дължа на уроците на баба ми,която винаги ми казваше да не приемам нито една дума на подобни екземпляри за чиста монета,защото това са нечисти,комплексирани човекоподобни които избиват вродените им комплекси като си създават техни измислени светове в които винаги запазват за себе си ролята на Царя. А като гледам скъпата перука на Боби Плешивия и носа и мустаците на Борат за сетен път се убеждавам,че баба ми /лека й пръст/ е била много умна и прозорлива жена

Всеки народ заслужава царя си

Редактирано от btr на 09.06.08 17:41.



Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: eat]  
Автор eat (непознат )
Публикувано09.06.08 19:10



всички бизнес решения, взети от Александър Томов от името на “Кремиковци“ АД след 4 февруари 2008 година, се считат за негови персонални решения и комбинатът няма да носи отговорност за задължения и последствия от какъвто и да било характер". Това заяви тогава в специално прессъобщение новият главен изпълнителен директор на завода Гунтупали Джаганадам. Нещо не е наред Лупи мошеника е изгонен на 5.06. Днес прави исказвания По думите на Томов ЦСКА все още е собственост на индийския милиардер Прамод Митал, а 1/5 от приходите са от кредит, който е обезпечен от ”Кремиковци”. КЪДЕ Е ДЪРЖАВАТА ЗАЩО АЛЕКСАНДЪР ТОМОВ ВСЕ ОЩЕ Е НА СВОБОДА.



Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: eat]  
Автор eat (непознат )
Публикувано09.06.08 19:32



По времето на бившият председател на Надзорния съвет на ЦСКА Александър Томов са източени 12,9 милиона лева от клуба и тези пари се губят от сметките на“червените“, съобщава“Нощен труд“ в днешния си брой.
Това е била и основната причина, Премиерът Сергей Станишев да нареди проверка на клуба от страна на НАП и Държавната агенция“Национална Сигурност“. Според твърдения на председателя на федерация Металурзи към КТ“Подкрепа“ Людмил Павлов, като изпълнителен шеф на Кремиковци Томов е пренасочил към ЦСКА 20 милиона евро (40 милиона лева). Отделно според регистъра на БНБ, Томов е теглил кредити за 11,9 милиона лева. Вивател като основен спонсор инжектирал 2 милиона лева. Толкова са дошли и от траншове от продажба на футболисти. Така общо станаха 55,9 милиона лева. Смята се, че 14 милиона евро от 20-те от Кремиковци, Прамод Митал е платил на предишния собственик Васил Божков. Според запознати, шампионската титла и празнуването на юбилея са стрували около 15 милиона лева. Остават едни 12,9 милиона лева, които потъват безследно. Според изданието, освен 900 000 дълг към данъчните, Томов има задължения и към още хора и организации. Енергото има да взима пари за последните три месеца. Не е плащано и на фирмата, която обслужва кетъринга на стадиона. Приходен касов ордер очакват в цеха, изработил Златната топка на“Армията“ за юбилея. Не са платени и 12 000 лева на ресторант“Форум“ за коктейла след концерта. Ако проверките на ДАНС и НАП докажат огромните дългове на клуба, които не могат да бъдат погасени, тогава ще се пристъпи към процедура за обявяване във фалит.



Тема Re: Едно мнение от спорт 1нови [re: btr]  
Автор elian2OOO (син фен)
Публикувано09.06.08 21:35



Ето , че можеш да пишеш и по-разумно и спокойно, нищо , че мразиш, да точната дума е мразиш "жалките подуенски миризливи говеда", каквото явно се явявам и аз

. Това за клиниката беше преносно, не си длъжен да ми отчиташ къде живееш. А не е нужно да си психиатър , мисля, да осъзнаеш че ГА-ГА насажда омраза и нищо друго и прави това ЗА ПАРИ. Идиота не пише толокова за цска , колокото против ЛЕВСКИ, измисля интересни съчетания от думи които галят слуха ви, който се върже пише коментари и ГА-ГА печели ПАРИ. А , че някой приема думите му за чиста монета и може пак да се стигне до някаква трагедия не го интересува. Човече, според него превратът от 10.11.1989 е "мръсен". Баба ти, както и моята /лека им пръст/ наистина са били прозорливи жени. Едва ли биха те посъветвали да имаш доверие на такъв като него.
Поздрави на приятелката




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.